Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motor Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Henüz yok
    Sayın motosiklet tutkunları sizden bi tavsiye almak istedim..
    Öncelikle ben bu eylül motor almak istiyorum yani önümüzdeki eylül ve yazın sonunda elime 2.500 e yakın para geçiçek.Şimdi, ben diyorum ki bana öyle bi motor tavsiye edin ki konforlu olsun az yaksın güçlü bi motoru olsun güzel bi şekli olsun arıza çıkarmasın ilk ve son motorum olsun çünkü konya ereğli deyim fazla büyük motora hiç mi hiç gereğim yok en önemlisi 2500-2000 ytl arası olsun
    Eğer böyle bi motor varsa bana hangi motoru tavsiye edersiniz bu durumda??? şimdiden çok tşkler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    2500 tl'ye ybr
    bence ekliyebilirsen 500 tl daha ekle onun üstünde cbf al derim
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Motosikleti
    Henüz yok
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2500 tl'ye ybr
    bence ekliyebilirsen 500 tl daha ekle onun üstünde cbf al derim
    ybr nin tipini sevmitorum hocam ya aslında harika bi motor olduğunu biliyorum ama ne biliyim sevemedim motoru cbf de cok güzel alabilirsem alırım ama 500 de çok be hocam :D

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    aynen ya üstüne ekle cbf al ya da parana ybr....
    Ben cbf den çok memnunum rahat,kullanışlı ve en önemlisi az yakan bi motosiklet ybr de bi o kadar iyi motor. Zaten ikisi arasında pek kıyas yapılmaz

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Güzel makine istiyorsan paraya kıyacan azıcık.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

Motosikleti
    Henüz yok
    ne kadar yakar peki honca cbf 150 ve yamaha ybr 125

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    ybr'yi tip olarak bende beyenemedim banada cbf daha qüzel geliyo..
    Bende parayı tamamlarsam cbr 125 tamamlıyamassam cbf 150 alıcam
    Güzel hoş motor cbf şaşma

Motosikleti
    Henüz yok
    ybr'yi tip olarak bende beyenemedim banada cbf daha qüzel geliyo..
    Bende parayı tamamlarsam cbr 125 tamamlıyamassam cbf 150 alıcam
    Güzel hoş motor cbf şaşma
    yakıt sarfiyatı ne kadardır acaba 2.5 litre diye biliyorum 100kmde ikisininde bi açıklık getirirmisiniz

Motosikleti
    Hyosung Gt250R

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Cbf 150 yi uzun süre kullandım tavsiye ederim. Arıza çıkartmaz, parçası çok ucuzdur. Yakıta gelince 70-80 km hızla otobanda 2-2,3 litre arası yakarsın. Sürekli tamgaz otobanda 100-110 gidersen ( zaten 110 son hızıdır) 3-3,1 litre arası yakar. Sıfırından ziyade 1 yaşında ikinci elini tavsiye ederim . Dikkat et kurye motoru olmasın.
    Sıfır alacaksın ilk işin lastiklerini değiştirmek olsun, orjinaller çok kayıyor. Eğer aldığın gibi her yerine oto cilası sürersen rengi de güneşten solmaz. Ben sattığımda herkes galeriden yeni çıktığını sanıyordu. Ayrıca bu modellede yan ayak yoktur, sonradan takılır. Koruma demiri de taktırman gerekecek. E bir de çanta lazım. Bunlara para vermek istemiyorsan 1 yaşında ikinci elini al. çanta koruma demiri yan ayak şanslıysan çanta bedavaya gelir.

Motosikleti
    Henüz yok
    çok tşk ederim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:10 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:07 AM ----------

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf 150 yi uzun süre kullandım tavsiye ederim. Arıza çıkartmaz, parçası çok ucuzdur. Yakıta gelince 70-80 km hızla otobanda 2-2,3 litre arası yakarsın. Sürekli tamgaz otobanda 100-110 gidersen ( zaten 110 son hızıdır) 3-3,1 litre arası yakar. Sıfırından ziyade 1 yaşında ikinci elini tavsiye ederim . Dikkat et kurye motoru olmasın.
    Sıfır alacaksın ilk işin lastiklerini değiştirmek olsun, orjinaller çok kayıyor. Eğer aldığın gibi her yerine oto cilası sürersen rengi de güneşten solmaz. Ben sattığımda herkes galeriden yeni çıktığını sanıyordu. Ayrıca bu modellede yan ayak yoktur, sonradan takılır. Koruma demiri de taktırman gerekecek. E bir de çanta lazım. Bunlara para vermek istemiyorsan 1 yaşında ikinci elini al. çanta koruma demiri yan ayak şanslıysan çanta bedavaya gelir.
    ayrıntı için tşkler zaten 110 hiç kesmeden yapamam çünkü ereğlide her 100 metreye bir kasisler var çok zor en fazla yapacağım hız 70-80 bu motorun hayranı çok ya ama temiz bi 2.el bulursam tabiki.. arıyorumda zaten

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı HONDA_BURAK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok tşk ederim

Motosikleti
    Henüz yok
    peki motor kaç kmde olması lazım 2.elin yani kaç km ile kaç km arası iyidir 2.ellerin çoğu 30000 25000 40000 20000 hep bu civarlarda ?

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    kardeş ikisininde forumlarda yeterince açıklaması var. incelersen istemeddiğin kadar bilgi bulabilirsin. karar vermende etkili olacaktır emin olabilirsin.

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    motosiklet masraflı iş bunu bilmen lazım 500 tl fark koyup cbf alamıyosan hic bulasma derim kaskı montu dizligi botu 1000 tl eger bunlarıda almicaksan hic binme daha iyi.....
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Henüz yok
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet masraflı iş bunu bilmen lazım 500 tl fark koyup cbf alamıyosan hic bulasma derim kaskı montu dizligi botu 1000 tl eger bunlarıda almicaksan hic binme daha iyi.....
    yok canım onuda koyarız yani

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:17 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:17 AM ----------

Alıntı ozzzzz80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş ikisininde forumlarda yeterince açıklaması var. incelersen istemeddiğin kadar bilgi bulabilirsin. karar vermende etkili olacaktır emin olabilirsin.
    km ler hakkında bilgi bulamadım dostum yani hangi kmlerdede daha iyi olduğu hakkında

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne kadar temzi bakılmışsa o kadarda km önemi nispeten azalıyor.Hırpalanmış motoru 5000 km almaktansa hırpalanmamış ama km 15000 olan motoru tercih ederim.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    Henüz yok
    peki arkadaşlar regal raptor hakkında ne diyorsunuz hoşuma gitti abimle paraları birleştirince parasını çıkarıyoruz sizce almaya değer bir motormudur?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı HONDA_BURAK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın motosiklet tutkunları sizden bi tavsiye almak istedim..
    Öncelikle ben bu eylül motor almak istiyorum yani önümüzdeki eylül ve yazın sonunda elime 2.500 e yakın para geçiçek.Şimdi, ben diyorum ki bana öyle bi motor tavsiye edin ki konforlu olsun az yaksın güçlü bi motoru olsun güzel bi şekli olsun arıza çıkarmasın ilk ve son motorum olsun çünkü konya ereğli deyim fazla büyük motora hiç mi hiç gereğim yok en önemlisi 2500-2000 ytl arası olsun
    Eğer böyle bi motor varsa bana hangi motoru tavsiye edersiniz bu durumda??? şimdiden çok tşkler..
    çok şey istiyosun birader...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Henüz yok
    evet ^^ sonra dedim ya işte tabi böyle bi motor warsa

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler