Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

350 Km'lik Yola çıkıyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cheeta T3 150 cc
    29 mayıs cuma sabahı CHEETA T3 150 cc ile Volkan Yolcu arkadaşım ile birlikte Biga'dan yola çıkıyoruz. zorlu dağ yolları bizi bekliyor. sağ salim dönebilirsek fotoğrafları paylaşacağım.. Cumartesi öğle saatlerinde çanakkale merkezde olmayı planlıyoruz, geyikli'de bir gece çadır kurup cumartesi sabah yola çıkacağız..

öneri veya tavsiyeleriniz varmı acaba ??

Ayrıca;
    KATILMAK İSTEYEN VARSA BUYURABİLİR...

17 KE 795

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    My Kawa..
    dikkatli gidip gelin sağsalim.. Allah yolunuzu açık etsin... yanınıza kayış, gaz teli, ampul alın.. nolur nolmaz.. bol bol foto çekmeyi unutmayın...
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben Edremitteyim.Geçerken tanışıp bi çay ısmarlarım.Görüşmek üzere.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    HONDA CBF 250
    İyi yolculuklar dilerim. Keyifli bir rotanız var.

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    İyi yolculuklar dikkatli gidin. önümüzdeki aylarda bende düşünüyorum bu güzergahtan..
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    dıkkatlı gıdıp dıkkatlı donun 20gun sonra yapsaydınız altınolukta cay ıcmeye beklerdım bı cay ıcerdık fakat ne yazıkkı ıstanbulda olacagım sıze ıyı yolculuklar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:19 PM ----------

Alıntı STeReO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi yolculuklar dikkatli gidin. önümüzdeki aylarda bende düşünüyorum bu güzergahtan..
    nerden nereye yapıcaksın ? 20-25 arası ya ıstanbul canakkale uzerınden altınoluk yada ıstanbul bursa uzerınden altınoluk yapıcam arkadas olabılırız

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Abicim lütfen dikkatli gidin iki kat dikkat edin.Geziniz güzel geçer inşallah.Fotoları şimdiden bekliyoruz.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    arkadaşım 3 yıldır hayranlıkla yaklaşık 15 defa geçtiğim (Tırla ama) güzergahı yapacaksınız kısmen cok zevkli yerler.Motoruna güvenilir bi kayış al ya da tak oyle cık yola .Bir de intepelerden inerken fazla salma tırla 4 takviyeden fazlası tehlikeli oluo bilmem motorda nasıl olur. Tam olarak bilmiyorum ama kaz dağlarından geçeceksen orda da dikkat NFS carbon daki canyon race ler gibi mubarekler
    Küçükkuyularda çay içmeni şiddetle tavsiye ederim girdikten sonra epey gidince (sabaha karşı gidersen) bi ekmek fırını vardı dibinde de kahve 7/24 açık orda taze ekmek ve bakkaldan alacağın peynirle müthiş bir kahvaltı yaparsın.(Yol yorgunu+Açkene tadına doyum olmaz)

Bir de Altınoluk kaçırılmaz bi yer bilmem hayat başladımı ama iyi bakının oralarda
    Gerçekten güzel olacak Allah yardımcınız olsun

Motosikleti
    Cheeta T3 150 cc
    Alıntı StoneOfDeath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dıkkatlı gıdıp dıkkatlı donun 20gun sonra yapsaydınız altınolukta cay ıcmeye beklerdım bı cay ıcerdık fakat ne yazıkkı ıstanbulda olacagım sıze ıyı yolculuklar

nerden nereye yapıcaksın ? 20-25 arası ya ıstanbul canakkale uzerınden altınoluk yada ıstanbul bursa uzerınden altınoluk yapıcam arkadas olabılırız
    altınoluk'ta oyalanıcaz baya.. inşallah başka turlarda görüşürüz.. bu arada ist - altınoluk yolunda biga'dan geçersen beklerim.. keyifli yolculuklar..
    17 KE 795

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı ceyhun__22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım 3 yıldır hayranlıkla yaklaşık 15 defa geçtiğim (Tırla ama) güzergahı yapacaksınız kısmen cok zevkli yerler.Motoruna güvenilir bi kayış al ya da tak oyle cık yola .Bir de intepelerden inerken fazla salma tırla 4 takviyeden fazlası tehlikeli oluo bilmem motorda nasıl olur. Tam olarak bilmiyorum ama kaz dağlarından geçeceksen orda da dikkat NFS carbon daki canyon race ler gibi mubarekler
    Küçükkuyularda çay içmeni şiddetle tavsiye ederim girdikten sonra epey gidince (sabaha karşı gidersen) bi ekmek fırını vardı dibinde de kahve 7/24 açık orda taze ekmek ve bakkaldan alacağın peynirle müthiş bir kahvaltı yaparsın.(Yol yorgunu+Açkene tadına doyum olmaz)

Bir de Altınoluk kaçırılmaz bi yer bilmem hayat başladımı ama iyi bakının oralarda
    Gerçekten güzel olacak Allah yardımcınız olsun
    unıversıtelı genclık war altınolukta dha hayat baslamadı 20sınden sonra kopar buralar bu arada kaz dagları tırla zor ama motorla bı zorlugu yok cok ınıp cok cıktım bı yerden sonra duzlesıy kamyonlar ıcın buyuk tehlıke ama kaz dagını ve ezıneden sonrakı dagları kafana takma ;) altınoluk- kucukkuyu arası yolunada dıkkat et

Motosikleti
    CBF150
    unıversıtelı genclık war altınolukta dha hayat baslamadı 20sınden sonra kopar buralar bu arada kaz dagları tırla zor ama motorla bı zorlugu yok cok ınıp cok cıktım bı yerden sonra duzlesıy kamyonlar ıcın buyuk tehlıke ama kaz dagını ve ezıneden sonrakı dagları kafana takma ;) altınoluk- kucukkuyu arası yolunada dıkkat et
    şimdi suç olmasın ama ezinenin sabaha karşı polisleri de pek bi iyidir soylemek istemedim ama

Valla sana gore cok normal geliodur ama bana kaz dağları dediler mi Bismillah diorm başlıorm (Sürmüyor olsam da) aynalara bakmaya tırsmısım bi kere tırın sadece arkasındaki 14 metre napabilirsin :D reflex

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı soner17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    altınoluk'ta oyalanıcaz baya.. inşallah başka turlarda görüşürüz.. bu arada ist - altınoluk yolunda biga'dan geçersen beklerim.. keyifli yolculuklar..
    inş oyalananın tabı RIHTIM CAFEYE gıdın orası en ferah mekandır SATO CAFE falan kazıktır aman RIHTIM CAFE ıyıdır dedım ya altınoluktan cıkarken kucukkuyu arası yola cok dıkkat et hep bı zıft hep bır cukur acıktır yolu yapıcaklar 2senedır cok kaza olur dıkkatlı ol kucukkuyuda sahılde heryer cafe saten ezınede onerecegımde cannakkale ıstıkametınde sagda buyuk bır koy kahvesı war orasıda muhtesemdır bırde kaz daglarının dorugunda oturulcak tahta masalar war oturun oradada ıcıosanız bır sıgara ıcın tamam cok konustum daha cok sey var ama susuyorum bu arada motorunuzda kafanıza yatmayan bır sorun olur ALTINOLUK SANAYIDE MEYDANLI MOTOR var orda ARDA MEYDANLIYI bulun aydının arkadaslarıyız dıyın ne warsa yardımcı olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:45 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:44 PM ----------

Alıntı ceyhun__22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi suç olmasın ama ezinenin sabaha karşı polisleri de pek bi iyidir soylemek istemedim ama

Valla sana gore cok normal geliodur ama bana kaz dağları dediler mi Bismillah diorm başlıorm (Sürmüyor olsam da) aynalara bakmaya tırsmısım bi kere tırın sadece arkasındaki 14 metre napabilirsin :D reflex
    walla senı anlıyorum dedımm ya ve 17senedır gıdıp gelıyorum kaz dagını yılda 10kereden fazla oyuzden bılıyorum buyuk arac soforlerının ne cektıklerını ve kamyoncular ole bole derler banada cok yarımdcı oldular motor kullanırken vırajlı yollar oldugu ıcın sollamaya kalktıgımda dortlu yakarlardı bana gecme dıye sonra sag sınyal verırlerdı musaıt oldugunda o yuzden severım kamyoncularıda

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:47 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:45 PM ----------

İSTİKAMETINDE EDREMITTEN SONRA
    AKCAY ISIKLAR
    ALTINOLUGA GIRMEDEN 5KM ONCE
    AYVACIK GIRISI (KAZ DAGI BITISI)
    EZINE ISIKLARDAN SONRA
    CANAKKALE GIRISTEN 1OKM ONCE
    BURALARDA POLISLER OLUR DIKKAT ET BASKA YERLERDE OLMAZ

Motosikleti
    CBF150

[/COLOR]İSTİKAMETINDE EDREMITTEN SONRA
    AKCAY ISIKLAR
    ALTINOLUGA GIRMEDEN 5KM ONCE
    AYVACIK GIRISI (KAZ DAGI BITISI)
    EZINE ISIKLARDAN SONRA
    CANAKKALE GIRISTEN 1OKM ONCE
    BURALARDA POLISLER OLUR DIKKAT ET BASKA YERLERDE OLMAZ

çanakkale bölge trafik 100 metre kala orda sağda ormanlığın kenarında da takılıolar bizim gibi havale saman taşıyanları dürtmek için sana bişi yapmazlar ama

msn de kaptan la konusuorm da bi fikir verdi ezineden açılınca 7 km falan gidince sağda sunpet var MUHSİN BABA diyebilirsiniz iri yarı bi abi ve oğulları işletiyor. Et ürünlerinde başarılı (bak laf olsun die deil hepsininin resimleri olsun please ) orda da bi akşam yemeği olmazsa sabah balkaymak yiyebilirsiniz.

hadi resimleri bekliyık :D yaz bence bunları nostalji yapacam ben de

Motosikleti
    yok
    yolunuz açık olsun

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    İyi yolculuklar.Yolunuz açık olsun...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    yolunuz açık olsun..dikkatli gidip gelin.. bol bol foto çekmeyi unutmayın...............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    hayırlı yolculuklar...
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Hayırlı yolculuklar
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

protez insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07YBRKIRMIZI
    yolculuk sırasında; enerji içeceği,çikolata ve reflektörlü yeleği unutmamak lazım

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hadi hayırlısıyla gidin hayırlısıyla dönun ..yediğiniz içtiğiniz sizin olsun çektiklerinizi burada paylaşın

arkanızdan su dökemiyom klavyem bozulur
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler