Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

kameraya takılan kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    beni şoförün konuşması yıktı

direksiyonu kırmasaydım kaldırıma çıkacaktım
    motora vurdum yuh

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    Arkadaşlar valla ben arkadaşın ne yapmaya çalıştığını anlamış değilim ancaaakkkkk araç sürücüsününde ona neden çarptığını anlayamadım burada bende azene katılıyorum bende yola böyle fırlayan birini daha dikkatli takip ederdim mobiletli arkadaş kendini he-man falan sanıyo çünkü. Ne diyim ikisinede geçmiş olsun
    GÖZLERDE YAŞ YOKSA RUH GÖKKUŞAĞINA SAHİP OLAMAZ

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    adamın yola çıkışı sakat kafadan sol,a atıyor kendini hadi onu anladık sora niye aniden sağa geçiyosun be kardaşim aynandamı yok hiçmi kollamıyorsun arkandan kim geliyo diye sanki ikiside kaza amacıyla çıkmış yola

Alıntı efe150 adlı üyeden alıntı
    bu kazayı televiyonda verdi, bu akşam kazayı bütün seyredenler yarın bize ne gözle bakacağı belli.
    +1000

zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    valla bunlar yüzünden herkes bize laf sokuyo bunlar motorcu diil arkadaşlar çapulcudur bence ne kask ne koruma ne mont ne sinyal vermek ne aynalardan arkaya bakmak ondan sonra bütün millet motorcu işte nolcak diyo hep önyargılı davranıyo yazık allahtan ölmemiş
    KARTAL GOL GOL GOL

theOC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim history 125
    Ben de haberi televizyonda seyrettim. Araba 80-90 Km gibi bir hızla geliyormuş(yani anlatırken öyle dediler ama bence o kadar hızlı olsa daha ağır bir çarpışma olurdu), mobiletçi de yola aniden çıkıyor ve kendi dediğine göre cep telefonu çaldığı için sağa geçmeye karar veriyor. Sonra da olan oluyor. Ama böyle bir kazaya rağmen çok ağır bir durumu yok galiba.

Kazayı yapan arkadaşın açıklaması: "Bundan sonra motora bir daha binmem."
    Bence yerinde bir tespit, böyle dikkatsiz ve sorumsuz (korumasız) kullanıcılar gerçek motosikletçilere zarar veriyor.

Yine de geçmiş olsun diyelim.

Kazasız sağlıklı günler dileğiyle.
    34 GS ....

freedom34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    burada bu adamı savunacak halimiz yok, olay açık.. oha diyorum sadece adama o kadar.. iyi ki bir şey olmamış, yoksa gene de üzülürdük..

arkadaşlar yeri gelmişken kim uyguluyor bilmem ama..
    şerit değiştirirken aynaya bak VE mutlaka KAFAYI ANLIK ÇEVİRİP GÖZLE DE KONTROL ET!! Buna "life saver" yani "hayat kurtaran" deniyormuş.. aynaya sakın 100% güvenmeyin...
    üşenmeyip anlık bir başınızı ÇEVİRİN LTF!!
    benim 2 defa arabanın altına girmemi önledi..

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    koptummmmmmmm züpper
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    yazık çok yazık söylenecek fazla söz yok....
    hani biz derizya öyle giden arabalara tarladamı gidiyosun kardeşim falan filan arkadaşda onun aynısını motorla yapmış i:
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    Evet arkadaşlar televizyondan görmedim,linkten seyrettim.Motorcu arkadaş yanlış yapmış doğrudur ancak,araba sürücüsü ondan daha bilinçsiz bence kazayı öngörememiş,o da tarlada gidiyo gibi gazlamış çakmış bence.Hiç insan önüne öyle atlayan bir motor görünce dikkat etmez mi.Tutun ki aynı şekilde bir boğa atladı yola n'aparsınız? Aynı şekilde gazlayabilir misiniz? yoksa daha dikkatli olup yavaşlar mısınız?Arabadaki sürücü yola öyle atlayan motorcunun böyle bir hareket yapabileceğini tahmin etmeliydi.O motordaki insan sarhoş olabilir,çocuk olabilir,akli dengesi bozuk biri olabilir,polisten,birinden kaçıyor olabilir.Yanlışa yanlışla gidilirse kaza oluyor böyle işte.Eğer araba ilk yola atlayışta vursaydı bunları yazmayacak,sadece üzülecektim ama ikinci hamlesinde vurduğu için bence şoför hatalı arkadaşlar.Motoru kullanan şahsın motorcu olmadığı zaten açık ancak iyi olmuş az bile demek insanlık adına utanç verici bence.Saygılar...
    gaza gelme;kaza gelmesin

gurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv 535
    bence her iki sürücüde de hata var
    motosiklet sürücüsünü saymıyorum arkadaşın motor kullanması saygıya değer !!!
    sirkte gösteriye cıksa yeri :(
    ama arkadan gelen araba da da suç var yolda giderken etrafa bakarak gitmek gerekir motor yola cıkarken zaten sacma sapan cıkıyor
    bunu uzun mesafeden gören araba bu salak salak gidiyor kesin önüme cıkar diyerek kontrollü sürmesi gerekirdi ...
    bana göre cok uzun mesafeden farkedilebilecek bir olaydı ..
    tecrübeli sürücüler kesin farkeder ve yavaşlardı
    tekrar tekrar seyrettim olan motora ve motorcuya oldu
    kim haklı kim haksız bence önemi yok önemli olan insan hayatı ..
    hastaneye giderken ben haklıydım o haklıydı diye yırtınmanın anlamı yok ...
    .......davası olmaz.....

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Geçmiş olsun. Ama zaten yola 3 sn önce girse motor arabaya çapmış olacaktı ve daha fazla hırpalanacaktı. Seyrederken sayın tam 3 saniye sonra araba motorun çıktığı noktada oluyor. Ayna yok kontrol yok. Yola bir dalış var ki tarlada at sürüyor gibi devam ediyor. İkisinin hızıda bulundukları konuma göre fazla.

Konuyu yorumlamaktansa bir konuya dikkat çekmek istiyorum.

Aynadaki kör nokta. Sollarken sadece sinyal ve aynaya güvenmemek gerek. sağ veya sol 1-2 metre gerimizdeki aracı bile göremiyoruz aynadan. Aman dikkat .. arabada kullananda 1 se dikkat, motor kullananda 10 katı olmalı.
    Sadobey

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    adam hakikaten, ya nasıl olabilir böyle birşey, aklım almıyor. gülsem mi, ağlasam mı karar veremedim. bir insan bu kadar mı düşüncesiz olabilir. sen yolda git, öyle tarlada gibi dolan.

baadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight 150 (sonunda:)
    çok ucuz atlatmış. geçmiş olsun. anlamıştır artık herhalde motorun onun harcı olmadığını
    Gitarin.İyisi.com

1989_Hayabusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya bunlara motor vermek bile hata..

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    Keşke bir el kameram olsada burada yapılan salaklıkları görseniz Burası: Afyon / Bolvadin ) Peuget 103 motorlar ile yapılan çevreyolunda bilinçsiz davranışlar . Yani görseniz bunlar ölümüne susamış dersiniz . Bir Scooter a 4 kişi binen bir aile mi dersiniz, çevre yolunda maximum 70 km hız yapan Peuget 103 lerle yapılan yarışlarmı dersiniz yani tam komedi olaylar görüyorum.

ghost_racer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondıal
    arkadaşlar inan bu nitekim hata olabilir ama bunun yarınıda var dalgın da olabilir yarın aynı kaza sizin basınızada gelebilir ve insanlarda size söylediklerinide başkalrı sizin için söylediğine utanırsını oinanın ruhsal yapısını bilemeyizki neyse kusura bakmayın kalp kırmak gibi bir sey söz konusu değil
    acil sifalar kardeşimize

ekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamlar arkadaşlar ben izmitten osman burası çok seviyeli ve bilgilendirici bir site

heheh ben bu videoyu kanald de izlemiştim adam acaip ya adam sanki r1 ile ile dalıyor caddeye dikkat ederseniz bir elinlede telefonla oynuyor

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    böyleleri yüzünden bizim adımızda kötüye çıkıyo yaaa bu adam iyileşinxce bi güzel sopa çekecen bu adama
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler