Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yardımcı olun lütfen deneyimli kişilerin bilgisi lazım

Motovento
    REKLAM ALANI

Ben YBR ile başladım çokta memnunum. Daha 450km anca yaptım, kesinlikle başlangıç için tavsiye ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

Slm

Alıntı drima adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok saolun yardımdımlarınız için sizlerden biricam daha olcak. ybr araştırdım 2007 model buldum 2.100 TL istiyo pazarlık payı var sizce uygun mu?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:40 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:35 AM ----------

motormotor Açıklama
    Temiz ybr 125
    -0 debriyaj balatası
    -ön ve arka fren balatası
    -iridyum buji
    -ön yarış dişlisi
    -tiger high performance eksozu

--Tam tamına 75 yarış aldı--
    1.vites=47
    2.vites=72
    3.vites=102
    4.vites=135
    5.vites=yol yetmedi bakamadık

baktığım motorun yorumu.
    Vaybe ybr bak, Seri motor istiyorsan yamaha RX135 ölüm makınası, Gerçekten guzel makına, çoğu motora toz attırır.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    bak paran çok yoksa örneğin 9-10 millyardan fazla değilse yani 4 civarı paran varsa
    bence ybr al. cbr de alabilirsin ama çok basmıyo yani hız istiyosan. bence 2ci el bişi al biraz bekle. para biriktir. neyse sen ybr al. en temizi

he 10bin varsa dragstar hyo 250 derbi125 shadow vsvsvsvs..

Hocam kanuni caracal 200 neden düşünmüyosun kullananlar oldukça memnunmuş ona göre bi araştır derim
    Gerçekci ol,imkansızı iste.

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ben ne diyim ki şimdi?emin ol araştırdıkça kafan karışacaktır.ben japon kavasakide kullandım bi ton masraf açtı yaşlıydı çin işi schooter kullandım basit hatalar verdi masrafsız 4 kişi bindiğim zamanlar oldu şimdi 150cc jinluna biniyorum bir yıldan fazla oldu alalı ve 2 kere gaz teli koptu başka bir arıza çıkarmadı Allaha şükür bir bak fiyatları uygun sağlam km si düşük bulursan aklında olsun.düne kadar hep dandik bnm motor dandik derdim yBR125 ile takas yapacaktım ustam dedi sakın ha YBR ler çok sorunlu senin motor on kat daha iyi dedi vazgeçtim..yani araştırdıkça kullandıkça fikirlerin değişir umarım en dogru motoru alırsın..
    ustan korkmuş ybr alınca uğramayacaksın diye.

Alıntı avare rulman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustan korkmuş ybr alınca uğramayacaksın diye.
    Geç gitmek hiç gitmemekten iyidir....

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    iyide beyler bir seneden fazladır aynı motora biniyorum daha 2 kere gaz telinden başka birşeyini değiştirmdi ki o usta.telede 5 tl verdim adam gidip arabasıyla aldı geldi bide yaktıgı benzin 2 lira zaten..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cg 125 rr
    usda harbiden fesatlık yapmıs :D allah adamı tas eder ybr cok sorun cıkarıo derken motorun saglamını kuryecıler bilir yola cık bak en cok ne gecıosa onu al :D 3 marka gececektır 1 ybr 2 cbf 3 cg 125 en saglam cg 125 olmasına karsın titresim oldugundan dolayı ybr daha fazla tercıh edılmıstır ben kuryecılerın yanında basladım bu ıse cın malı bı makıne ıle ybr yı kıyaslayamassınız bıle

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:34 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:32 AM ----------

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyide beyler bir seneden fazladır aynı motora biniyorum daha 2 kere gaz telinden başka birşeyini değiştirmdi ki o usta.telede 5 tl verdim adam gidip arabasıyla aldı geldi bide yaktıgı benzin 2 lira zaten..
    abi cın mallarının cok sorun cıkartması bı genellemedır illa senınkıde cıkartacak dıe bı kaıde yok ama % 90 sıkayetcıdır cın malı kullananlar daha once motorunu benzın dokup yakanlar oldu

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    desenize ben çok şanslıyım =)) aman şeytan kulagına kurşun zaten bugun yuvacık gezisinde artçım göbekli bi arakdaşımdı çok korktum yolda motor sukoy vercek diye =))

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)