Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

skygo sg 125 hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yani sattı :D
    arkdaşar bu motor hakkında düşüncelerinizi alabilirmiyim servis durumu nasıl kalitesi nasıl nerenin malı bilgilendirirmisiniz

yokmu yardım edecek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    1996 model honda falcon 250 dominatör
    125 lik modelini bilmem de bende 200 lük olanı var...gy 200...memnunum..tepe bayır uçarsan amartisörleri yersin...ama normal şartlarda dağbayır gezmek için kullanırsan hiç bir şey olmaz...zamanla yipranan yerlerini tabikii yenilemek lazım...vs...benzin hortumu yaz kış sıcaklığına bağlı olarak çatlayabilir.. iyisiyle değiştir..ayrıca motoru çıkamıyacağı yerlere inadına zorlarsan,veya batırıpta zorladığın halde çıkaramıyosan da hala zorluyosan debriyaj balatalarını sıyırırsın..allah tan parçaları pahalı deyil ve tüm parçacılarda bulunabiliyor..piyasada sıkıntısı yok yaniii.diğer çin motorlarıylada aynı olduğu için parçaları birbirlerine uyumludur...vs....

piyasadaki normal motor tamircilerinin hepsi arızalarını yapar...öyle her yerde servisi falan da yok yaniiii..

kalitesi tabiki bir honda yamaha gibi olmaz ama çin mallarının içinde alabileceğin en sağlam motorlardan diyebilirim...daha doğrusu bana sorarsan çin malı alacaksan enduro tipi motorlardan alacaksın bu ramzey olur skygo olur bısan salcano olur vsss.ben dere dağ tepe bayır kullanıyorum..7000 km yol yaptım çok memnunum...işimi fazlasıyla görüyor benim hobimi yaptırıyor...daha ne olsun..canavar gibi.alsam yıne enduro yine çin alırım...
    SEYFETTİN SARI-ORDU ÜNYE'Lİ---BALIKESİR ERDEK'TE YAŞIYOR---(TA3CT)-MOTORU SKYGO SG200GY....

skygo alacaksa 30 damgalısını al derim ;) performans çinli işte :s fakat şekil türk malı :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)