Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motoru parktan cıkartmak ıcın nasıl bır yol izlemem lazım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    motorun satısını almadım....
    muayene olmadıgı ıcın parka cekıldı....
    motorun sahıbı ölu...cocuklarına mıras kaldı...ben ve motor ankaradayız....motor adanaya kayıtlı 01 plaka mırascılarda adana...ruhsat bende....
    ben nasıl cıkartırım bu motoru nasıl bır yol ızlemem lazım...bu devletımızın nalet olası hangı kurumlarına para bayılıpta bu motoru cıkartabilırım...
    bana sadece o mıracılar bı vekalet gönderseler bu iş olur mu....sadece motoru parktan cıkartıyım yeter...
    nalet olsun o motoru aldıgım gune...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    19A
    motor ss ise uğraşılır, şayet çin malı birşeyse bence hiç uğraşma, hani derler ya anası danasını geçer o misal

Motosikleti
    suzuki GSR 600
    ruhsat sahibinin çocuklarından egerki yaşıyosa anne de dahil olmak üzere hepsinden vekalet alarak noterden satışı kendi üstüne alarak işlemlere başlayabilirsin
    "Suskunluğum asaletimdendir / Her lafa verilecek bir cevabım var / Lakin; / Bir lafa bakarım laf mı diye, / Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı kutlay006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor ss ise uğraşılır, şayet çin malı birşeyse bence hiç uğraşma, hani derler ya anası danasını geçer o misal
    motor 350 style jawa...bunun gıbı temızı ve orjınalı ınankı turkıyede yoktur desem yerıdır...bu motoru cok sevıyorum...o yuzden sadece motoru parktan cıkartıp mahallede dagda bayırda bınmek ıstıyorum...sehır ıcıne gırmeden...
    satısını falan komple tam takır halletmek ıcın 500 tl dırek gıder onu bılıyorum...ben onlarla ugrasmıycam ...sadece motoru parktan cıkartıp altıma alayım yeter....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)