Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: en iyi çinli?

Katılımcı sayısı
200. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • mondial

40 20.00%
  • keeway

63 31.50%
  • jinlun

28 14.00%
  • kanuni(çinli olduğu rivayet ediliyor)

27 13.50%
  • diğer

42 21.00%
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

çin motorlarından hangisi daha iyi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşım..bana kalırsa tüm motorların makinaları aynı fabrikada yapılıyor..Eğer yağına dikkat eder gevşeyen civatalarını zamanında müdahale edersen , markası ne olursa olsun makinan sana hizmet edecektir..Ama bana sorarsan eğer en basiti , en sağlam olanıdır..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    evet kiyaslama biraz yanlis yapilmis chopper cruiserlar icinde bence de en iyi 150 lik keeway dir ama dersen 250 lik isterim ben fuarda gelicek olan kewway in 250 liklerinide gordum 150 likleri gibi degil kesinlikle yaramaz geriye iki sik kaliyor 250 liklerden eyer cusseli iri biriysen junlin 250 lik al derim eyer normal boyutlardaysan regal raptor al derim

sonuc bence arkadasin dedigi dogru cinlilerin bu fiyata sana suna bilicegi kalitede bundan yuksek olmaz arti benim onerdigim markalarin hepsinin 2 yil garantisi ve servisde de yayginlik olayi var birazda sen iyi bakarsan motoruna yagina suyuna cinli kullanmisdir adi somun sen kullanirsin kaliteli paslanmaz
    pullu somun kolay kolay gevsemez yani is birazda senin motora bakmanda bitiyor bana gore

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    bence mondial bütün çinliler bence hemen hemen aynı kullanıcısına göre değişiyor ama ugurun servis yedek parça felan bence 4 4 lük

neversoft - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride200
    peki ramzey 125QMCT hakkında ne düşünüyosunuz?çok fazla kullanan arkadaşım var ve yok vida gevşedi yok gösterge bozuldu gibi hiç sorun yaşamadılar? bir arkadaşım 7000 km de ve bakımları haricinde herhangi bir sorun dolayısıyla servise bile gitmedi? forumdada böyle yorumlar okuyorum...fikirlerr nedir.ramzeyde iddaalı gibi?

Bozkurt74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 model kara YBR
    Bende Zealsun ZS125-6 var ve şu ana dek pek şikayetim olmadı(Motoru alalı 1 hafta oldu ve 40 km de)

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler