Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

250cc keeway land crusier mi?-regal raptor mu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı tolga23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zannetmiyorum çünkü benim bayii de 2008 model var 2009 yok. parça sıkıntısı yaşanabilir
    ben sanki 2006 dan sonra 250likler gelmedi diye biliyorum, eğer senin için önemliyse bunu bir araştır.

o motorla türkiye turu yapan çok kişi var, hatta kendi siteleri bile var

http://www.regalraptor.net/

ama nedense ithalatçı firmalar desteği kesti diye biliyorum, bende almaya heveslenmiştim, istanbuldaki bir usta o motorda garanti olayı yok demişti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    120den sonra kaç yapıyoki keeway

son hızı nedir?
    Ben 130 km/h gördüm sonra gaz kestim dahada vardı sanki aldığım kişi düz ve uzun yolda 140 km/h gördüğünü idda etmişti.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    Ybr
    Alıntı Hay.alper.est adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 130 km/h gördüm sonra gaz kestim dahada vardı sanki aldığım kişi düz ve uzun yolda 140 km/h gördüğünü idda etmişti.
    120'km'h ben iki kişi'ile gördüm

caracalstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde izmirim tam 35 şimdilik istanbul...
    Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    Alıntı ferhat_se adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    120'km'h ben iki kişi'ile gördüm
    aynen üstat bende de roadstar var dün gördum hatta iki kişi 120 :D ama bu motorlar hız için degil ama şuda var gidiyo yani tolga dostum sanada önerim roadstar yada keeway aynı zaten ıkısde çin bu bırıncısı roadstarın iyi yanı ise motor u lifan garantisi altında olması bilgin olsun parça sıkıntısı yaşamazsın ama regalde yaşayabilirsin ayrıca su sogutması bozuldugu zaman yada arıza oldugu zaman maddıyatlı oluyo ve daha fazla benzın yakar regal

fakay1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway Super Light 150
    keeway almanı tavsiye ederim karar senin şimdiden hayırlı olsun

Motosikleti
    Karar Aşamasında REGAL&KEEWAY
    Polo34 ün verdiği linkten regalin sorunlarını okudum. Ekzos ları 500 km sonra cızırdayıp 10000 km de hiçe çıkıyormuş. Çifti de orjinali 650 tl miş. Parça sorunu da var. Galiba keeway daha mantıklı sanki. Dediğiniz gibi ikiside aynı katagoride ki iki motor. Ben sadece kötünün iyisini bulmaya çalışıyorum. İllaki sorunda çıkar, bozulurda; makina sonuçta. Ama arkasında bi yetkili olması parça sorunu olamaması önemli benim için.Zaten garantisi bitene kadar (2 yıl)250cc beni kesmeye başlıcak okuduklarımdan öğrendiklerime göre.Sonra satar iyi bir makine alırım. Keeway da karar kıldım. ALABİLECEĞİM EN UCUZ VE EN SORUNSUZ 250CC SANIRIM.Herkese teşekkür ederim.

Alıntı tolga23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polo34 ün verdiği linkten regalin sorunlarını okudum. Ekzos ları 500 km sonra cızırdayıp 10000 km de hiçe çıkıyormuş. Çifti de orjinali 650 tl miş. Parça sorunu da var. Galiba keeway daha mantıklı sanki. Dediğiniz gibi ikiside aynı katagoride ki iki motor. Ben sadece kötünün iyisini bulmaya çalışıyorum. İllaki sorunda çıkar, bozulurda; makina sonuçta. Ama arkasında bi yetkili olması parça sorunu olamaması önemli benim için.Zaten garantisi bitene kadar (2 yıl)250cc beni kesmeye başlıcak okuduklarımdan öğrendiklerime göre.Sonra satar iyi bir makine alırım. Keeway da karar kıldım. ALABİLECEĞİM EN UCUZ VE EN SORUNSUZ 250CC SANIRIM.Herkese teşekkür ederim.
    kim uyduruyo bu hurafeleri yok egzozları cızırdıyomuş yok 650 liraymış yok parça sorunu varmış arkadaşlar her duyduğunuza inanmayın

daha 1 hafta önce emre ltd şirketinden ön arka dişli, fren balatası, çift takım manifolt, sol kütüklük ve bi çift egzoz aldım (350TL)

her parça mevcut ellerinde yok yok tek sorun kimi parçalar gümrükte takılabiliyomuş sadece 1 hafta-10 gün bekleme süresi olabiliyo(ben 3 gün bekledim)

ve emre ltd o kadar iyi bi şirketki usanmadan tüm parçalarımı araştırıp buldular yanlış bi parça yollamışlardı ödeme onlara ait olarak geri yolladım ve ödemesini kendileri yaparak kapıma kadar yolladılar fiyatlar makul tek tek sölemiyim kaça aldığımı ama normal derecede ve çok ilgilendiler benimle burdan bikere daha teşekkür ediyim emre ltdye ve sebahattin beye

ayrıca 0 motorda getiriyolar yeni gelen 350cclik spyderda getiriyolar

shadow_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    regalllllll
    Rüzğarı_hissSet

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Bence regal raptor .Çinli motosikletleri kötülemeyelim lütfen Sadece düzgün kullanmasını bilelim hiç bir çinli sorun çıkartmaz..
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Honda VFR 1200x Crosstourer
    Şimdi arkadaşlar malum motorumu satıyorum ve alıcı arıyorum. arkadaş da 250 cc cruiser alacakmış. kendi motorumu önereyim

13558102 nolu sahibinden com ilanında detayları görebilirsiniz..

Kymco Venox'u anlatmaya gerek yok.. 250 cc cruiserlar arasında fiyat kaliye görünüm stil olarak bir numara... bu benim söylemim değil yerli ve yabancı bir çok dergi ve sitede az ya da çok yazılmış çizilmiştir....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler