Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Tavsiye lütfen.Hyosung GT250r alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    muratq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600F
    Bende 250 r 2008 model kullanıyorum mutluyum hiçbir sorun yok,bencede sıfır alma temiz 2.el al rahatına bak dedikleri gibi bir süre sonra oda yetmiyecek kawa'ya bende bakmıştım benim fikrim hyo'nun yanından bile geçmez,yanında bisiklet gibi bence.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2006 fazer a
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapma gözünü seveyim. yolda kırank kırdımı eziyetin bini bir para rezil olduguna mı yolda araç geçsede ona atıp gitsek diye düşündüğüne mi yanarsın ben o yüzden motorlarımı devamlı yol öncesi bakımını bir gün önceden yapar ve aklımda sadece ne kadar benzin atarım diye düşünürüm. yılda 16 binle 25 bin arası uzun yol yaparım. geçen pazar bile akhisar dırag yarışlarına gittik geldik 390 km aklımda sadece yarışlar vardı

he yolda kaza olayları nı düşünmem ALLAHA havale ederim.gerisi boşdur.
    söylediklerinin yarısına katılıyorum..
    tabiki bakım çok önemli..dikkat ve tedbir çok önemli..kader önemli..

ancak daha çok kısa bi süre önce güzel geçen bi sapanca gezisinin sonunda cillop gibi bi fireblade ile otoyol da 60-70 km hızla ilerlerken arka tekerin kitleyip cantı ve lastiği inanılmaz bi hale gelen bi arkadaşı hastane de ziyaret etmekte tecrübe açısından önemli

bu işler de herkes kendisini yeteneklerini ve altındaki makinanın özelliklerini iyi bilmeli..her konuda gerekli bakım ve tedbirleri uygulamalı..sonra da neye inanıyorsa duasını edip yola çıkmalı
    [COLOR="Blue"][B]FAZER size asfalt da uzamak dan ve cadde de bakışları üzerinize çekmekden çok daha fazlasını verir:cherry:[/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Beyler benim st kanuni gt250r yalan oldu.Siparişi verdikten 2-3 gün sonra gelir dediler.Aradan tam 13 gün geçti daha gelmedi.Gümrükten çekeceklermiş.Galiba ellerinde hiç yok.Çok fazla da üzülmedim açıkçası.Her ne kadar uzun süre sorunsuz kullandığını söyleyenler olsa da malesef o bahsedilen kronik sorunlar mutlaka oluyo.CBF250 20.000 km de ekzantirik zinciri değişir deniliyo.Daha geçen honda serviste ekzantirik zinciri değişmek üzere dağıtılmış cbf250 gördüm.Demek ki söylenenlerin hepsi çıkıyo.Zaten diğer forumlarda da araştırdığıma göre bi kaç kişinin başına gelenler içler acısı.Adam sıfır st kanunisini teslim almış eve giderken 2-3 tane gevşek vidası yolda düşüp yolda kalmış.Şu an cbf150 ile bu yazı geçirmek istiyorum.Kışa girip fiyatların düştüğünde de iyi bir birikim yapıp en sorunsuz motor olan dl 650 vstrom almaya niyetim var.Hepinizin yorumları için teşekkürler.Biliyorum bu motorla sorun yaşamayan pek çok insan vardır.Ancak sorun yaşayan da çok fazla.

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar ister hyosung olsn ister honda 6oo rr kullanmayı bilmedikten hor kullandıktan sonra dayanmaz krankta kırar..Sürenin kafasınıda Kırar..
    gtr 25o r'la ninjaya gelince alıcak arkadaş..
    Ben'de düşünüyorum gtr 25or'ı ama 0'a o kadar para wermem..Ama aynı şekilde kawasaki'yede o kadar para bayılmam..Zaten 25o'liqi 1 sene kullandıktan sonra yükseltmek isticeksin bu benm fikrim..Ve benm hayalimde gtr 25o R alıp sonra 6oo F'e geçmek ..Bana sorarsan az kullanılmış temiz bi hyosung aL.
    ++ 100000

ben hyosong 250r 2007 model kullandım ve bir ay içinde 4000 km yol gittim ve hiç sorun yaşamadım. Sen motoruna ne kaadr nazik davranırsan oda sana nazik davranır gerisi fıss. kawasaki bile alsan kötü kullandıktan sonra o motor bile motor kitler.

temiz bir hyosung 250r al şunun duruşuna bak.

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ++ 100000

ben hyosong 250r 2007 model kullandım ve bir ay içinde 4000 km yol gittim ve hiç sorun yaşamadım. Sen motoruna ne kaadr nazik davranırsan oda sana nazik davranır gerisi fıss. kawasaki bile alsan kötü kullandıktan sonra o motor bile motor kitler.

temiz bir hyosung 250r al şunun duruşuna bak.

Bunun Turuncu-siyah'ını veya Sarısını istiyorum
    çok mu şey istiyorum
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Bunun Turuncu-siyah'ını veya Sarısını istiyorum
    çok mu şey istiyorum
    yok kankam her gencin istediği şeyi itiyorsun

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok kankam her gencin istediği şeyi itiyorsun
    aLLah nasip kısmet ederse abimSözünü dinleyip önce gtr 250 r sonra arkandan 6oo F'le gelicem inş
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

aLLah nasip kısmet ederse abimSözünü dinleyip önce gtr 250 r sonra arkandan 6oo F'le gelicem inş
    İnşallah. En mantıklısı. Yavaş , yavaş yükselmek en güzeli. Ben şahsım öyle yapıyorum.

arkadaslar benim sorum belki cok basit kacacak ama bende hysoung gt 250 almayı düsünüyorum bundan önce hiç vitesli motor kullanmadım scoter kullanmıstım sadece bunun altından kolayca kalkabilirmiyim becereblirmiyim kullanmayı görüntüsü cok güzel ya da siz ne tavsiye edersiniz bana 2.el alabilirim ögrenciyim simdiden tesekkür ederim yorumlar için

Alıntı coskun35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar benim sorum belki cok basit kacacak ama bende hysoung gt 250 almayı düsünüyorum bundan önce hiç vitesli motor kullanmadım scoter kullanmıstım sadece bunun altından kolayca kalkabilirmiyim becereblirmiyim kullanmayı görüntüsü cok güzel ya da siz ne tavsiye edersiniz bana 2.el alabilirim ögrenciyim simdiden tesekkür ederim yorumlar için
    honda cbr 125r yada hyosung 250r

kantele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Derbi STX-150
    Ben 6-6.500 TL arası, 10bin km'nin altında 2008 model bir GT250R almayı düşünüyorum. Her gün bakıyorum ilanlara ama ehliyet olmadan motoru alıp getiremeyeceğim için beklemek zorundayım. Biz de isteriz bir Yamaha R6'ya binelim ama ne o kadar paramız var ne de yakıtına yetişebiliriz. 250cc'de seçenek yok işte, bir ninja bir bu. Hem züürt olup hem racing tutkunu olmak zor iş valla.

tesekkür ederim

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bende de Hyosung GV250 var, geçen sene tüm bakımlarını çok bilinen bir yerde yaptırdım ve sadece yağını filtresini değiştirip gönderdiler ve yaşadığım sorunların hiçbirini çözemediler, bu sene pazar günü bakıma gittiğimde allah tan o çok bilinen yer kapalıydı ve başka bir serviste bakımı yaptırdım, adam motoru baştan aşağıya söktü, tüm ayarlarını mükemmel yaptı ve çok sorunsuz bir şekilde kullanmaya başladım, yani motordan çok servisin önemli bence
    Ayrıca birkaç parça gerektiğinde usta bu parçaları kore den fabrikasından sipariş etti, ben kanuni den alabiliriz dediğimde de kanuni tüm parçaları çinde üretiliyor ve kalitesiz ben orjinal parçalarını getirteceğim demişti
    Son dipnot da 9000 deviri geçmemeye çalış krankı eline alma tavsiyesinde bulundu
    Ne kadar doğru ne kadar yalan bilemem ama bu motorlara uzun süredir bakım yapan bir insanın görüşleri olduğu için paylaşmak istedim, gerçi ben 9000 deviri daha önce çok geçtim ve problem yaşamadım ama yaşamayacağım anlamına da gelmez
    Sonuçta iyi bir servis seçip biraz dikkatli kullanınca sorun yaşanmaz gibi geliyor bana, yani gönlünde yatan motor hangisiyse onu al, ama alırken yok krank kırarmıyım, vites geçmezse ne yaparım.... kafanı çok bulandırıyorsa alma, sorun yaşayınca da bize küfür etme sonra İçin rahatsa git al keyfini çıkart ve acele et festival sezonu başlamak üzere
    [B][COLOR="Red"]Hayatında birkez motora binip de zevk alan insan bir daha hiçbirşeyden zevk alamaz...[/COLOR][/B]

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı khazid-hea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de Hyosung GV250 var, geçen sene tüm bakımlarını çok bilinen bir yerde yaptırdım ve sadece yağını filtresini değiştirip gönderdiler ve yaşadığım sorunların hiçbirini çözemediler, bu sene pazar günü bakıma gittiğimde allah tan o çok bilinen yer kapalıydı ve başka bir serviste bakımı yaptırdım, adam motoru baştan aşağıya söktü, tüm ayarlarını mükemmel yaptı ve çok sorunsuz bir şekilde kullanmaya başladım, yani motordan çok servisin önemli bence
    Ayrıca birkaç parça gerektiğinde usta bu parçaları kore den fabrikasından sipariş etti, ben kanuni den alabiliriz dediğimde de kanuni tüm parçaları çinde üretiliyor ve kalitesiz ben orjinal parçalarını getirteceğim demişti
    Son dipnot da 9000 deviri geçmemeye çalış krankı eline alma tavsiyesinde bulundu
    Ne kadar doğru ne kadar yalan bilemem ama bu motorlara uzun süredir bakım yapan bir insanın görüşleri olduğu için paylaşmak istedim, gerçi ben 9000 deviri daha önce çok geçtim ve problem yaşamadım ama yaşamayacağım anlamına da gelmez
    Sonuçta iyi bir servis seçip biraz dikkatli kullanınca sorun yaşanmaz gibi geliyor bana, yani gönlünde yatan motor hangisiyse onu al, ama alırken yok krank kırarmıyım, vites geçmezse ne yaparım.... kafanı çok bulandırıyorsa alma, sorun yaşayınca da bize küfür etme sonra İçin rahatsa git al keyfini çıkart ve acele et festival sezonu başlamak üzere

Sakın Kızıltoprak'daki çok bilinen bir hyosung servisi olmasın burası? Kesinlikle bulunduğu yeri hak etmeyen..

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Alıntı vtemizkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş allah başına vermesin diyorum ve diyorumki adam sıfır alacakmış kawasaki ile aynı fiyat şu anda sen olsan hangisini alırsın kawasaki ninja 250 mi hyo gt250r mi lütfen dürüstçe cevap ver?
    Benim fikrim kawasaki almam,
    1.türkiye temsilcisi berbat işler yapıyor çok fazla parça problemi var
    2.Moto gp de, sanırım Anthony West idi abinin zinciri koptu motor arızası olsa anlarımda zincir koptu.
    3.Kötü makina diyemem ama yukarıdaki nedenler beni düşündürüyor.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    dreamdark bildin 10 puan, evet bulunduğu yeri haketmeyen o servis
    [B][COLOR="Red"]Hayatında birkez motora binip de zevk alan insan bir daha hiçbirşeyden zevk alamaz...[/COLOR][/B]

dostum motorun şekli şemalı kawaya 100 çeker ama gel gelelim krang sorununa ben ilk hyosungu aldım 2 .günü krang kırdı götürdüm 500 tl masraf yaptım ve 1 ay bindim aradan 25.gün gecti tekrar utanmadan bitane aldım oda 2 .gün krang kırdı ilallaha ettim bidha hysoung almam dedim bedava verselr bile binmem pisigolojimi bozdu cok ustaya sordum sıkıştırıyosun dediler ama yok öle bişey 2.viste krang kırıyo ve araştırdım hyonun kranki en kötü krankın 3.cü sırasında yer alıyomuş o yüzden töbe ettim almam kawanında şeklini güzel deyil kawanın motor kısmı hyoda olcak o zmn hyosnga motor derim

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı enkaz_49 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum motorun şekli şemalı kawaya 100 çeker ama gel gelelim krang sorununa ben ilk hyosungu aldım 2 .günü krang kırdı götürdüm 500 tl masraf yaptım ve 1 ay bindim aradan 25.gün gecti tekrar utanmadan bitane aldım oda 2 .gün krang kırdı ilallaha ettim bidha hysoung almam dedim bedava verselr bile binmem pisigolojimi bozdu cok ustaya sordum sıkıştırıyosun dediler ama yok öle bişey 2.viste krang kırıyo ve araştırdım hyonun kranki en kötü krankın 3.cü sırasında yer alıyomuş o yüzden töbe ettim almam kawanında şeklini güzel deyil kawanın motor kısmı hyoda olcak o zmn hyosnga motor derim
    sıfır aldığın motor 2. gün krank kırdı ve sen para verip mi yaptırdın?
    yok ikinci el aldım diyosan kaç bindeydi
    arada verdiğin tarihlerdede ayrı bi çelişki var onu da anlayabilmiş değilim
    sanki biraz konudan sapma var gibi
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır aldığın motor 2. gün krank kırdı ve sen para verip mi yaptırdın?
    yok ikinci el aldım diyosan kaç bindeydi
    arada verdiğin tarihlerdede ayrı bi çelişki var onu da anlayabilmiş değilim
    sanki biraz konudan sapma var gibi
    bence bol miktarda traş var gibi =)

kaçtane hyo sahibi var yav yagsız gezen adamlar var hiçbiri krankı almadı eline henüz. sanırım krank olayı hyolarda tarih oldu? en son izmitde 2008 siyah bi ST krank arızası yaptı geçen sene.
    2006 modellerde bir krank rüzgarı esti geçti Allaha şükür.
    Karadeniz - Giresun.

arkadaşlar benden sölemesi krang olayı var halende oluyo ama kasası on numara

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)