Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Boğaziçi Köprüsünde Kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Kaza haberini ilk sayfalarda "inşallah ciddi birşeyleri yoktur" dilekleri/mesajları ile okumaktayken 2. sayfada birinin öldüğünü öğrenmek daha da üzücü oldu. Allah rahmet eylesin ve çevredeki düzensizlikler, aymazlıklar nedeniyle oluşan bu kazalar artık bir son bulsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    yorumlara baktım birtane insaniyet te tutmöuş motorsiklet otobanlarda yasaklansın demiş hallaa olayın farkında değil halaa motoru bisiklet gibi görmekte sadece sokakta gezebilinen bir oyuncak gibi görmekteler halbuki motor üzerinde 1-2 İNSAN taşıyabilen bir vasıtadır motorlu bir alettir hız yapabilir adam motorsiklet yasaklansın yazmış ya yok böyle birşey
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    bmw Z4 e 3. bir kişi binemezken biz 5 kişi motora biniyorduk.(halı sahaya çıkarken trafik yok D bizim insanımız böyle 2 milyarlık serçe arabadır der istediği yere park eder sen 20 milyarlık R1 ini bi yere park etsen çek şunu yer kaplama der.cahillik varya cahillik ahh bunlarla bal yiyeceğime harbi gidip akıllıyla başımın çaresine bakayım

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    evet ben de yorum yazdım Caner sen de yaz bu nasıl bir zihniyettir ya motosiklet yasaklansın yok günde 20 tane geçen motor için ayrı yol mu istiyosunuz vs.. gencecik yaa cnm bnm tek suçlu biziz di mi Allah kahretsin bu şeytan icadını

Motosikleti
    VStrom-DL650
    Allah rahmet eylesin..
    Ya yine çok kötü oldum..

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah rahmet eylesin abi yola mı bakıcaz araçlara mı bakacaz çözemiyorum ya

Motosikleti
    yeni vespa GT 200, eski vespa Px 150
    of of havalardan mıdır, bir kış özlemle baharı motora binmeyi beklemekten midir bilmiyorum ama bu aralar pıtrak gibi çoğaldı motosiklet kazalı haberler

bir de buralara yansımayan küçük yerleşim yerlerinde ana arterler dışında kalan bölgelerde yaşanan genelde hiç korumasız, çin malı en güvensiz kelle koltukta gidilen her tarafı dökülen ( belli ki kış boyu biriktirilen harçlıklarla alınmış ) motorlarda hep iki kişi sonsuz bir neşe ve cesaretle binilen , bu sitelere hiç girmemiş giremeyecek çocukların yeni delikanlıların karıştığı yerel kazalar var ki onlar ne gazetelere ne de bu sitelere konu oluyor,

geçen gün, pendikte hatboyunda minibüs son duraklarına yakın bir kaza gördüm, bir otomobile arkadan bindirmişler, gencecik çocuklar, ne kask ne koruma, gömlekle yerde uzanmış yatıyorlardı markası belirsiz su taşımalık kebabçı motoru olma zamanı gelmiş motorları da yanı başlarındaydı , yunuslar yaklaştırmadı yanlarına, trafik durmuştu, çok kötü oldum..
    kimbilir ne hevesle nasıl harçlık harçlık biriktirip binmişlerdi o motora..

aman dikkatli binelim, korumalarımızı ihmal etmeyelim ve gençleri ( dinlemezler ama ) yine de uyaralım..

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ben de yorum yazdım Caner sen de yaz bu nasıl bir zihniyettir ya motosiklet yasaklansın yok günde 20 tane geçen motor için ayrı yol mu istiyosunuz vs.. gencecik yaa cnm bnm tek suçlu biziz di mi Allah kahretsin bu şeytan icadını
    Konuyla ilgili olarak bende kendi yorumumu ekledim yurdum insanı ne yorumlar
    eklemişler vay anasıyaaa okurken kendimi zor tutdum örümcek kafalılar dolmuş yavfff...

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beşiktaş'ta meydana gelen kazada motosiklet sürücüsü öldü, yanındaki bir kişi ise yaralandı.

Boğaziçi Köprüsü'nden Mecidiyeköy yönüne giden Adnan Ecer'in (19) kullandığı motosiklet, Ortaköy Viyadüğü üzerinde kontrolden çıkarak önündeki Emine Bilge Çakmakçı idaresindeki 34 BP 8761 plakalı otomobile çarptı.

Çarpmanın etkisiyle motosiklet sürücüsü Ecer, aynı yönde giden Hasan Yıldız idaresindeki 92-506 numaralı İETT otobüsünün altına girdi. Adnan Ecer, olay yerinde hayatını kaybederken yanındaki Serhat Balı (17) ise yaralandı.

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınan Balı'nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Ecer'in cesedi ise olay yerindeki incelemelerin ardından aynı hastanenin morguna kaldırıldı.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/11503193.asp
    allah rahmet eylesin

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de yazdım yorumumu.
    Ayrıca kasisleri daha erken farketmeyi sağlayacak yeterli ve daha dikkat çekici sinyalizasyon sağlansaydı bu kazaların olma ihtimalinin azalacağını tahmin ediyorum. Sonuçta bu kasisler yüzünden ilk kaza değil bu.

Allah rahmet eylesin..

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Hayatını kaybeden arkadaşın mekanı cennet olur inşallah
    Kendisine Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyorum
    yaralanan arkadaşa da acil şifalar diliyorum...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    yok
    Arkadaşlar haberturk'teki haber için yorum yazmanızı(yapıcı olursa daha iyi olur) rica ediyorum.Biliyorsunuzki günün, haftanın en çok yorumlanan haberleri önplanda kalıyor.Bu da daha çok insanın bu habere ulaşabilmelerini ve dolayısıyla insanların motosikletler ve kullanıcıları hakkında fikir sahibi olmalarını sağlar. Özellikle de bu yüzden yapıcı yorumlar yapmanızı rica ettim.Yaşadığınız zorluklar, aslında öyle değil de böyleler" işe yarayabilir.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 saat önce yaptım yorum, hala çıkmamış.

Motosikleti
    yok
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 saat önce yaptım yorum, hala çıkmamış.
    Evet yorumlar biraz geç geliyor ama kesin yayınlanıyorum.Tekrar tekrar yorum yapılabilir.

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    yahu bu yol hataları için bu tip ölümlü kazalarda bile Dava açılamıyormu nedir yahu ADALET YOKMU BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Aslında bu kadar can aldı bu e5 aslında bizde biraz kendimize ceki düzen versek
    bizlerinde çok hataları var .
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Off Allah rahmet eylesin :(
    Kasislere çok dikkat edin , yol çalışması kabelaları var ama kasislerin olduğu yerler berlirsiz ve önünüzdeki araç son anda farkedip kazıklama fren yapabiliyor.
    Ayrıca Kasislerin olduğu zamanlarda gecelere çalışmayı hızlandırmak için tek şeride indiriyorlar köprü yolunu ( sağda tek şerit veriyorlr bu aralar).
    Aman dikkat :(
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

koromako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6-F
    o kasisler yüzünden ben de bir kere ani fren yapmak zorunda kalmıştım arabayla giderken. yeterli uyarıcı levha yok!!
    ölenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum :(
    Ya Tozu Dumana Katarsın, Ya da Tozu Dumanı Yutarsın

Motosikleti
    125 kt gerisi hikaye
    kötü olmuş yaa inşallah ucuz kurtulmuştur

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)