Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Honda Dylan almayı düşünüyorum,kafamda bazı soru işaretleri var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kymco downtown
    Alıntı anılyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişey soracam yazın sıcakta bu people 200 e abanacaz sonuna kadar sonra nolucak ama dylana acıma bas dibine kadar yol bitene kadar gaz kesme den sonuna kadar bas
    nasıl bir alaka kurduğunu anlamadım?? hayatında hiç people200 sürdünmü?
    Kymco Kymco Partizani

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    Alıntı anılyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişey soracam yazın sıcakta bu people 200 e abanacaz sonuna kadar sonra nolucak ama dylana acıma bas dibine kadar yol bitene kadar gaz kesme den sonuna kadar bas
    sıcakta uzun yolda otobanda daylanın ufak tekerleri ile çukurlara düşücem diye yollarda kusra bakma, korkulu anlar yaşamak istemem, ayrıca kamyonlarada meze olmak istemem , ayrıca şunu da bilmeni isterim kymco people s 200 ile istersen son gaz on gün devam et hararet nedir bilmez çekiş düşmez, gittikçe motorun performasyonu dahada artar. emin ol senin daylana yolda nal toplatır... kymco people ile lütfen daylanı kıyaslamaya kalkma people ona on çeker,işin dogrusuda bu
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    arkadaşım sen takılmışsın büyük tekere bu arada hiç bir scooter 10 gün yol yapamaz

Alıntı beytbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl bir alaka kurduğunu anlamadım?? hayatında hiç people200 sürdünmü?
    bütün olay sürmekte bitiyorsa tamam ben people 200 e sürmedim ama onun en yakınları olan dylan 150 ve sym joyride 200 sürdüm ama people kısmet olmadı ama ben hiç bir zaman hava soğutmalı motora güvenip yola çıkmam özellikle scootera
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Son kararım PİAGGİO Carnaby 200 alırsam ondan alırım
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Hemen hemen aynı ağırlıkta olup 12 beygir bir motorun 16 beygir bir motora nasıl nal toplattığını bir açıklarsanız alacak arkadaş için daha aydınlatıcı olursunuz. Biri rampa çıkarken diğeri iniyor mu? Ben people s kullanan arkadaşlarla çok yol yaptım nal felan toplamadım. Ya da nal toplamadan kasıt nedir? Büyük tekerlek ve ucuz parçaysa evet dylan nal toplar. Sürat hızlanma virajsa ben ikisinide kullandım nal toplayacak olan people dır. Seçim ihtiyaçlara göre yapılır. En iyi motor büyük teker ve ucuz parçalı olan değildir, ihtiyaca en iyi cevap veren motordur.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Alıntı -BSI- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen hemen aynı ağırlıkta olup 12 beygir bir motorun 16 beygir bir motora nasıl nal toplattığını bir açıklarsanız alacak arkadaş için daha aydınlatıcı olursunuz. Biri rampa çıkarken diğeri iniyor mu? Ben people s kullanan arkadaşlarla çok yol yaptım nal felan toplamadım. Ya da nal toplamadan kasıt nedir? Büyük tekerlek ve ucuz parçaysa evet dylan nal toplar. Sürat hızlanma virajsa ben ikisinide kullandım nal toplayacak olan people dır. Seçim ihtiyaçlara göre yapılır. En iyi motor büyük teker ve ucuz parçalı olan değildir, ihtiyaca en iyi cevap veren motordur.
    Dylan,200cc vespa ile başa baş gidiyor vespa 20hp bir motorDylanın performansı tartışılmaz
    Drift Religion

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    Alıntı -BSI- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkan en iyi cevabı vermişsin +1
    Yarını düşünmeden, özgürlüğe yelken açmışcasına..

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Başa baş belki giderler bir süre sonra vespada dylana nal toplatır. iki kere iki dört.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Motosikleti
    kymco downtown
    bütün olay sürmekte bitiyorsa tamam ben people 200 e sürmedim ama onun en yakınları olan dylan 150 ve sym joyride 200 sürdüm ama people kısmet olmadı ama ben hiç bir zaman hava soğutmalı motora güvenip yola çıkmam özellikle scootera

derdim dylanla people'ı kapıştırmak değil.bu başlıktada başlamış hiç işim olmaz.sitede başka topiclerde de rastladım bu kapışmaya bi anlamda veremiyorum.fikrimi söylerim geçerim ama siz bilmediğiniz bir konu hakkında yanlış yorum yapmışsınız.motorumla haftasonları grupça minimum 200 300 kmlik geziler yapıyoruz.tek başıma uzun yol yapmışlığım var.uzunyolda tek sıkıntı kymconun deposunun ufak olması.yani ben 150kmde bir benzinliğe uğrucam depoyu fullucem.bmw 650gs benden az yakıyor onun haricinde 120 km hıza ulaşıyor normal rüzgarsız yolda oda sıkıyor insanı tabi uzun yolda enazından yol müsait olunca 150 160 gören bir motor istiyorsunuz ama bu 600cc altı hermotor için geçerli bir kaide.
    Kymco Kymco Partizani

Alıntı sudabatmayanadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıcakta uzun yolda otobanda daylanın ufak tekerleri ile çukurlara düşücem diye yollarda kusra bakma, korkulu anlar yaşamak istemem, ayrıca kamyonlarada meze olmak istemem , ayrıca şunu da bilmeni isterim kymco people s 200 ile istersen son gaz on gün devam et hararet nedir bilmez çekiş düşmez, gittikçe motorun performasyonu dahada artar. emin ol senin daylana yolda nal toplatır... kymco people ile lütfen daylanı kıyaslamaya kalkma people ona on çeker,işin dogrusuda bu
    Tamam anlıyorum motorun kymco bende çok seviyorum kymco scooterları ama burada honda kalitesi var veee dylan kalitesi var abi halen dylan nal toplatır diyorsun tekerlekle ne alakası var bu işin bir kere hava soğutmalı sonra 12hp güç var yapacağı son hızı ve seriliği sen daha iyi biliyorsun people's da güzel motor ama dylana performanta biraz zor nal toplatır.

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Dostum her zaman beklerim.Demek Dylan'a nal toplatır.Senin altındaki motor Kymco 12 hp'lik şehir içi scooteri.Dylan ise bir HONDA ve 16 hp su soğutmalı.Bunlara rağmen hala Kymco dersen sana söylenecek laf bulamam arkadaşım...

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    hazır kafan karışmışken bende biraz karıştırayım
    şayet ps150i alacam sıfır dersen 2. el yamaha x-max larada bir bak derim motormu race mi anlamıcaksın. .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Sudabatmayanadam bi hata yaprak kymco almış ve motoruna toz kondurmamak için kendisinden başka her motoru kötülüyor. Gidip activa, Suzuki an125 ile karşılaştırma yapmsa haklı olabilir. Kymco 200 bu saydığım 2 motordan daha seri olabilir.

Dylan kuşkusuz sınıfının en güçlü en seri ve sağlam motoru. Bunu bir kaç kişi değil kullanan yada etrafında dylan kullanıcı olupta bunu gören herkes söyler.

Herneyse hiç tartışamam mal ortada sudabatmayan adamın motoruyla her zaman her koşulda motorumu test ederim.

Dylan alacak arkadaş 2.elini hiç düşünme al benim motor 26000'de ve ilk günkinden daha iyi bir performansta yani bunu görünce ben 50-60.000'deki dylanı bile gözüm kapalı alırım.

PS'leri beğenmiyorsan ki olabilir bende ısınamadım. Biraz daha paraya kıyıp Yamaha X-City 250 alabilirsin. Bunuda bir düşün.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Alıntı mach1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son kararım PİAGGİO Carnaby 200 alırsam ondan alırım
    Bugun konusmaya gidecem
    Drift Religion

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    Alıntı beytbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    derdim dylanla people'ı kapıştırmak değil.bu başlıktada başlamış hiç işim olmaz.sitede başka topiclerde de rastladım bu kapışmaya bi anlamda veremiyorum.fikrimi söylerim geçerim ama siz bilmediğiniz bir konu hakkında yanlış yorum yapmışsınız.motorumla haftasonları grupça minimum 200 300 kmlik geziler yapıyoruz.tek başıma uzun yol yapmışlığım var.uzunyolda tek sıkıntı kymconun deposunun ufak olması.yani ben 150kmde bir benzinliğe uğrucam depoyu fullucem.bmw 650gs benden az yakıyor onun haricinde 120 km hıza ulaşıyor normal rüzgarsız yolda oda sıkıyor insanı tabi uzun yolda enazından yol müsait olunca 150 160 gören bir motor istiyorsunuz ama bu 600cc altı hermotor için geçerli bir kaide.

ben yapamaz demedim ben güvenmem dedim farkında isen tabiki ben motor gitmez demedim ben kendim güvenmem dedim onu söyliyimde
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

yaklaşık 6 aydır dylan kullanıyorum.tabiki istanbuldaki arkadaşlar kadar uzun mesafe kullanmıyorum ancak adapazarına gidip geldim sürekli 110 120 ile hatta diyebilirim gittikçe şişme diil dahada rahatlıyor bence.sağlam ve sıkı bir motor.herşeyden önce ülkemizde markanın vermiş olduğu bir güven var.ereğlide tek dylan bu ne diyorlar dylan diyorum ne marka honda diyince oooo o zmaan iyi dir bu diyorlar.bu yüksek imaj demek bence.kymcoda iyidir ama dylan bir gömlek üstün görüşündeeyim .ama hangisine gönlün yatarsa ona bak yada fırsat bulursan kullan ikisinide.anlıycaksın o zaman.

adasel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF1000
    Ben dylan kullanmadım hiç ama methini çok duydum. Bende duyduklarıma göre temiz 2.el bir dylan al derim.

Ayrıca benim Transalp kullanan bir abim dylan alacağım diyordu işe gitmek için. Çünkü hiç sorun çıkarmayan ve çook seri bir motormuş. Bu arada ben cbf 250kullanıyorum. reklam yaptığımı sanmayın.

sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    yalnız şunu belirtmek isterim benim kymco 200S people fabrikasyon özel modifiyelidir.. yani şunu söylüyeyim 20 hp gücünde ayrıca torku çok yüksek bende özel modifiyeli olduğunu bilmiyordum usta bakım yaptığında farkına vardı piston silindir ve ekzosun diyerlerinden daha büyük oldugunu söyledii daha önce aldıgım arkadaşda söylemişti ama pek inanmamıştım, meğerse dogruymuş bende zaten bundan dolayı daylana nal toplattığını yazmıştım.
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    yalnız şunu belirtmek isterim benim kymco 200S people fabrikasyon özel modifiyelidir.. yani şunu söylüyeyim 20 hp gücünde ayrıca torku çok yüksek bende özel modifiyeli olduğunu bilmiyordum usta bakım yaptığında farkına vardı piston silindir ve ekzosun diyerlerinden daha büyük oldugunu söyledii daha önce aldıgım arkadaşda söylemişti ama pek inanmamıştım, meğerse dogruymuş bende zaten bundan dolayı daylana nal toplattığını yazmıştım.
    bu neye benzedı bılıyormusun.benım arabam SAHIN ama uzerınde 2000 motor var.hangı fırma sıtandartlarını bozup farklı makınalı arac uretmıs.haa sana ozelmı.GULDURME kendıne arkadasım.
    MOTOR bence bır hastalıktır.

sero35@ +1 abi.

6 gün sonra verilen cevap :s

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)