Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

cbr125 Le kafa bulan 125cc ((zongshen zs 125-32))

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda cbr 125 ''06
    dogru kadran a göre bence yapabilice en fazla 110-115 arası.140-150 hikaye.
    şaban usta bunu beğendi.
    [COLOR="Red"][B][I]Honda cbr 125R[/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Burda Aynısının Salcano su var. Mil Göstergeli. Ben Apache'yi bakıma götürdügümde Gördüm. Adam 150 KM yapıyor dedi. İnanmadım. Ama Bütün Motor ustaları ordaki Yapar Degişik bir motor dedi. Kapışmak lazım.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu özelliklere sahip olduğundan acaba motorun haberi var mı?

Gülmekten karnım ağrıdı ya
    >>> Gençliğine Güvenip erken Derken ; Belki Elveda Bile diyemezsin GİDERKEN...!!!

Motosikleti
    artık yok...
    aynı motosikletten bendede var ve memnunum ben 140 km gördüm daha fazlasınada cesaret edemedim nede olsa bi çinli alet altımdaki sonuç olarak motorumu seviyorum
    ''Gerçekler acıdır.Acıtır...''

şaban usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    arkadaşlar şimdi bu motorun teknik özelliklerinde bu değerler yazabilir bu arkadaşta onları buraya eklemiş amma 125 cc lik bir makina maksimum yapaçağı sürat 120 km zatan şu an bende bakıma aldığım aynı nakinadan var inceledim 100 km dene sonra kırmızı alarm variyor yani makina kendi katogarisinde güzel olabilir amma 160 km hız arkadan itsen yinede zor tamam makinayı inceledim teknoloji olarak piyasadakilerden üstün üstten çift eksantirik sibap piyanosu nu devre dışı bırakmış ters kadeh dediğimiz şımlı sibap kullanmış amma 125 cc bu sürate çıkma şansı yok saygılar
    insanın kaderi kurduğu hayali gerçekleştirmek için gösterdiği çabaya bağlıdır

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı şaban usta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teknik özelliklerinde bu değerler yazabilir, şu an bakıma aldığım aynı makinadan var inceledim 100 km den sonra kırmızı alarm variyor.
    Kendi katogarisinde güzel olabilir amma 160 km hız arkadan itsen yinede zor. Teknoloji olarak piyasadakilerden üstün, üstten çift eksantirik sibop piyanosu devre dışı bırakılmış, ters kadeh dediğimiz şımlı sibop kullanılmış
    Pek anlamadığımdan, Zongshen başlığına denk geldiğim ilk dönemler aşağıdaki Hondalar arasındaki fark gibi bişey herhalde deyip kapatmıştım.
    Birşeylerden ödün verip yapmış demekki adamlar demiştim kendimce. Aydınlatıcı bilgi için teşekkürler Şaban usta

Honda CBR 125 R
    * 124.7cc
    * Tek silindir Soch, 4 zamanlı, 2 sübaplı...
    * 13.2 hp
    * Ağırlık: 137 kg

Honda CRF 150 R
    * 150 cc
    * Tek silindir, 4 zamanlı, 4 subaplı
    * 22,3 hp
    * Ağırlık: 80 kg

Demekki olay genellikle karşılaştığımız gibi Çinceyi Türkçeye çeviren arkadaşımızın üstün başarısı hakikaten
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bence bu motorunun cbr125'le kafa bulduğunu iddia edenin kafası güzelmiş. Motor geri geri gidiyosa cbr125 arkada kaldı gibi görünür tabi aşağıdaki videoyu da kendime armağan ediyorum

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    aboovv o neymiş öyle be yaa 160'ta nasıl titrer o var ya
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşağıdaki videoyu da kendime armağan ediyorum
    Ya o heryerde gördüğüm ama bi türlü anlamadığım montajların özü bu adammıymış çok güldüm çoook

Mengu16 ve buberk bunu beğendiler.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    motosiklet 180 yapıyor beyler dağılın

Safahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyu açan arkadaş ne akla hizmet actı anlamadım

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    iki tane 100 kiloluk adamla bayır aşşağa yapabilitesi var diyorum
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne içmişte kafayı bulmuş bende ybrye vereyimde hayabusa tokatlayayım

şaban usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    Alıntı acquariax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu arkadaşlar hemen dalga geçiyosunuzda bu motoru hiçbiriniz kullandınız mı ki böyle konuşuyosunuz.Benim zongshen'im yok ancak ister inanın ister inanmayın ben bu motor hakkında böyle yorumlar duymuştum.Zaten bizim sitede ve diğer başka sitelerde sahipleri bu motorun çok deli gittiğini söylemişler.Tamam çinlidir, dandiktir, hemen bozulur belki ama ya dedikleri hızları yapıyorsa.Bide böyle düşünün
    arkadaşlar ben 30 yıldır motor ustasıyım size bir şeyi izah edeyim bu motor imalatçılarının kullandığı teknikler genelde ehpsi aynıdır ,
    yani bu makinada olduğu gibi ufak tefek değişiklikler istisnadır bu makina diğer markaların üretmiş olduğu tekniğin biraz üzerine çıkmışlar bu bir gerçek bu sistemde makinanın devrini etkiler buda maksimum hız 120 km diyelim bununda yapıcağı hız en fazla 5-10 km fark eder
    yani burada tartışılan 160-180 km fizik kurallarına aykırı bunun km rediktörü veya sayacı normal standartlada üretilmemiş ise bu rakkamı gösterir amma o sürati yapmaz siz binin güçlü bir makinaya 180 km hız yapın bakalım nesıl gidiyor makina görün ben çif silindir bmw r 65 motoru zorluyorum o bile bu süratlere çıkmak için epeği bir güç harcıyorki 125 cc lik bir makina birde yakıtı vermişsiniz 1,8 bu değerlerle mümkün değil bana şunu deyin bu makinanın sirati 125 cc lik makinaların hepsinin üzerinde buna inanayım bu teknolojik montaj bu kadarını yapabilir arkadaşlar ben basitçe bir hız dökümünü vereyim motor cc lerine göre bu değerlerin üzerine çıkan varsa bunlarda istisnadır diyelim yani eğerki klmetre sistemleri sıtandartara uygun üretilip makinanın üzerine takılmışsa aşağıdaki tablo geçerlidir
    100-110 cc // // 90-110
    125 cc- maksimum sürat 110-120
    150 cc- // // // 120-130
    250 cc // // // 130-150
    polo34 bunu beğendi.
    insanın kaderi kurduğu hayali gerçekleştirmek için gösterdiği çabaya bağlıdır

Motosikleti
    cbf150 2010 siyah
    160 km hızı duyan benim cbf 150 evden kaçtı........

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    16 bg diyo zorunuza gider tabi cbr yi tokatlamasi

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)