Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

2006 Suzuki Hayabusa 195PS

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    195PS de olsa çok hantal ve ağır bir motor. Bu motor zaten yarış motoru değil. Ancak drag için kullanılabilir. Düz yolda çok iyi gidiyor ancak virajlarda performansı çok kötü. Bununla ilgili internetteki bir çok yazıyı okuyabilirsiniz.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

shadow-vt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı
    195PS de olsa çok hantal ve ağır bir motor. Bu motor zaten yarış motoru değil. Ancak drag için kullanılabilir. Düz yolda çok iyi gidiyor ancak virajlarda performansı çok kötü. Bununla ilgili internetteki bir çok yazıyı okuyabilirsiniz.
    draglardada kötü.R1 siliyor bunu dragda.tek avantajı düz yol..
    Her zaman dogruyu söyle,ne söyledigini hatırlamak zorunda kalmazsın!!

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @shadow-vt
    draglardada kötü.R1 siliyor bunu dragda.tek avantajı düz yol..
    İyi de abicim bu pek mümkün değil. Aletin max speed 340-360km/h R1 ise ancak 300-310km/h yapıyor. Hayabusa düz yolda gerçekten sağlam gidiyor. Gücünü esirgememek lazım. Draglarda çok Hayabusa gördüm ama hiç R1 görmedim. 300km/h giden bir R1'in yanından 360km/h ile geçen bir Hayabusa videosu var bende.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Slymn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan==>CBF 250==>CBF500
    195PS de olsa çok hantal ve ağır bir motor. Bu motor zaten yarış motoru değil. Ancak drag için kullanılabilir. Düz yolda çok iyi gidiyor ancak virajlarda performansı çok kötü
    Yapmayın abiler ya hantal olsunda böle olsun!!!!!

designer-samo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BmW F650 (karakaçan)
    ne olursa olsun güzel motor
    herşey sende biter, yeterki sen karar ver

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlgi alanları
    vallaha motor cok ıyı ama her yigidin bir yoğur yigişi vardır bazısı R1 10km daha cabuk alır bazısı Hayabusa ile ama test pilotları vardır o test pilotlarından biri ilk önce R1 ile bir yolu kat etse sonra inip aynı yolu Hayabusa ile gitse ve o zaman dese su iyi ve farklar var diye ozaman kesin sonuç olur gibi.

geyik yapmadan edemeyecegim ikiside otoyolda giden butun arabalara bye bye çeker
    Motorize07.com Antalya Team

berliner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1100 XX
    arkadaşlar sizlere R1 le Hayabusa arasındaki farkı kendi tarzımca açıklamak istiyorum R1 cici çocuk motoru hayabusa ise babaların motorudur R1 kısa yol ve şehir içi idealdir hayabusa spor seyahat motorudur

Motosikleti
    1000RR06
    race alıyosun insan estetik ister kıvraklık ister bu alet sınıfta kalır
    Acımadıki, acımadıki

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Çok komiksiniz
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    önden sinek görmüş gibi oldum sanki farlar çok acayip olmuş
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    Yok
    elimde turbo hayabusa video su var 320 basio genç düz yolda ibrenin sonu 360 die bişi yoktu ve ekrandada yazıo speed 320 km die r1 de 300 bassın ki hayabusa 500 basssın R1 250 bassın R1 derim hayabusa çok çirkin ve babalar hayabusa kullanıyorsa Büyük babalar R1 kullanır

Motosikleti
    Yok

bandit07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM MIO

2006 HAYABUSA

r1 nerye Hayabusa nereye Hayabusa R1 i ezerek asfata yapıştırır bunu karşılaştırmak bile çok tuhaf hayabusanın dünyada başka bir rakibi bile yok

Motosikleti
    Yok
    ister asfalta isterse yerin dibine soksun ayrıca param olsun 1 sn düşünmeden yamaha r1 i alırdım yada honda 1000rr.bırak 360 'ı 200 km bile yeterli bana bence hayabusada güzel motor hızlı güçlü hatta en büyük rakibi olarak gösterilen kawasakinin bi modeli vardı şimdi unuttum onla yapılan testte ondan daha iyi bir sonuc çıkardı. 1000cc motorlar benzinide içer alabilecek olanlar düşünsün ben su aprilia rs 125 imi bi aliyimda kısmetse kim kimi geçerse geçsin bu arada -
    " AKIL İLE HIZ AYNI ORANTIDA OLAMAZ. BİRİ YÜKSEKSE BİRİ MUTLAKA DÜŞÜKTÜR. "

motorsikletprensi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx6R - Tvs Apache
    bencede hayabusa istediği kadar hızlı olsun isterse 500 bassın ama benim için her zaman için r 1 bir gelicek Allah izin verirse alıcam osman abimde var arkasına beni bi bindirid 4 sen önce falan ondan sonra ne oldu anlamadım babam bi motor alıd ona binmeye başladım sonrada kendimim böyle motor siterinde buldum

Motosikleti
    Yok
    sen gene yamaha r1 e falan binmişsin ben 1 yada 2 kilometre eski mopedlerden falan kullandım sonra kendimi buralara attım şimdi motorumu almak için para biriktiriyorum aslında olsaydı aprilia rs 125 alıcaktık ama olmadı seneye kısmetmiş artık sabredicez hem belki kışın fiyatlar daha da düşer diyorlar bekliyip göricez

ve FOREVER R1

kawasakinin o modeli ZX12R,bi de hayabusa o degerlendirmede ki bence ii testti toplam puanda zx12r den düşük alıyo valla virajlarda busa gayet ii dönüyo benim gördüğüm hayır ben beceremiyorum desinler anlayayım motora neden bok atıyosunuz ki. ne demiş atalar''Hayal buysa Hayabusa!'' güzel motor güzelll.

Motosikleti
    Yok
    anlamadığım sey neyi beceremiyoruz ? biz kötü motor demedik iyi ama R1 'i daha cok hosumuza gidiyor o kadarda fark yok aralarında bu da bir gerçek ikiside dunyaca ünlü firmalar MOTOGP de borusunu öttüren bir markadır yamahada. ve bence o sonuclara iyi bak suzuki daha fazla alıyor % 1 lik mi 2lik bir farklamı ne oda kawasaki nin frenleri kötü olduğundan kaybediyor. umarım aynı videodan bahsediyoruzdur. işte zevklere ve renklere girmeye basladı işler sonu yok zevk meselesi hayabusa daha hızlı r1 daha sık 300 ile 360 arasında benim için fark yok iki hıza çıkmayada heves etmem bu yuzden r1 diyorum viraja girişlerinde komfor larında yada diğer özelliklerinde pek bi fark olduğunuda zannetmiyorum. zaten su gibi içer o motorlar R6 tavsiyemdir 600cc yada aprilia rs 125 125cc şöyle türkiyede 250cc lik güzel bi race bulamadıkki amerikada var onlarda avrupaya bile satışı yok neyse ve hayabusa iki tekerlikli kütük gibi duruo atalarda ii demiş ama..

Bi Motosikletler Vardır, Bide R1 vardır.

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Viraj alamayan motoru ben naapayım zaten birçoğumuz özgürlük ve rahatlık için motorsiklet kullanmıyor muyuz?Onu alacağıma hoş bir araba alırım daha iyi nasılsa aynı amaca hizmet ama yinede binme de yanında yat

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler