Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Radar Hakında

Motovento
    REKLAM ALANI

şahsen motora zevk için binen birisiyim. 3 tane aracım var. fakat motorsiklet bir tutku vaz geçemiyorum. dün pazar olması nedeniyle hiç neden olmamasına rağmen uzun yola çıkıp keder dagıtayım dedim. ama yolda malesef radara girmişiz 101 km hızla 268 lira para cezasına çarptırıldık. polisler sana pilaket vermek lazım kask mont ehliyet vize sigorta tam olan ilk karşılaştığımız bir motorcu çıktı karşımıza dediler fakat cezayıda kesmeden durmadılar. baya konuştuk radar hız sınırı78 fakat 92 den sonra istersen 300 git fiyat aynı 268 lira
    polis dediki kardeşim siz birlik olup bu işe çare bulabilirsiniz en azından 90 yapılabilir. fakat sizden ses çıkmıyor. kanun da böyle işlemeye devam ediyor. dedi

yıllık kesin bir defa radar cezası yada şehir içinde bagıttırdın diye ceza geliyor. artık baydı benim usulsüzlük mü yapmam gerek pilaka kıvırma yada söküp dur denince durmamak gibi zorla buna teşvik ediliyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 600 F di satıldı
    öncelikle geçmiş olsun hocam belki buda bizim hayatımızın sadakasıdır ben hep o şekilde yorumlarım boşver cana birşey olmasın
    ama sen hata yapmışsın 101 ile radara girersin bir dene bakım 250 ile giriomu radara ))
    ::tutkuy::

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    polis dediki kardeşim siz birlik olup bu işe çare bulabilirsiniz en azından 90 yapılabilir. fakat sizden ses çıkmıyor. kanun da böyle işlemeye devam ediyor. dedi
    Vayyy be ülkemin polise bile bize hak veriyor.Gözlerim yaşardı

Polisinde dedigi gibi çözüm birlik olmakta

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vayyy be ülkemin polise bile bize hak veriyor.Gözlerim yaşardı

Polisinde dedigi gibi çözüm birlik olmakta
    Polis haklı, çünkü o yasaları uyguluyor. Eğer yasada hız limiti 90 olursa onu uygulayacak
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    bende yemiştim 79 km yle çok komik ama 115 kağat çaktılar......

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende 100ün üzerinde sabit giderken,çevirme gördüm bikaç araç çevrilmişti ama beni çevirmediler.oraya kadar 10km dir 100ün üzerinde gidiyorum
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

ceza yedigim yer uşak yakınında gediz ılıcalar mevkisi
    çevirme ayrı bir durum radar ayrı.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Bende birçok kez radarın yanında hızlı geçtim ama hiç durdurmadılar ne kadar şanslıyım
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ceza yedigim yer uşak yakınında gediz ılıcalar mevkisi
    çevirme ayrı bir durum radar ayrı.
    bende uşak-izmir yolundaydım,radar çevirmesiydi büyük ihtimal, kontrol yapılır gibi değildi,ehliyetini alıp polis otosuna gitti polis,sonrasını görmedim,bi araç bi kamyonet vardı
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

shadow_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    en sonunda maganda yapacak bu polısler bızı :D otaa bo.... ceza keserlerse en son dedıgın gıbı olcak arkadasım
    Rüzğarı_hissSet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    dedigin cok dogru ama bu hayattada durust olan kaybedıo bı konuda durmasan o polısler meganla sahınle senımı yakalayacak sacma yada plakayı kıvırıp yada alta koysan neye ceza kescek 600RR die cezamı kescekler ama yapıcakta birşey yok bu arada hız sınırısı 90km deılmı ya sollama dahıl %10
    99km dıe bılıodum ben uzun yollardamı oluodu o

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    90 otomobiller için. motosiklet için daha düşük.

bu arada hız sınırı 90 da olsa 110 da olsa değişen bişey olmaz sonuçta. yeterli beygir gücü olan hangi motosiklet bu hızlarda seyreder şehirlerarası yolda. kendimizi kandırmayalım.
    ayrıca otomobil için de 90 km çok düşük bi değer otoyolda 120 de düşük. sadece motosikletle ilgili bi durum değil.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    benim bildiğim kadarıyla her aracın belirli bir hız sınırı var bu sınırın yüzde 10 nuna kadar aff. % 10 ve % 25 arası normal ceza % üstü pahalı ceza motor hız sınırı 70 sen 77 yapsan tmm ama 78 oldumu patlar ama 87 i geçtin mi pahalı ceza, sen isterse 210la git yani % 200 geç hız sınırını ama yine aynı.. yani baktık radara yakalancaz. yapabildiğimiz kadar hız yapıcazda tadı çıksın dimi 150ylle yakalanmak ayrı 300le yakalanmak ayrı. zevk

Motosikleti
    2006 fazer a
    ben bu radarlardan firar etme konusun da çekirgeler ile yarışıyorum ama ne zaman a kadar zıplayacağız bakalım
    [COLOR="Blue"][B]FAZER size asfalt da uzamak dan ve cadde de bakışları üzerinize çekmekden çok daha fazlasını verir:cherry:[/B][/COLOR]

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    çevirmeden kaçmayın ben dün akşam cebeciden geliyodum yolda çevirme vardı kaçıcaktım da askerler bekliodu tüfekle indirirler diye kaçmadım
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Bana 91le aynı cezayı yazdılar ne iş

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben kayseriye girerken 110 la felan gidiyordum radar uyarısını görünce yavasladım ama çevirdiler 98 le girdin dediler ama yavasladım felan yavas geldim dedim.radar uyarsından onceki 500 mt içinde radar alıyor dediler kestiler 237 lira gönderdiler..

wind_northeast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800A
    ben motorcuya motorcu demem,motorcu radara girmedikçe
    şaka bi yana,hocam hepimiz arada bi katlanıyoruz bu duruma.ama yapacak bişey yok...radarların yerleri pek fazla değişmiyor.o yüzden bildiğim yollarda artık kolay kolay girmiyorum.bilmediğim yollarda da temkinli hareket ediyorum.uzun süredir cezam yok şeytan kulağına kurşun...
    [B][I][COLOR="Red"]Deli poyraz eser durur...[/COLOR][/I][/B]

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun, plaka kıvırmak en iyi yöntemlerden biri. Kanunlar bu kadar saçma olunca, kanunları delmek mübah hale geliyor.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    bende gecen gün bu yeni açılan bomonti-kağıthane tünelinde 255 km/h gördüm.. sonra eve geldim baktım tünelde hız icin bir kamera yokmuş eds varmış oda emniyet şeridi icin.. ama plakayı bende kapatcam sıkılıorum valla makineyle bi gaz açamıorum!!!

geceende istiklale girdik saatten haberimiz yoktu 45lira yedik, Aziz kardeşim ile

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)