Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

En iyi YAMAHA YBR 125 Tamir ve Bakım servisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBF500
    Merhaba arkadaşlar artık sitede benim YBR almak istedigimi bilmeyen kalmadı sanırım ama aldıgım bayinin serviside iyi olursa bakımdada sorun olmaz diye düşündüm Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar bir tavsiyede bulunursa sevinirim

Topic YBR 125 diye actım çünkü bazı arkadaşlardan duydugum kadarıyla bazı servislerde küçük motorsikletlerle fazla ilgilenmek istemiyorlarmış. Sanırım onların anlayamadıkları şey herkesin küçük motorsikletle başladıgı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Herhangi bir yetkili servis işini görür, zaten beğenmezsen bir dahaki sefere başka bir servise götürürsün. Garantili makinayı servis haricinde bir yere götürmeyi düşünmüyorsun değil mi?
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    gaziosmanpaşadaki yamaha yetkili servisindeki ustayı önerebilirim...bütün ybrciler genelde ona gider...ismini hatırlayamadım...beldeyama.com.tr adresinde bulursun adresi...fazla kazık atmaz yani...baba oğul çalışıyorlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    HONDA CBF500
    EYONG tebrikler bu zamana kadar senden gördügüm en kötü cevabı verdin

Mete_han teşekkür ederim

süleyman memnuna giden varmı hizmet nasıl

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    erkiran sana MSN de anlatmıştım ama burda da konuyu açıp bilmeyenlere kendimce birşeyler söyleyeyim.
    Eğer ki "iyi bir motosiklet tamircisi arıyorum" deseydin sana ben de dahil bir çok arkadaş bir çok ustanın adresini ve telefonunu verirdi. Ama sen "yetkili servis" sorduğun için sanırım benim cevabım mantıklı, eski ve kaliteli bir marka olan YAMAHA her önüne gelene yetkili servis lik vermez di mi?

Motosikleti
    HONDA CBF500
    haklısın EYONG ben hiç bu açıdan düşünmemiştim yamahadada acaba çin işi motorsikletlerin servisleri gibi dandik servisler varmıdır diye düşünmüştüm

Ne diyebilirim ki adam tecrübeli sözüne kulak vermek lazım

AYGÜN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG 650 R
    slm erkiran, dostum küçükköy deki salim usta türkpetrolun karşısında iyi bir ustadır eskilerden

he bu arda çin malı dandik servis demişsin lafın ucu bizede dokundu bu işte üründen ziyade bilgi önemlidir bence ön yargılı olmasak derim yolun düşerse şu dandik diye nitelendirdiğin servise beklerim

Motosikleti
    HONDA CBF500
    sana sözüm yok sen yanlış anlamışsın eger forumlara dikkat edersen olmadık civata takanımı ararsın, periyodik bakıma gidip motorsikleti çalışmaz şekilde teslim alanımı ararsın ve daha pek çogu .....

ben onu kast ettim hemen korumaya geçmene gerek yoktu benim lafım sadece işini düzgün yapmayanlara.

Eminim madur arkadaşlar benimle aynı fikirdedir

Motosikleti
    Kawasaki klr 650-99
    t.dağ muratlıdanım.kawasaki klr 650 motorum var.motorum biraz sıkıntılı bana bu konuda yardım edecek sağlam iş yapacak motor ustası tavsiye edebilirmisiniz.yani bindiğim zaman aklım motorda kalmayacak.
    :thumleft::thumleft:

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    4 senelik konu insan korkar biraz hortlatırken 1-2 senelik konuları hortlatın bari
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler