Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bİ sORUM oLUCAKTI:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    apithin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250
    Arkadaşlar konu motor alım satımı ile ilgili belki bir motor satıcısı yada işi bilen biri vardır diye soruyorum.

1 hafta önce arkadaşıma motor almak için motorcuya gittik ve kuba km-125-6 modelinin siyahını almak istediğimizi söyledik.Motorcu da nisan ayı içinde gelecegini söyledi ve biz perşinat olarak 700 lira verdik gerisini 4 taksite bağladık.Adam bize acil sıkıntımız olursa geniş depolu 2008 model motoru verebilecegini yeni motorlar gelincede depolarını ve grenajları yenisiyle değiştirebilecegini söyledi. Arkadasım biraz sabırsız her gece motor hayaliyle yatıp kalktıgı için adamın kendisini kandırdıgını düşünüyor Benim tahminime göre siparişi verilen bir motor 3-5 gün içinde en geç bir hafta içinde gelmesi lazım acaba adam bize elindeki eskiyi satmak için mi böyle yapıyor bunu size bi danışmak istedim biraz karışık oldu ama anlayacagınızı umuyorum
    şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Heheh bir daha dükkanına gittiğinde seni tanımaz bile ya ne geri alması adam parayı kaptıktan sonra kimsenin ilgileneceği yok

apithin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250
    Yok sürekli ugruyoruz her gün gelmedi isterseniz digerini veriyim diyor ve elimizde kredi kartının slip ve fişi mevcut

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beklesin biraz daha..
    Motorlar çinden geliyor gemiyle
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Cok Sene Evvel Banada Olmuştu O Zamanlar Kastıno Marka Icin Ha Bu Gün Ha Yarın Diye Cok Beklemiştik Tabi Firma Ve Satıcısı Cok önemlı Satıcının Davranışlarını Bılmeden Bir şy Söylemek Zor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)