Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Ilk Motor Aşkınız Nerde Ve Nasıl Başladı??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    Valla ben Dayımın motorla basladım 2,3 sene oldu hastalık İnsallah Gecmez çareside yok xD
    birgün uyucam bi motor sesi geldi dedim yuh bune baktım kapı calıyo dayım bana bagırdı yürü gidioz diye pijamalarla gece gece motorla dolastım xD eve geldiğimde kas katı kalmıstım cok komikti ne olduysa o gece oldu xD

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim ilkokul yıllarında Steve Mcqueen'in GREAT ESCAPE isimli filmini syredince başladı. O filmde tamam dedim olay bu...

Resmi için:

katip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abimde ve babamda motosiklet halihazırda vardı. Babamın eskiden Puh motoru vardı -hatırlarım. Sonra MZ almıştı, daha sonra ise Honda Titan. Ben yirmibeş yaşına kadar motosiklete hiç ilgi duymadım fakat geçen yıl aniden motosiklet isteği depreşti içimde. Sanırım babadan gördüklerimiz bilinçaltına yerleşmiş ve sonradan patladı birdenbire

Şimdi diyorum ki: Keşke daha önce motosiklet alsaymışım.
    Motorları maviliklere süreceğiz.

Tüm ikitekerler kardeştir, bisikletler dahil.

Tseven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC250
    2002 yazıydı galiba. 11 yaşındaydım. Yeniçiftlikte kuran kursuna giderken bir abinin vitesli motoru vardı. Markasını hatırlamıyorum. Yine bir gün eve yürüyerek dönerken beni gördü "Gel, eve kadar bırakayım" dedi. O gün yaşadığım heyecanı hiç unutamam. O kadar sıkı tutundum ki neredeyse tırnaklarımı sırtına geçircektim.. Aman abi yavaş git nolursun diye diye geldik eve kadar. Eve gelince bir gün bende motor süreceğim dedim. Sağolsun kurs bitiminde hep eve bırakıyordu. Ne kadar külüstür bir motosiklet olsa da o bile inanılmaz heyecan veriyordu. Yavaş yavaş korkumu da attım üzerimden... 5 sene sabrettim sonunda zorlada olsa Yukime kavuştum
    Benim motor aşkım da böyle başladı...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    2006 yılı eylül ayıydı asnırım.iş çıkışı beykoza arkadaşlarla birlikte balık tutmaya gitmiştik .ozaman eryilmaz motorunu yeni almıştı:D dünüşte ertilmaz ın arkasında artçı olarak bindim.Motorun tepesinde o rüzgarı aldıktan sonra işte bu dedim ve 4 ay sonra motosikletimi aldım....

Motosikleti
    SATILDI
    düzcede başladı cok iyidi [url=http://img27.imageshack.us/my.php?image=30032009010.jpg][IMG]
    [B][COLOR="Red"][/COLOR][/B]Dikkat Önemli Not : [COLOR="Blue"][/COLOR]Beyninizin Değerinde Kask Kullanın!!!

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    ömrümün yarısı otobüslerde münübüslerde geçiceğni düşündüğümde ve araba alacak paramın olmadığını gördüğümde karar verdim aldım scooter 150zc 9 ay oldu 13.500km yol yaptım yağmur çamur bindim
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Otomobil sevdasından motosiklete ne zaman ısındığımı bilemiyorum

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Benim babamda motorcuydu gençgen dedemde doğal olarak benimde kanımda var daha küçükken bisikletin arka tekeriyle frenin arasına pet şişe sıkıştırırdık 2 zamanlı cross motorlar gibi ses çıkartırdı çok hoşuma giderdi tabiki liseyede geçince artık kendimi hazır hissettim ve aldık biir tane çinli
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    araba ile trafikte bekleyip motora koyduğun benzinin 2-3 katını yakmak yerine bir motor alıp heryere kolayca kısa sürede gitmeyi mantıklı bulup paramın yettiği ufaktan bir motorla başlamaya karar verdim
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

zargana_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cenix 18 vites bisiklet:)
    bir sonbahar akşamı saat 9u 5 geciyordu ikimizde önümüze bakmadık çarpıştık önce sonra ben dagılan kafamıo gözümü toparladım ve başladık film gibi yani
    İNSANLARIN EN ACİZİ DOST EDİNMEYENDİR BUNDAN ACİZİ İSE DOSTUNU YİTİRENDİR
    AKLINI KULLAN ADINI ÇIKAR DELİYE HERGÜN BAYRAM EĞLENMEK KALIR GERİYE
    (özlü sözler)

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    7 yaşında babamdan top alabılmek için para istıyordum . herhalde vermemişki ağlıyordum bu olay kahvede oluyor sonra babamın polis arkadaşı beni avutmak için olsa gerek polis motoruyla dolastırdı sanırım ordan bulaştı hep motorları sevdim ama cok geç motor sahıbı olabıldım imkanlar kısıtlıydı tabii iyi tarafından bakmak gerekırse daha olgun olmak şimdi beni daha dıkkatlı yapıyor.

Motosikleti
    suzuki volusia 2004
    bende küçüklükten beri hep motora binerim ama o zamanlar aşk deildi taki 1999a kadar.99 yılında amcamların yanına gittiğimde ne göreyim sıfır 1100cc kırmızı-siyah bi dragstar.bu nasıl bialet die sordum içimden ve amcamda bi tur attırınca hersey orda basladı.o gün bugündür hala motordaym ve inmeyide hiç düşünüyorum

sternboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok..
    ben 5. sınıfa giderken bisikletimle mobilet lere kafa tutardım sonra bitanesi bana çarpıp düşürdü ozaman hırs yaptım bende alacam bitane bnmde olcak bn ozaman düzgün gitcem kimseye zararım olmayacak dedm 8. sınıfta bi motosiklet tamircisinin yanında çalıştım orda binmediğim motor çeşidi kalmadı ama hiçbirini bn süremedm . şimdi lise sondayım bugün ehliyet kursuna yazıldım ehliyetimi alaım inş. peşinden bitane ybr 125.....
    81VATAN__54MEKÂN

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Daha 9-10 yaşlarında falandım. Kırşehir'de Ali abi vardı,onunda süper 51 i vardı ilk onda başladı.Direksiyonu tek başıma tutup gaz verince nasıl heyecanlandığımı anlatamam. Bikaç ay sonra ev sahibi Ömer (Sert) amca garajından mükemmel bişey çıkarttı.Almanyadan geldiğinden beri 15 yıldır yatan sepetli bi BMW....
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    BuKart
    bizim arkadaş bi gün motosiklet kiralıyalım turlarız dedik adam yaşınız küçük vermem dedi.Bir hafta sonra komşunun çelik motor crown 250sini boş otoparkta kullandım o gün bu gündür kanımda motosiklet dolaşıyor

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    KUCUKLUKTEN BERI VAR MOTORLARA ILGIM ORTA OKULDA BINMEK NASIP OLDU MANISA SOMA DA ARKADASLARIM VARDI FAKLI PEJO MOBILET TOPLUYOLARDI VE DEDILER BISIKLET SURUYOSAN BUNUDA SURERSIN BENDE SURDUM PARA BIRIKTIRIP BANADA BI MOTOR TOPLADIK BIDAHADA INMEDIM MOTORDAN

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    2001 yılında arkadaşımın babası vespa Et4 almıştı dedim o zaman motor tehlikeli felan 2003-2006 senesinde beraber dolaşmaya başladık ondan sonra kuzenin arkadaşı mondialde çalısyordu yerni gelmişti o zaman mondialler kuzenimde hem CBR 600 rr vardı hemde benim pırpır vardı o zamanlar çok istemiştim bana sat dedim ama Mexicoya gitme işi çıkınca mutluluktan hediye etti CBR600 ide sattı(Bence CBRı hediye etseydi daha iyi olurdu ama bunada şükür)
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    ben 5. 6. sınıfa falan giderken babam bana hep" liseye geçince sana jawa ceylan alacam.. liseye bi geç sana jawa ceylan alacam..." derdi. küçüğüm tabi hiç umursamıyordum. liseye geçtim, o sezon zs150-19 aldı sağolsun. bizim macera böylece başladı. ben bana alıyor sanıyordum, meğersem kendi içindeki choppercı ruhu ortaya çıkartıyormuş.. şimdilerde tiger'ı var, hızlı yaşar oldu beraber gezer olduk
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

Motosikleti
    mondial 151 rs
    motorlara kücücükken ilgim vardı hep artcı oldm gecenseneye kadar ondan sra motor sürmeyi öğrendim ve ins yakında bitane daha alıcam

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)