Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2. En Ninja 250r Fiyatları hakkında Yardım Lütfen.

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7.000 e versin biz alalım o zaman
    Şaka bir yana hayırlısı olsun. Ama bu motora binmek için çırpınan insanlar varken (şekil 1-A ben)böyle satmak zorunda olman çok acı kısmet işte

İlk aklımdan geçen, üstüne ekleyecek para durumumuz müsayit olsaydı da, cıbırı satıp sana alsaydık aşkım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bakın ne buldum aynı ilan 8400 yazmış ilk zamanlar sonra 7400 e yeşil ninjaya

http://www.sahibinden.com/2008_kawas...%20ninja%20250

edit:arkadaşlar kusura bakmayın yanlış anlaşılma oldu

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    ilana bakınca sonra 7400 olduğunu nasıl anlıyorsunuz? Bilmediğim için soruyorum

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de anlamadım,
    Benim ilk linkini verdiğim, arkadaşın sonradan satıldı dediği ilan ve sadece 8400 yazıyor gördüğüm kadarıyla

Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilana bakınca sonra 7400 olduğunu nasıl anlıyorsunuz? Bilmediğim için soruyorum
    1 kaç ay önce o fiyata satıldığını görmüştüm o motonun

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de anlamadım,
    Benim ilk linkini verdiğim, arkadaşın sonradan satıldı dediği ilan ve sadece 8400 yazıyor gördüğüm kadarıyla
    ya ilanlar karıştı çok özür olsun

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Moral bozmak gibi olmasın ama ÖTV indiriminden sonra sıfırı 9000 TL olan 9000 km deki bir motoru 7000 TL nin üzerine satamazsın bence. Ben olsam 7000 TL vereceğime 9000 TL verir yenisini alırım. Yeni her zaman yenidir. Eğer 7000-7500 TL gibi bir fiyat veren olursa hiç düşünme sat gitsin..
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    gt250r ile hemen hemen aynı kategori ve fiyatta ve şu an gt250rler 4000-5000 arasında müşteri bulabiliyor, elbette fiyatı öldürme ama koyacağın fiyat anormal olursa boşa beklersin, bir kere fiyat kırmaya başlarsan da devamı beklenir. Kafanda fiyat belirle ve o fiyata verirsen işini görür diye, önemli olan senin istediğin fiyattır

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Moral bozmak gibi olmasın ama ÖTV indiriminden sonra sıfırı 9000 TL olan 9000 km deki bir motoru 7000 TL nin üzerine satamazsın bence. Ben olsam 7000 TL vereceğime 9000 TL verir yenisini alırım. Yeni her zaman yenidir. Eğer 7000-7500 TL gibi bir fiyat veren olursa hiç düşünme sat gitsin..
    yapma mehmet abi kabus gibi paralar, ben 8000e kurtarmaya calısıyorum herkez pazarlık istiyo 7000e verirsem 1 hafta ağlarım .

şaka bir yana 8000e dusurdum...
    [MT-BerkaY] - 2008 Ninja 250R - bikepics.com/members/croner_berkay

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    nası arayan soran varmı?
    Orgazma Dudak Büktürür

[..] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 ay sonra kriz atlatılmayı bırak, daha da tepemize binebilir, dünyadaki üst düze yöneticiler bile 2010dan dahi ümitli değilken sanmıyorum gün geçtikçe ikinci elin değeri artsın, ikinci elin değerlenmesi vatandaşın elindeki malın değerlenmesi demek ki kimse vatandaşı düşünmez bence, ikinci ele gelince bir ürün ikinci ele düştüğü anda otomatik olarak %30 değer kaybı yaşar, bunun üzerinde satışlar zor satılır, altı ise çabuk gider. Hatırlayın mesela superzzt arkadaşımız 10.000TLlik venoxu 3.500TLye indirdiği halde ( 2005 modeldi) satış olmadı, 7000 üzerine senin motorun gideceğini sanmıyorum, inşallah müşteri bulursun ve satış fiyatını bizimle paylaşırsın, teşekkürler.
    superzzt arkadaşımız çok uygun fiyat çekmiş aslında nasıl satılmamış o fiyata ilginç :S

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Alıntı [..] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    superzzt arkadaşımız çok uygun fiyat çekmiş aslında nasıl satılmamış o fiyata ilginç :S
    Satılmayı bırakın arayan olmadı ben ona hayret ettim.Heralde millet pert falan zan etti valla bilmiyorum ama ben satmaktan vaz geçtim.Zaten o ara çok çok sıkışmıştım şuanda durumu biraz toparladım.
    işin komik yanı satmaktan vaz geçtiğim gün 3 kişi aradı

Motosikleti
    Ninja 250R
    kadıkoyde z motoda 2. el var 5000 km de yeşil kawasaki cok temiz ve 8000 lira istiyor ayrıca muzzy performans egzos takılı.. bence senin motorun için 8000 den kapı acıp bıraz daha ucuza satmak iyidir ..

bende gelecek ay alcam bu motordan ama sıfır düşünüyorum
    [B][I][COLOR="DarkGreen"]Benim için kör, ölmeden de badem gözlüdür eğer gerçekten sevdiğim biriyse ...[/COLOR][/I][/B]::music2::::music2::

Motosikleti
    ZX6-R
    7 ye gider hocam o

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)