Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoshow'a gitmek için plan öneren ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    Fuara katılan firmaları nerden öğrenebiliriz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    Alıntı serkanzat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    florya sosyal tesisler.
    öncelikle herkese çok selamlar florya sosyal tesisler çok güzel bi tercih bence 2 kişi biz varız + 8 kişiye % 25 indirim yaptırırım kahvaltı için davetiyem yok yanlız fazla davetiyesi olan varsa 2 kişilik davetiye ayarlayabilir mi ?
    [B][I]iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!![/I][/B]

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftasonu için hava yine yağmurlu gözüküyor. Pazar günü için sabah kahvaltı ve sonrasında fuara gidiş için bir organizasyon yapacağız. Kahvaltı için fuara yakın mekanları araştırıyoruz. Buluşmaya gelen tüm üyelerede fuar davetiyesi temin edeceğiz. Bu konuda ayrı duyuru başlığı açılacak. Kahvaltı mekanı için önerileri olanlar burada yazabilirler.
    erhan kahvaltı için sefaköy hacısayit nasıl olur geçenyıl biz yapmıştık gelenlerde memnun kalmıştı,eğer uygunsa burda yapabiliriz isterseniz gidip fiatlarda indirim yaptırabilirim.

-geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    ansiklopedi gibisin ümmet abi
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    geçen fuarda kahvaltı çok güzel olmuştu
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı brody adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuara katılan firmaları nerden öğrenebiliriz?
    Benim bildiğim katılımcı listesi;
    KUBA MOTOR,YUKI, IŞILDAR MOTOR, KEEWAY PEUGEOT,EMRE YDK PARÇA,HEDEF MOTOR ,MOTO VİZYON,IŞILDAR MOTOR,TRİO POLARİS ,SALCANO,MUTLU AKÜ ,MOBİS BİSELECT ,KAWASAKI,POWER FM, MERT BİSİKLET,KARDEŞLER MOTOSİKLET ,E - RİDER,EPİSAN,DELTA - ZEUS ,VELO MOTO,ÇETİN CAN,LİFAN MOTOSİKLET ,EKESAN,RAMZEY,YILDIZ TİCARET ,MOTOTAŞ,SAMURA MOTOR,MOTAK,FERCO,HUDSON LEATHER,PIRELLI METZELER,MOTOTAL,KURALKAN,NERONS,LBC GİYİ,SATURATION,EMER BİREYSEL ,KORLAS ,GENÇ MOTOR ,NİC MOTOR,AVA PLASTİK,EPOKA,MOTOBOT,KİG START,ELBİR TEKSTİL.

Dün Daytona motordan Bülent beyden de, yamaha bayilerinin hiçbirinin fuarda motosiklet sergilemeyeceğini öğrendim. Bilginize.

Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erhan kahvaltı için sefaköy hacısayit nasıl olur geçenyıl biz yapmıştık gelenlerde memnun kalmıştı,eğer uygunsa burda yapabiliriz isterseniz gidip fiatlarda indirim yaptırabilirim.
    Fuara yakın ve tanıdık bir yerse olabilir Ümmet abi.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu kriz ortamında,MT'nin Motoshow'da stand açmaması bence bu kadar dert edilecek bişey değil.Sonuçta dost sitelerde Motoplus'ta açmayıp,Motoshow'u tercih etmişlerdi.Bu seferde gidip onları ziyaret ederiz.Kahvaltıyıda sağlama yapalım,çünkü bi süre sonra adam yiyip yemediğini unutuyor.Akşamada zafiyet geçiriyorsunuz.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    BILEN BLIYOR BILMEYENLERE NET YER SÖYLEYIN BIZLERDE BİR ARADA OLMAKTAN ŞEREF DUYARIZ HEM FUARDA MODELLER HAKKINDA FAYDA SAĞLAYABILIRİZ .

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BILEN BLIYOR BILMEYENLERE NET YER SÖYLEYIN BIZLERDE BİR ARADA OLMAKTAN ŞEREF DUYARIZ HEM FUARDA MODELLER HAKKINDA FAYDA SAĞLAYABILIRİZ .
    Arkadaşım,büyük harfle yazmak forum kurallarına göre yasak.Editlersen uyarı almaktanda yırtarsın.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    buluşma yeri florya olsun diyenler parmak kaldırsın
    [B][I]iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!![/I][/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    ben katılmıyom
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

İST-KüÇüKÇeKMeCe/KaNaRYa OKUL: EDiRNe-KeŞaN
    Motosikleti
    MoNDiaL 125 KT
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ümmet abi burası olursa çok güsel olur banada yakın bende gelmek istiyorum hayırlısıyla bi aksilik çıkmassa gelicem artık tanışma zamanı geldide geçiçiyor bile
    [B][COLOR="Blue"].:: TaYFuN ÖZKaN ::. [/COLOR]_-_ [COLOR="DarkRed"]İSTaNBuL-KüÇüKÇeKMeCe/KaNaRYa [/COLOR]_-_ _-_ [COLOR="Red"]MoNDiaL 125 KT İLe HeR ZaMaN ARaNıZDaYıM !!![/COLOR][/B] :wiinkk: :cat: [B][COLOR="Purple"][/COLOR][/B]

willy_chorlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr sattım kısmetse z 750 veya fazer s2 abs
    ben gidicem büyk bi hitimal
    [B][I]Dört teker bedenimi İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR..!:[/I][/B] rahmetlinin sözü

ulasoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F6
    Ya arkadaşlar yagmur yagmaz inş. bende gelmek isterim yalovadan geze geze sizinle buluşup fuarı gezmek ama motor aldım alalı ne yagmur yağdı hadi tamam barajlar dolsun ama bende doldum yani !! patlayacam motorcağızımda durdugu yerde yıkamaktan eskidi artık offf yaa nerde kaldı yaz sıcaklar yagmur yagmasın sadece onada rağzıyım

Motosikleti
    Honda
    arkadaşlar fuar için elimde birkaç tane fazla davetiye var.isteyenler varsa verebilirim.maltepe kartal civarındayım.yalnız davetiyelerin arkalarında herhangibir kaşe falan gerekiyormu bilmiyorum benimkilerde yok çünkü. 0532 485 23 36

ugur92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gerci daha kesin karar verilememis ama aranızda yeni yüzler gormek ıstersenız ben de varım arkadaslar
    ..................

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Akşam fuardaydım, hemen hemen her markayı görmeniz mümkün olacak, bol bol aksesuar firması var, birde hatun olayına bitenler geçenki afgan fuarıydı bu rus fuarı.

TT custom, kawa, power fm v.s. v.s...

Özellikle dainese geçen sene BMW'nin olduğu yeri komple almış, çok fazla çeşit sunacaklar gibi, bol bol da marka kask aksesuar var.

Herkese hayırlı olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    Alıntı ulasoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar yagmur yagmaz inş. bende gelmek isterim yalovadan geze geze sizinle buluşup fuarı gezmek ama motor aldım alalı ne yagmur yağdı hadi tamam barajlar dolsun ama bende doldum yani !! patlayacam motorcağızımda durdugu yerde yıkamaktan eskidi artık offf yaa nerde kaldı yaz sıcaklar yagmur yagmasın sadece onada rağzıyım
    al benden de o kadar kardeşim, bende yeni aldım ve ağız tadıyla bi gazlayaamadım, barajlar %99a yakın doluluk seviyesindeymiş, özelden emesen adresimi ve tel veriorum eklersin bi yerlerde buluşup gideriz, organizasyon yapılacağa benzemio

İlker&Burçin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba organizasyon yapılıyor kahvaltı var oradanda fuar alanına geçilecek bu organizasyona katılabilirsiniz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    Alıntı İlker&Burçin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba organizasyon yapılıyor kahvaltı var oradanda fuar alanına geçilecek bu organizasyona katılabilirsiniz
    ilker&Burçin hangisi olduğnu bilmiorum amma çok güzel bi haber verdin.. en yakın zamanda buluşma detylarının olduğu topiciki beklioruzzzz

Teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)