Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arzediyorum :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    o örnekti.. telefon olur bişi olur sonuçta..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    evet alternatif yollar da tartışılabilir..
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o örnekti.. telefon olur bişi olur sonuçta..
    Kredi kartı numarası alalım.... Saçma başlık açandan 50 ytl kesilsin....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

zargana_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cenix 18 vites bisiklet:)
    ben bi siteye üyeyim müzik sitesi topigi üyelere yıldız vermişler 3 yıldızdan az olanlar acamıyo üyelik tarihine yani eski üyelere ve topige bırakılan msj sayısına göre belirliyolar üyelerin yıldızları ben pek msj yazmıyorum ama eski üyeyim diye tek yıldızım var öle bi uygulama yapılabilir bakmayı dilerseniz www.anatolianrock.com
    İNSANLARIN EN ACİZİ DOST EDİNMEYENDİR BUNDAN ACİZİ İSE DOSTUNU YİTİRENDİR
    AKLINI KULLAN ADINI ÇIKAR DELİYE HERGÜN BAYRAM EĞLENMEK KALIR GERİYE
    (özlü sözler)

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    ama bu yeni bir üyenin başlık açmaya muktedir olmayacağı anlamına geliyor ki bu da zaten kendi içinde problem. bir deli bir kuyuya taş attı.. hikayesindeki deli gibi görmeye başladım kendimi. biraz da moderatörler düşünsün en iyisi.

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    birçok sitede var şahsen birkere banlandım bidaha da uğraşmadım burda uygulanması demek yönetimin çok sıkı bir disipline geçmesi demek olacaktır yanlışmıyım?
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Bence de müşteri kaçar Şaka bir yana, saçmalayanı engeller kurtuluruz daha kolay. İnsanlara zorluk çıkartmaya gerek yok. Ayrıca bana TC Kimlik numaramı soran siteye üye olmam, çoğu yere adımı bile yazmam. Neden yazayım ki?

Motosikleti
    motoran-novara 150
    slm arkadaşar ... bu siteye daha yeni üye oldummm....sizden bi kaç fikir ve yardım almak istiyorum (motorum hakkında)...150 lik bi scooter kullnaıyorumm ve aldığım gibi duruyorr...motorun dış görünümünü deiştirmek istiyorum resim atsam bana yardımcı olurmusunuz?

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Belirtilmiş ama bende belirteyim, daha önce tartışıldı bu konu.. Tc kimlik numaramı neden vermeliyim ? Ne maksatla? Kime nasıl bir yararı olacak? Önce yararlarını tartışalım.. Ha yararlarını tartıştıktan sonra zararlarını da bilahare tartışırız
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 200 GY-2
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında biraz da kızgınlık. başlığa bakıyorsun bişi var sanıyorsun. ama görüyorsun ki alakasız bi mevzu.. hal böyle olunca arada senin en az 2 dakikan gidiyor. 10 tane hava civa mevzu al sana 20 dakika.. zaten haftada iki üç kere 1 er saatten giriyorsan.. vaktinin yarısı boş mesajlar ile geçmiş demektir.

hakkaten hoca mısın yoksa nickin mi böyle
    burada zaten iki tane motor hocası var ona göre asıp kesme .. biri axoyum biri ben..
    Way.way.way.Hocalarıma sevgiler,saygılar...(1.8.4.3.6.5.7.2)
    MEMLEKETİN NERE DİYE SORAN OLURSA, BEN BİR DÜNYA VATANDAŞIYIM.

İnsanlarıda tıpkı para gibi ışığa tutun, eğer içinde ATATÜRK yoksa sahtedir!...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    birbirimizi sadece resimlerden tanıyoruz sanırım çogumuz yakınız çok sonralarda keşfediyoruz belki gün iinde yollarda karşılaşıyoruz..bazı mesleklere sahip olanlar war diğerlerinin arayıpta bulamadıgı vs gibi..tanışmak yönüne gidilmeli bence kişi kendini tanıtmalı..mesela ben avukat arıyorum motorumun haczi için ama ama bu konuyu kovalayacak avukat bulamıyorum %de 100 haklı oldugum ahlde..

işçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks 150 titanic
    saçmalamak amaçsızca yapılan bi yere varması düşünlmemiş eylemdir bunun dışında kalan hiç bir şey hareket ,iş ,oluş, bir saçmalama değildir. gerek insanlık gerek de bilim tarihinde ;buluş veya yenilik yapmak için amacıyla amacı tam olarak bilinmeyerek yapılmış eylemlerin yararlılığı tartışılmazdır.yani şu anki uygarlık seviyemzi saçmalayanlara da borçluyuz denilebilir. marjinal fikirler olmalı derim ben

Motosikleti
    tiger800
    Alıntı alp_toker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adresi vereyim bi akşam da bize çay içmeye buyrun en kötü telefon verelim bari...
    :D:D:D:DDiyi güldümyaa

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de bir süre önce bu konuyla ilgili bir başlık açmıştım, sanırım içerik tamamen aynı senin açtığın başlıkla. Bir incele istersen.

Bayağı bir tartışılmıştı fakat herhangi bir ek bir uygulama kararı çıkmadı.

Sonuç: Rahatsız olduğunuz mesajı moderatöre bildirin.. Yani rahatsız olmaya ve keyfiniz kaçtıktan sonra tırmalamaya devam.

http://www.motosiklet.net/forum/site...-ve-oneri.html

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Asfalt meleğine katılıyorum,sonuçta burası ticari amacı olmayan paylaşım sitesi insanlar bişeyleri paylaşacaksa bu doğru ve faydalı olması lazım,hayatında motora binmemiş adam,motor bilgisi olmayan adam motor hakında sırf yazmış olmak için saçma sapan önerilerde bulunuyor,canı sıkılıyor motor alcam yardım edin,segman atsam hızı artarmı,piston atsam titreşim azalırmı,gibi başlıklar birde onu destekleyenler,geçenlerde benimde başıma geldi at at bişey olmuyor,yada sırf yazmak için ,ben anlamıyorum ama bilenler çıkıp bişeyler karalayacaktır,diyenler.Bence eski düzeyimizi kaybediyoruz,site hepimizin sahip çıkalım,

Motosikleti
    as t1
    güzel bişey arz etmişsin ama arkadaşım ya tc kimlik numarasını başka girerlerse adam attı kafadan tuttu başkasının numarası ne olucak yada telefon numarası içinde aynı şey geçerli sitede istediği gibi konuştu ozaman ne olucak?

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    şu engelleyici zihniyetten bi vazgeçemedik gitti , internet özgür bir ortamdır, sınırlamaya sonuna kadar karşıyım , forum olayını bu kadar abartmaya gerek olmadığını düşünüyorum...

Motosikleti
    BMW
    T.C.numarası olmaz ama telefon olabilir, ben bir topicte cep telefonumu beyan etmiştim(bence bi sakıncası yok) forumdan arkadaşlarda aradı hatta ,kendinden şüphesi olmayan insanların telefon numaralarını vermeleri bir sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum.
    BMW R27R69R80 en sonR1200GS

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Arkadaşlar ben daha önceden aşağı yukarı 1.5 sene büyük bir gazetenin internet ortamında hemen her konuda (siyaset, spor, Türkiye, magazin vs.) okur yorumculuğu yaptım. Hatta bir ara Türkiye'de en çok okunan (ziyaret edilen) ilk beş arasına girmeyi başardım. (oradaki nickim farklıydı TORAMAN diye aramayın)Şimdi o listede yokum.
    Oradaki sistemde yaptığın yorumlar önce gazete editörleri tarafından okunuyor eğer izin verirse yayınlanıyor. Yani örnek verecek olursam 20 yorum yazıyorsan ancak 5-10 tanesinin yayınlanması uygun görülüyor. Öyle uluorta hakaret küfür edemezsin yani.
    Daha sonra motosiklet kullanıcısı olduğumdan bu siteyi takip etmeye başladım. Tanışma yazımda da belirttiğim gibi 5 aylık bir takipten sonra üye olmaya karar verdim. 26 Kasım 2008 den beride aranızdayım.
    Şimdi burada yazmış olduğumuz mesajlar anında çıkabiliyor eğer hakaret küfür veya saçma sapan konularda yazı bile olsa bir anda engellenme olmuyor. Ancak site yöneticilerimize şikayet edildiğinde veya onlar farkettiğinde mesajlar silinebiliyor. Yani mesajlarımız önce süzgeçten geçmiyor.
    Aslında kötü niyetli olmadıktan sonra sitemiz daha özgür bir ortam sunuyor. Yani abuk subuk konulara saçma sapan mesaj yazanlara itibar etmemeliyiz diye düşünüyorum. T.C. numarası istenirse sitedeki üye sayısında çok büyük azalma olur.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi bu yöntemleri deneyen onlarca forum sitesi oldu.. bazıları iflasın eşiğine geldi

doğrusu iyi bir kontrol mekanizması oluşturulmasıdır. Mod sayısı arttırılabilir, ayıpçı ( ) kelimeler kullanıldığında uyaran bir sistem olabilir vs. Uzaklaştırmalar 3 günlük, 1 haftalık ceza şeklinde uygulanabiilr..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)