Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

*cezanın miktarı doğrumu*bi geçmiş olsun dersiniz artık :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    Öncelikle geçmiş olsun arkadaşım..
    Böyle şerefsizce bel altı vuran politikalara (motosiklet hız limitibelirleme gibi) ve bunları çıkaranlara (bu hız limitini belirleyen zevatın motosiklet selesine hiç oturmuşluğu var mıdır acaba??) diyecek çok şey var ama hem forum ortamı müsait değil hem de ağzımı bozduğuma değmez..
    Build A Fire A Thousand Miles Away To Light My Long Way Home
    I Ride A Comet My Trail Is Long To Stay Silence Is A Heavy Stone

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yediğim cezaları bir ben bilirim bir de ben.. ceza yazısı gördükçe nette, trafik polisi gördükçe yolda hep gelir aklıma, içlerinirim Geçmiş olsun hocam bu arada..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

yakamoz_072002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 büyüdü 600 f oldu gerisi yalan OLDU
    bende girdim bir defa radara memurun sölediği şu oldu bu motor değilmi bunun hızı 60 geçemez dedi bende elimde olmadan bastım kahkahayı adam kıllandı ehliyet var kask var her malzeme var yazacak cezamı gideceğim bi başladı egsoz çok bağırıyo diye 75 lira sinyaller ledli sinyal gözükmüyo diye 75 lira radar cezası 265 lira tehlikeli motor kullanmaktan 75 lira bide yetermi demezmi bende yetmez dedim olum şurdan bi git başıma bela olacan dedi ve ceza yazmadan kovaladı sonradan öğrendim radarın 1 ay incelenme süresi varmış o süre içinde inceleme olmassa ceza gelmeyebilirmiş tabi memur yazmadıysa
    [B][I][COLOR="Blue"]4 mayıs sabahı yağmurlarla geldin hayata gözlerini açtın bizim dünyamıza ; ve diyorumki be hoşgeldin yanımıza ferah bebek[/COLOR][/I][/B]

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Geçmiş olsun arkadaşım Türkiye'de hız limitlerinin güncellenmesi gerekiyor ama kim uğraşacak şu anda herkes seçim telaşında..

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğrudur maalesf
    Ben de aynı cezaya 91 km ile maruz kaldım,hastaneye giderken hem !!
    15 gün içinde yatırırsan 2oo oluyor ceza .Geçmiş olsun
    aynısını nişanlandığım gün yaşadım. 15 gün içinde vergi dairesinden yatır abi, 199 alıyorlar :D
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağolun arkadaşlar, eksik olmayın.umarım bizden kimse ceza yemez bir daha

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynısını nişanlandığım gün yaşadım. 15 gün içinde vergi dairesinden yatır abi, 199 alıyorlar :D
    bakacağız sencerim.diğer olayımıda okudunmu,
    bu aralar kötü gidiyor ya hayırlısı
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    çok geçmiş olsun..geçen gün trafikçi arkadaşımla konuştum motorlara dikkat ediyorlar malesef yani limitide arttırsalar ceza kaçınılmaz.ayrıca tehlikeli oldugu öngörülen yerlerde aşırı hız yapan motosikletlere ceza yazılması artık zoruma gitmiyor çünkü şöyle düşünün orda ceza yiyerek yada ceza yiyeceğini bilerek daha yavaş gidipte hayatı kurtulan çok kişi olabilir..birde iyi yönden düşünmek lazım herzaman..

Motosikleti
    05 ' CbR 6oo RR
    yok abi bu kadar insafsızlık pes doğrusu..
    trafiğe çıkarken plakayı kapamaya az kaldı..
    '
    [COLOR="Blue"]
    JustBe..[/COLOR]

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun..geçen gün trafikçi arkadaşımla konuştum motorlara dikkat ediyorlar malesef yani limitide arttırsalar ceza kaçınılmaz.ayrıca tehlikeli oldugu öngörülen yerlerde aşırı hız yapan motosikletlere ceza yazılması artık zoruma gitmiyor çünkü şöyle düşünün orda ceza yiyerek yada ceza yiyeceğini bilerek daha yavaş gidipte hayatı kurtulan çok kişi olabilir..birde iyi yönden düşünmek lazım herzaman..
    o bakış açısı çok doğru.
    ancak şöylede önemli bir konu var:
    burada niyet önemli.yayaların vızır vızır geçtiği yerde motorlarda arabalarda öyle tehlikeli gidiyorlarki, hem yayaların hem kendilerinin canına kastediyorlar resmen bu adamlar gidip oraya kurmuyor trafik denetlemesini, şehir dışı sayılacak yere sadece ceza yazmaya endeksli bir tutumla denetleme kuruyorlar.adanayı bilenler iyi bilir ve eminim onaylayacaklardır.benim radara girdiğim yer hipodrum yanı, sağı solu kesinlikle bomboş yol gayet geniş ve düzgün, ne geçecek yaya nede başka bir şey var.ve orada ışıklarda arabaların arasında sıkışıp kaldığımdan sadece onların arasından sıyrılmak için biraz dokundum.başka türlü o arabalar ya önüne kırar ya arkadan çok yanaşıp seni tehlikeye sokar orda tek çare biraz dokunup aralarından çıkmaktır.ve dediğim gibi önümdeki yolda kimseye tehlikemde yok.
    oysa yeşiloba sonrası tamamen şehir içi diyeceğimiz ortam.ve bir çok sürücü çılgın gibi basarak gidiyor buralarda.oralarda neden kurmuyorlar denetlemelerini.
    yani bunlar resmen cebimizdeki paraya göz koymuş faaliyetler sonuna kadar kınıyorum bunları
    Alıntı aziqun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok abi bu kadar insafsızlık pes doğrusu..
    trafiğe çıkarken plakayı kapamaya az kaldı..
    sonunda o hareketlere mecbur edecekler zaten

sonuç olarak hız yapacağınız yeri iyi seçin
    kazasız ve cezasız sürüşler olsun tüm arkadaşlarıma
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler