Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

türkiyedeki sayılı airbrush ustası ve bıkac resim

Motovento
    REKLAM ALANI
    panizziksk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vlad sen boswer ıscılıgı sen soyle ne ıstedıgını ahmet abı yapsın bbrr ornek dedıgın dogru yaplabılır ama onemlı olan el emegı ve emektır hazır resımı herkes yapar ama mesela kendı rsmını ıse onu koysun ve dovme gıbı cm si degıl ıscılıgın durumu onemlı mondıalı sanırım 150 mılyon gıbı bıseye yapmıstı ama yankapaklar falanda var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    panizziksk,ben dövmeciyim merak etme biliyom el emeğinin kıymetini ben beğendiğiniz airbrush örneklerini birbirinize atıyonuz zannettim ondan dedim
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    Alıntı yavuzk2004 adlı üyeden alıntı
    ya bu airbrush çılarda ya izmirde ya antalyada. tatil beldelerini tercih ediyorlar nedense
    abi bbrr abinin dediğini yaptım googleda tarama yapıyoken bi türk sitesi çıktı.
    www.airbrush-tr.com
    bi bakın isterseniz.ne iştir anlamadım bu işleri yapanlar izmirli çıkıyo havasındanmıdır,suyundanmıdır.
    ha bide motor kullanıyomuş adam,ybr si varmış.

umarım reklam yaptığım zannedilmez,tamamen tesadüf eseri buldum,paylaşmak istedim

ahmet abıde motorcudur 1998 yılından beri virago 535 i vardı suan mondıalı var ama bızde havası ve suyu tanımına uyuyoruz

dzeltıyorum 1990dan berıdır motoru vardır neyse koun bu degıl lutfen bana yorum yapın yazın yanı bu konuları gelıstırmek ıstıyoruz ıcbızaman mukemmel yoktur

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    valla bu topici açtığın iyi oldu.bu işleri yanlızca abd ve avrupada yapabilirler sanıydum.bizdede yapılması baya hoşuma gitti.ayrıca tamıyla el emeği bi işlem olması ayrıca bi taktir konusu.bu mesleğin ilerlemesi elbette iyi olur.bide fiyatlar uygun gibi.motosikletin veya başka bişeyin kişiselleştirilmesi,özel kılınması hoş bişey.
    ha bide gitar falanda boyarmı senin bu ahmet abi?

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    bir kaskı boyamanın maliyeti ne kadardır acaba?

ne ıstedıgıne baglı bugun pıstteydım ama cok fazla motor yoktu ustada gelmedı zaten ınanın ordakı gordugum bıkac motordan cok daha ıyı olucagına emınım adamın tekı hatta baskıyı dırek depoye yapıstırmıs guya kaplamak ıcın ama yırtılmıs atmıs falan cok kotuydu istenırse vinil ustunede calısma yapılabılır ozaman kask zarar gormez sıkılırsan degıstırırsınde sımdı fıyat yazmak cok sacma olur yani ınan fazla degıl ama

Motosikleti
    speederbike
    ne kadar sürer peki? benim istediğim şey de çok detaylı değil (galiba). üst kısmı kimi raikkonen'in kaskı gibi olacak. arkaya da bir logo olacak.

resmi bul yolla raikonen west falnmı olucak yoksa takım logosumu vernikle kuruması 3günü alır ama asıl işlem 2gün alır gerisi veniğin kuruması

Motosikleti
    speederbike
    benim logom olacak
    bir örneğini hazırlayıp göndereyim yakın zamanda.
    nereye göndereceğim?

baadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight 150 (sonunda:)
    ya bu konu hakkında biraz rakamlardan da bahsedebilir misiniz. hani biz öğrenciyiz de uyar mı acaba bize

trigger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250R
    kartı yanmda deil ama 1 ay önce yolda durup tanıştığım ve ondan yerini öğrendiğim bi airbrush ustası war kadıköyde.abinin ismii hatırlamıyorum ama yanındaki gençten eleman buraya üye olduunu sölemişti. albümlerine baktım yanlış anlaşılmasın ama buradakilerin 20 katı güzellikte azımın suyunu akıtan şeyler wardı mesela dünyada ilk defa onun tarafından yapılmış full(vidaları bile tek tek söküp airbrush yapmış)airbrush lı goldwing wardı ama şimdi sayamayacağım kadar çok çeşit. işlem öle 7 saatte deil 1-2 hafta sürüo demişti full benzin deposu(chpper) 400 dolar mıydı öle bişi kendisinin de harleyi wardı baya eski bi harleyci imiş kendisi zati tarz olarakda oldukça belli ediodu. kartı ewden aliim yazarım adresi de teli de yeri yine de tarif ediim. rex in sokağından giderken (barlar sok da denir yani kadife sok.) modaya doru giderken ilk sola dönersin dört yol gelir karşıya doru dewam edersin(kilisenin ordan...)zati 5 m sonra sağda küçük bi dükkan. başka bi yerde (unuttum yerini) atelyesi varmış...

abi oparalara zaman ve emek ama tr dekactane var o motorlardan ve kac tane sahıbı o motora kıyıp yaptırmak ıster tabıkı emınım super ısler yapıyodur ama scooterın ve orta ust sevıye motorların oldugu bı ulkedeyız arz ve talep yanı ..fıyatlarda gayet uygun bence hem reel fıyat ıstenıyo bas kutusuna 160 mılyon gıbı bı rakam gıttı ama o ıs belkı 3,4gunluk bı ıstı ama sahıbı ıle bırebır yapılmıs bısey bu..

distinto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    güzel iş, paylaşım için teşekkürler...

sijelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 150 34 FB 5731
    distinto,
    kadıköyde barlar sokağında atakan adında bi adam var yapıyor türkeyeninin en iyisi o daha iyisi yok adamın 3 tane harleyi var öle diyim sana ...bulmak için dövmecilerden birine sorman yeter..

kac paraya yapıyo pekı kıyası motora ve yapılan ıse gore yapın bence herkesı harleyı yok arz ve talep.. sadece kafanızdakı resmı soyleyın ve fıyat alın turkelreklam@hotmail.com

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler