Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

çocukların Emeği Ve Motosiklet (fotolu)

Motovento
    REKLAM ALANI
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    Alıntı CBR- KADİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekden De Süper Olmuş Hocam Emeği Geçen A'dan Z'ye Herkese Teşekkürler.

Böle Bir Yeteneği Sizlerin Emeği Ile Ortaya çıktığı Için Sizlerede Sonsuz Teşekkürler çevremdeki Herkes Ile Paylaşılmaya Değer Emin Olun Onlarda Aynı Sözleri Söyleyeceklerdir.
    çok teşekkür ederim hem öğrencilerim hemde kendi adıma.. bana takdir belgesi , maaşla ödüllendirme ne bileyim başka ne ödül varsa verselerdi bu kadar mutlu olmazdım..yorumlarınız en büyük ödül oldu öğretmenliğim boyunca.. iyiki paylaştım sizlerle.. bu yorumları okuyunca iyiki öğretmen olmuşum dedim tekrar tekrar.. çocuklarda bayıldılar.. m.t yi zaten çok anlatıyordum ama şimdi yorumları okurken kendileride gördüler.. bütün yorumları tek tek okuyorlar emin olun.. zaman ayırdığınız için teşekkü ederim.. ayrıca umarım yüzyüzede görüşürüz.. konuşuruz.. hoşçakalın..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ellerinize Sağlık Mükemel Olmuş

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    şanslı cocuklar elinize emeğinize sağlık

Motosikleti
    Alıntı mehmetkar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellerinize Sağlık Mükemel Olmuş
    babacım teşekkür ederim.. ama buralara yazmadan önce tanışma topici açman gerek.. arkadaşlar çok sıcak insanlardır.. sana hoşgeldin derler hem seni tanımış olurlar..

Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şanslı cocuklar elinize emeğinize sağlık
    çok teşekkürler.. bende onlar gibi öğrencilere sahip olduğum için çok şanslıyım..

Motosikleti
    YY150T-4
    hocam öncelikle sizi böyle bir işe vesile olduğunuz için daha sonrada siz geleceğin tek umudu çocukları gerçekten kutluyorum elinize emeğinize yüreğinize sağlık bugün şunu anladımki böyle bir neslimiz varken bizi asla hiçkimse deviremez yenemez tarihimize atalarımıza saygılı bilinçli bir nesil yetiştirdiğiniz için tekrardan saolun ....
    [COLOR="Red"][B][U]Yüksel Türk!
    Senin için yükselmenin hududu yoktur...[/U][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı göktuğ_BURSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam öncelikle sizi böyle bir işe vesile olduğunuz için daha sonrada siz geleceğin tek umudu çocukları gerçekten kutluyorum elinize emeğinize yüreğinize sağlık bugün şunu anladımki böyle bir neslimiz varken bizi asla hiçkimse deviremez yenemez tarihimize atalarımıza saygılı bilinçli bir nesil yetiştirdiğiniz için tekrardan saolun ....
    çok haklısınız.. bizi kimse deviremez.. ne olursa olsun ne kadar boşvermiş bile gözüksek ben bundan hiç korkmuyorum.. güveniyorum ben çocuklarımıza.. yazdıklarınız için öğrencilerim adınada teşekkür ederim..

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    Sevgili hocam sizi şahsen tanımasamda yaptığınız etkinliği çok beğendim, çok mutlu oldum. Öncelikle o arkadaşlar çok şanslı sizin gibi öğrencilerini seven ve önemseyen,onları kendi evladı gibi gören bir egitimci , ellerii öpülesi öğretmene sahip oldukları için .
    Size çok teşekkür ediyorum beni şu canımın sıkkın olduğu günde bile mutlu ettiğiniz için. Umarım her eğitimci sizler gibi olur. Öğrenci arkadaşlara selamlar
    Sevgilerle...
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

Motosikleti
    Alıntı oğuz-antalya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili hocam sizi şahsen tanımasamda yaptığınız etkinliği çok beğendim, çok mutlu oldum. Öncelikle o arkadaşlar çok şanslı sizin gibi öğrencilerini seven ve önemseyen,onları kendi evladı gibi gören bir egitimci , ellerii öpülesi öğretmene sahip oldukları için .
    Size çok teşekkür ediyorum beni şu canımın sıkkın olduğu günde bile mutlu ettiğiniz için. Umarım her eğitimci sizler gibi olur. Öğrenci arkadaşlara selamlar
    Sevgilerle...
    çok teşekkür ederim yazdıklarınız için hem kendim hemde öğrencilerim adına.. diğer taraftan canınızın sıkkın olmasına üzüldüm çok.. canınızı sıkmayın demiycem biliyorum faydası olmuyor böyle zamanlarda.. sadece şunu diyeceğim.. hiçbir şey tek başına hayatın kendisi değildir.. bu yüzden bazı şeyler olmasada hayat devam eder.. umarım canınızı sıkan şey tez zamanda düzelir ve istediğiniz gibi olur herşey..

Motosikleti
    600 f, kymco movie xl 125
    helal olsun cocuklara

mesrur özgök - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT 700 deauville
    sizin ve cocukların emeğine sağlık ayrıca paylaşım yapmaznızda çok hoş oldu bende bir kocaeli li olarak gurur duydum gelecek nesil sizlerin ellerinde şekilenir onlara ve kendinize iyi bakınız selamlar....:)))

Motosikleti
    Alıntı missiond adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun cocuklara
    sizlerede helal olsun üşenmeyip yorum yazdınız çocuklara.. onlar ve kendi adıma teşekkürler..

Alıntı mesrur özgök adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin ve cocukların emeğine sağlık ayrıca paylaşım yapmaznızda çok hoş oldu bende bir kocaeli li olarak gurur duydum gelecek nesil sizlerin ellerinde şekilenir onlara ve kendinize iyi bakınız selamlar....:)))
    teşekkür ederim.. çocuklarda yorumları okuyorlar okudukça mutlu oluyorlar..

mesrur özgök - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT 700 deauville

sizlerle çok gurur duyduk.aynı zamanda çok mutlu olduk.korayımız iyi ki öğretmen olmuş ve iyi ki birbirinden güzel çocukları olmuş.sevgiyle öpüyoruz.

Motosikleti
    kymco super 8
    saygıyla egiliyorum onunuzde

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    koray abi tekrar emeğinize ve elinize sağlık.keşke diğer okullarda da bu şekilde bilinçlenmeye yönelik girişimler olsa.çok süpersin abi..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    yakında ramzey 150cc racing
    elinize saglık tek kelimeyle mukemmel olmus hocam

tatlisert45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG
    tebrikler hocam güzel çalışma
    Hissettiğin gibi yaşa...

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    bu topik nasil oldu da gözümden kaçmiş,elleriniz dert görmesin sayin öğretmenim ve çocuklar..........işallah bu emek veripte zaman harcadiğiniz tüm hobby faaliyetleriniz, günü geldiğinde toplumdaki eğitimli,bilinçli,anlayışlı ve en önemlisi fikir sahibi bireylerin oluşumunda, toplumumuzda motosiklet kültürünü alıştırmakta yer alırlar.....teşekkürler
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    bu topic birdaha ortaya çıkmaz sanıyordum sevindim. arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim hem kendi adıma hemde çocuklar adına.. sağolun.. YÖRÜK; kardeşimsin, hoşgeldin..

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Benim kardeşimin yaptığı herşey güzeldir zaten

Tekrar ellerinize sağlık Korayım ve emeği geçen öğrenci kardeşlerim
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)