Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

jinlun 250 alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kafkas77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    f650cs arıyor....
    Merhaba Arkadaşlar, motosiklet dünyasına yeni giriş yapacağım . Almayı düşündüğüm motor jinlun 250... Ama dikkatimi çeken bir şey var. Neden bu marka çok düşük kilometrede satılıyor. Gördüğüm ilanların tamamı 2005 model ve 3000 i geçmemiş genelde? Jinlun kullanan arkadaşlar , ne dersiniz? bu motor alınır mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kafkas77, bende bir jinlun satıcısı olarak nedenini söyliyim. genelde jinlun kullananlar motora ilk defa binip ucuz olduğu için alan sonrada motorları çok beyenince çok uzun geziler yapmayı planyılıp daha güçlü bir makina istemeleri. valla benim satışımda biraz titreşiminde etkisi var ama 3000 den sonra titreşim aklmıyo diyo konuştuğum herkes.

Kafkas77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    f650cs arıyor....
    Yani motora yeni başlayan biri "almalı" der misiniz? Çok kararsız kaldım. Tipini çok beğendim bu markanın. Ama bu soru işaretleri de açıkcası beni rahatsız ediyor. Aldıktan 2 ay sonra "ben ne yaptım" demek istemem...

valla ben bu motoru aldığıma hiç pişman olmadım. yeni ve motor kullanmayı öğrenmek isteyen biri için oldukca güzel bir motor. hele 250 liklerin biraz daha güçlü olması ve 1. viteste debriyajın kullanılmasına ihtiyaç duyması ile debriyajı kullanmayı çok iyi öğrendim. şimdi büyük ve güçlü motorlarda motoru sarsmadan kalkış yapabiliyorum.

GRKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5
    Al kardeş al...!
    Bir gün herkes Motosiklete binecek...!

mehmetcan28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MERAHA BENDE BİR JINLUN SATICISI OLARAK SATMA SEBEBİM DAHA GÜÇLÜ VE BÜYÜK BİR MOTOR ALMAK İSTEMEMDEN KAYNAKLANIYOR VE DİKKAT EDERSEN ÇOĞU SATICININ ORTAK NOKTASI BU ARTIK BİZİ KESMİYOR.MOTORUMU SIFIR KM 3,920YTL YE ALDIM VE KURUŞUNA KADAR HELAL EDİYORUM ÇÜNKÜ BU FİYATA GÖRE FAZLA BİLE YAPMIŞLAR.AMA SEN KALKIPTA 10,000- 15,000 YTL LİK MOTOR PERFORMANSINI BEKLERSEN TABİKİ MEMNUN KALMAYABLİRSİN.

BAŞLANGINÇ İÇİN VEYA EKONOMİK OLSUN İSTİYORSAN HİÇ KORKMADAN ALMANI TAVSİYE EDERİM.DÜŞÜK KİLOMETRE VE DÜŞÜK FİYATA OLUŞU AKLINA OLUMSUZ BİŞEY GETİRMESİN BU FİAYA BUNDAN İYİSİ CAN SAĞLIĞI.

goblin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JINLUN 250cc sari kiz!!!
    valla bende daha yeni kullanmayı öğrendim ilk motorumda jinlun 250cc oldu şu ana kadar hiç sorun yaşamadım motor 150 kilo olduğu için kolay kullanmayı öğreniyorsun ve sorun olmuyor ayrıca yedek parça sorunuda yok
    ben motoru almadan önce çok araştırdım ve bunu aldım diyebilirim ki rahatlıkla gözünü kırpmadan alabilirsin!!!

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    al tabi be kardeşim pişman olmazsın
    bayramın 2 günü Çanakkale yaptık
    2 günde 1000 km yol yapmışık
    banamısın demedi
    şu anda 11 000 km olduk
    harika gidiyoz jınlunumla

alma bak bir bilen ve gören olarak tavsiyemdir

zagortenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250 5 kirmizi
    hafta sonu hava açık olursa getiririm benim kırmızıyı kullanırsın. kararını verirsin o zaman.

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    Al yaaa, yeni basliycaksin, sende aynen 3000km binip satacaksin. Cunku daha iyisini istiyceksin. Ikinci el al ki, satarken bosuna zarar etme...

Zaten 3000YTL ye ne alicaksin baska??? Al al.. Bizimkilerden birininkini al, hem bir sorunun/sorun/aklina takilan bir sey oldugunda direk sorarsin adama...
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

maviyelken57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş ben yeni motor ögrenecegim ve bir motor almak için arştırma yapıyorum.
    aklımda junlin vardı ama....ya bana görüşlerini yazabilirmisin...maviyelken57@hotmail.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler