Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Motosikletle yaptığınız en büyük sakarlık???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Aykut009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı kevın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alın bir sakarlık ve salaklık örneği daha benden. Hemi de sıcak sıcak daha dün akşam oldu

Dün saat 21:00 de işyerimden çıktım. Boğaz köprüsüne geldim tam köprüye girdim, dong diye bişey bacağıma çarptı. Ulan o neydi derken; eyvah cebimdeki telefon dedim ve köprünün üstünde motoru sağa çektim ve yaklaşık 70-80 mt. geriye doğru koşmaya başladım. Kafada kask trafikte kim bu deli naapıyor? intihar mı ediyor ne? bakışlarının arasında telefonumu parça pinçik buldum ama hala açıktı. Kapak falan dağılmış. Sonra gerisin geriye tekrar motora koş ve yola koyul. Allahım ne sakarlık. Cebin fermuarını açık unutursan olacağı bu. Bu arada telefon değerli birşey değildi ama içindeki no lar
    arkdaşım iyiki köprü polisi seni görmemiş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    arkadaşlarla içmeye gidiyoruz bi gün.
    içecez diyede motorla gitmedik.
    motoru garaja almadım evin önünde bıraktık gittik.
    geldim ama benim kafa uçuşlarda.motoru garaja alacam.çalışmayan motora bindim kapının önünde nasıl mantıksa artık...
    motorun üstünden uzanıp kapıyı açmaya çalışıorum.haliyle başım döndü motorla beraber yerdeyiz.ama nasıl uykum var anlatamam
    sonra kendime geldim güç bela motoru kaldırdım.bu sefer ters tarafa düştü.
    allahtan koruma topuzu vardı çizik bile olmadan atlattım.ama bacağım uzun süre ağrımıştı
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    Motoyoko
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlarla içmeye gidiyoruz bi gün.
    içecez diyede motorla gitmedik.
    motoru garaja almadım evin önünde bıraktık gittik.
    geldim ama benim kafa uçuşlarda.motoru garaja alacam.çalışmayan motora bindim kapının önünde nasıl mantıksa artık...
    motorun üstünden uzanıp kapıyı açmaya çalışıorum.haliyle başım döndü motorla beraber yerdeyiz.ama nasıl uykum var anlatamam
    sonra kendime geldim güç bela motoru kaldırdım.bu sefer ters tarafa düştü.
    allahtan koruma topuzu vardı çizik bile olmadan atlattım.ama bacağım uzun süre ağrımıştı
    Motor bi konuşsa neler derdi sana
    [B][U]Utku SAYAR[/U][/B]

Motosikleti
    kangda 250 cc
    yaptığım en büyük sakarlık motorun benzin hortumu ilk aldığımda uzundu bende motor tarafına doğru içe sıkıştırdım 1 saat sonra motor çalışmamaya başladı 1.5 saat çalıştırmaya uğraştım sonra aklıma geldi hortumu dışarı ya bir çıkarttım motor tık diye çalıştı. bir de ilk aldığım sıra köşeyi dönerken 3. vitesten 2 ye çektim ve bir anda gaz verdim az kalsı yere düşüyordum

Motosikleti
    gilera
    salak demeyın sankın cunku 3 gun uyumadım antalyada gece clubunde calsıodum 3 gun köpük partisi vardı gunduzlerıde cafe oalrak calsıoduu mecbur calsıtıkk uyumadıkk 3. gunun sonunda eve sabahh uyumayayım dıyee t-shortumu ıslatıp da eve gıttım ama gözlerim kapanıodu tam evın önune vardım ohh vardım dedım kafamı dıerksıyon gidonuna koydum uyumusum motorla beraber dustum yere ıkımızdede bsı yktu allahan yolda uyumadımm :
    İstikbal Göklerdeyse özgürlük kesinlikle iki tekerdedir

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Oh... be. Bu camiada yalnız oladığım için sevindim. Motosikletimi yeni aldığım gün yan ayağı açtığımı sanarak motosıkletin üstünden indim. Birde ne göreyim ? Benim gariban kurbanlık koyun gibi yerde yatıyor.n

Motosikleti
    roadstar 250 (cok guzel ya)
    motoru aldum geri geri giderken park etmek için ayagım kaydı motorla takla attım herkezin gozu onunde. ondan sonra gittim dolmusa arkadan girdim. bide motoru bagladıgım yerdeki kilitleri cozmeden motora atlayıp gaza abandım :D bu son noktaydı
    [COLOR="Red"][B]
    Önce Topraktım Simdi Agaç OLdum.
    Derya DenizLer Gibi DaLgaLandım Simdi DuruLdum.[/B][/COLOR]

Alıntı amorphis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru aldum geri geri giderken park etmek için ayagım kaydı motorla takla attım herkezin gozu onunde. ondan sonra gittim dolmusa arkadan girdim. bide motoru bagladıgım yerdeki kilitleri cozmeden motora atlayıp gaza abandım :D bu son noktaydı
    Kilitleri çözmeden gaza abanmak güzel bir duygu olsa gerek.

Motosikleti
    roadstar 250 (cok guzel ya)
    Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kilitleri çözmeden gaza abanmak güzel bir duygu olsa gerek.
    insana yaratılış amacını sorgulatıyor.aldım elime iki jantıda sonra
    [COLOR="Red"][B]
    Önce Topraktım Simdi Agaç OLdum.
    Derya DenizLer Gibi DaLgaLandım Simdi DuruLdum.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    ZX6-R
    peder ilk getirdiğinde direk oturdum üstüne calıstırdım vitese takıyorum stop ediyor 4 5 kere denedim olmadı koydum iceri daha sonra sorduğumda ayaklık açık olduğu içinmiş falan cahillik bu olsa gerek

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    [I]Binmeden önce tel ile konuşmak için kaskımı selenin üzerine koydum,kaskı almadan motoru arka ayaktan hızla indirirken baktım kask leyla-mecnun düşüp düşmemek üzere sallanıyor.O refleksle motoru bırakıp kaskı yakaladım anında büyük bir gürültüyle 150k glım sym yerde zavallım 1.80 uzanmış sanki beni kaldır beni kaldır diyor...(Zaten tüm gözler bayan diye üzerimde tilt oldum abi yaaa bittiğim an dı bu benim [I]
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [I]Binmeden önce tel ile konuşmak için kaskımı selenin üzerine koydum,kaskı almadan motoru arka ayaktan hızla indirirken baktım kask leyla-mecnun düşüp düşmemek üzere sallanıyor.O refleksle motoru bırakıp kaskı yakaladım anında büyük bir gürültüyle 150k glım sym yerde zavallım 1.80 uzanmış sanki beni kaldır beni kaldır diyor...(Zaten tüm gözler bayan diye üzerimde tilt oldum abi yaaa bittiğim an dı bu benim [I]
    kask mı daha pahalı yoksa motor mu

GakkosAtalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 SUZUKİ GSX 600 F
    Hyosung Gt 250 R ım Varken.. AyakLık Otomotik Muşurunu İptal Ettirmiştim.. O Bakımdan Bazen AyakLık Acıkken Hareket Ediyordum..
    Elazığ Motosiklet ve Motor sporları Kulübü Derneği-Motosiklet23/Moto23

Motosikleti
    biraz nakitte, biraz da vakitte problem var.
    bisikletimle pazar yerine daldım. arka frenimin olmadığını ve ön frenimin de az tuttuğunu unuttum. biraz hızlıydım sanırım. sağa sola bakınarak amaçsız ve hızlı bi şekilde ilerlerken, bi anda önümdeki yaşlı, basma giymiş kadını farkettim. frenlerden fayda gelmeyince ayaklarımla durdurmaya çalıştım. öyle bi zamanlamaydı ki kadına çarpmadım fakat ön teker kadının lastikli entarisine takılınca etek, yaşlı teyzenin baldırına kadar indi. Allah' tan altında tayt misali bişeyi varmış. çok utanmıştım. aynı gün başka bi teyzenin ayağından geçmiştim. ve bu kadar olayın üstüne eve gidip o gün boyunca bisiklete binmedim. iki kadının da bana
    "Allah teneşür paklamayasıca..." diye bağırdığını hatırlıyorum.
    Dikkat! Motosiklette nikotin vardır, bağımlılık yapar! :bounce:

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250 c
    Alıntı COMPACT5555 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bisikletimle pazar yerine daldım. arka frenimin olmadığını ve ön frenimin de az tuttuğunu unuttum. biraz hızlıydım sanırım. sağa sola bakınarak amaçsız ve hızlı bi şekilde ilerlerken, bi anda önümdeki yaşlı, basma giymiş kadını farkettim. frenlerden fayda gelmeyince ayaklarımla durdurmaya çalıştım. öyle bi zamanlamaydı ki kadına çarpmadım fakat ön teker kadının lastikli entarisine takılınca etek, yaşlı teyzenin baldırına kadar indi. Allah' tan altında tayt misali bişeyi varmış. çok utanmıştım. aynı gün başka bi teyzenin ayağından geçmiştim. ve bu kadar olayın üstüne eve gidip o gün boyunca bisiklete binmedim. iki kadının da bana
    "Allah teneşür paklamayasıca..." diye bağırdığını hatırlıyorum.
    Allahtan altında araba falan yokmus...
    :cat: Kendi Kader Taininde Her İnsan Bir Kumarbaz :cat:
    :bounce: [COLOR="Red"]DRFİRARİ:[/COLOR][COLOR="DarkGreen"]SINAVA KALEMSİZ GİREN COCUK[/COLOR]

Motorsikleti birçok kere disk kilidi takılıyken hareket ettirmeye çalıştım. Bir de bazısında motor hareket etmeyince saf saf vites mi geçmiyor, debriyajda sorun mu var diye düşünüyordum.
    Araba kullanırken de bir keresinde yolda lastiğim patlamıştı. Durup lastiği değiştirdikten sonra yola devam ettim. Ta ki lastikten acayip sesler gelmeye başlayana kadar. Meğer taktığım lastiğin vidalarını sıkmayı unutmuşum.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı voyagerx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorsikleti birçok kere disk kilidi takılıyken hareket ettirmeye çalıştım. Bir de bazısında motor hareket etmeyince saf saf vites mi geçmiyor, debriyajda sorun mu var diye düşünüyordum.
    Araba kullanırken de bir keresinde yolda lastiğim patlamıştı. Durup lastiği değiştirdikten sonra yola devam ettim. Ta ki lastikten acayip sesler gelmeye başlayana kadar. Meğer taktığım lastiğin vidalarını sıkmayı unutmuşum.

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Alışverişe gitmiştim çok işim olmadığı için yan ayaklığa aldım,alış verişten çıktım yan ayaklıkta olduğunu unuttum arkadaşa ses dinleteyim dedim motora gaz vermemle 10 cm lik kaldırımı aşıp çiçekliğe girmesi bir oldu.Allahtan artçı ayaklıkları açıktı yoksa...
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

zargana_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cenix 18 vites bisiklet:)
    altının vuracagını bile bile kaldırımdan indirmeye çalıştım ve bir motorsiklet nasıl askıda bırakılır herkese ögrettim süper bi denge olmuştu vallahi)
    İNSANLARIN EN ACİZİ DOST EDİNMEYENDİR BUNDAN ACİZİ İSE DOSTUNU YİTİRENDİR
    AKLINI KULLAN ADINI ÇIKAR DELİYE HERGÜN BAYRAM EĞLENMEK KALIR GERİYE
    (özlü sözler)

Motosikleti
    SWT
    Çok yakın bir arkadaşım Bursadan beni ziyarete gelmişti, otoparkta kardeşimin ozamanki motoru olan honda beat motoru gördü ve hemen kullanmak istedi.
    Bende al kullan dedim ama dikkat et ilk defa biniyorsun..
    Bana verdiği cevap şu; oğlum ben bu motoru tek elimle kullanırım hatta gözlerimi kapat öyle kullanayım, biz İtalyadayken falan filan sallamaya devam etti. Bende ok dedim.

Üzerine oturmasıyla ara gazı vere vere motoru kaldırdı ve karşıdaki arabaya kapı kısmından kafadan girdi
    Arkadaş 1.90 nın ustunde motoru durduramayacağını anlayınca bıraktı motor fırladı gitti o yüzden kendisine birşey olmadı çok şükür

Bu olayın üstünden 4 sene geçti hala her fırsatta gülüyoruz ölene kadar unutmam bu olayı, dilimdende kurtulamaz.

Not: Kardeşimin motoruyla kafadan girdiği araba ikimizinde çok yakın arkadaşı olan Fatihin arabasıydı
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler