Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kasklı sapığın 33 yıl hapsi isteniyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Tenor Şahin Ö. hakkında, “Nitelikli yağma” ve “Cinsel saldırı” suçlarından toplam 20 yıl 6 aydan 33 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Cumhuriyet Savcısı İbrahim Halil Selçik tarafından açılan davanın iddianamesinde, Şahin Ö'nün, mağdure M.B'yi takip ederek, oturduğu apartmana gelip yine aynı asansöre bindiği, mağdurenin, Şahin Ö'yü kurye sandığı kaydedildi.

Bir şahsı sorup “Tanımıyorum” yanıtını alan Şahin Ö'nün, evinin kapısını açan M.B'den su istediği, mağdure su getirmek için içeri girdiği sırada da eve girdiği ifade edilen iddianamede, mağdurenin boğazına bıçak dayayarak yatak odasına götüren Şahin Ö'nün, M.B'nin bir arkadaşına ait MP3'ü de gasp ettiği belirtildi.

İddianamede, mağdureyi bağlayarak, üzerini soyan ve boğazına bıçak dayayarak, “Direnme, sesini çıkarma” diye konuşan Şahin Ö'nün, livata ile tecavüz ettiği mağdureye “Kızlığına dokunmayacağım, korkma” dediği ifade edildi.

Davanın iddianamesinde, Şahin Ö'nün, TCK'nın, “Cinsel saldırı” suçunu düzenleyen 102. maddesi uyarınca 10 yıl 6 aydan 18 yıla kadar hapsi istendi.
    Şahin Ö. hakkında, ayrıca TCK'nın 148 ve 149. maddeleri gereğince de “Nitelikli yağma” suçundan 10 yıldan 15 yıla kadar hapis cezası talep edildi.
    Ankara 6. Ağır Ceza Mahkemesi'ne sunulan iddianamenin kabul edildiği ve Şahin Ö'nün yargılanmasına önümüzdeki günlerde başlanacağı öğrenildi.

Kaynak:Hürriyet
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

daha beter olsun

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    biz motorcuların adını kötüye çıkardı ya daha beter olsun.

Keske ömur boyu hapis cezası istenseydi.

Hayırlı olsun cezasını bulsun...

Motosikleti
    DL 650
    şimdi 24 yıl ceza alır sonra yok iyi haldi yok daha önceden sabıkası yoktu yok sicili temizdi derken 12 yıl yatar çıkar şerefsiz.
    sonra gene masum ların canı yanar sonunda da birisinin kafası atar buşerefsizi vurur başı yanar.
    asıcan arkadaş biraz agır konuştum ama haksızmıyım.
    Ey Mehmed ! Ahmed-i Muhtar'ın Mucizeleriyle
    Umarım Galip Olur Din Düşmanlarına Devletim "
    F.S.M.HAN

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    ağırlaştırılmış ömür boyu hapis alsa ii
    yoksa zaten biri o kaskı ....
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

İçerde ona kaskla vs. güzel anılar yaşatırlar merak etmeyin.

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    arkadaşlar hiç merak etmeyin içiniz rahat olsun.. çünkü daha önce ceza evindeki arkadaşları ziyaretimde anlatmışlardı.. bu tarz suçlardan ceza evine giren arkadaşlarla, diğer adi suçlardan içeri giren arkadaşlar yakından ilgileniyorlar.. (bilmem anlatabildimmi) bende eskiden çok üzülürdüm çok az ceza veriyorlar diye ama artık rahatım.. içeride ayrıca ceza kesiliyor onlara hemde hergün.... o herif yüzünden şehir içinde vizörü kapatmaya çekiniyorum...
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hiç merak etmeyin içiniz rahat olsun.. çünkü daha önce ceza evindeki arkadaşları ziyaretimde anlatmışlardı.. bu tarz suçlardan ceza evine giren arkadaşlarla, diğer adi suçlardan içeri giren arkadaşlar yakından ilgileniyorlar.. (bilmem anlatabildimmi) bende eskiden çok üzülürdüm çok az ceza veriyorlar diye ama artık rahatım.. içeride ayrıca ceza kesiliyor onlara hemde hergün.... o herif yüzünden şehir içinde vizörü kapatmaya çekiniyorum...
    Hemde nasıl çektirecekler o adama.

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    İmralıya götürüp beslesinler bunu da.. Arkadaş olur diğerine..
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    bu hıyarın yuzunden başıma iş selirmi diye korkmadan edemiyorum motor siyah kask siyah mont siyah adamın biri on yargılı olacak kıracak direksiyonu olan bana olacak
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Aykut009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    bunun gibi sapık insanlar yüzünde motorcuların çoğuna kötü gözle bakılmaya başlandı.özelliklede siyah ağırlıklı giyinen motorculara.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    dua edin de dosyasında tezavüz suçuyla girsin içeri,bizim adalet sistemi 10 yaşında kız çocuguna tecavüz eden adamı adli tıp'ın vermiş oldugu ''çocugun yaşı çok küçük olayı idrak edecek yaşta değildir'' raporu sayesinde serbest bırakan bi adalettir..bu adamıda bi sebeple salarlarsa sadece gasptan girer ve dosyasında gasp yazdıgı için içerde biri tanımazsa hiç bişeycikler olmaz.yeni biri geldiğinde koğuş ağası gider dosyasına bakar racon budur,tecavüzden girdiyse zaten 1 ay yatsa bir ömre bedeldir..ahh ahh bizim adalet sistemi Hüseyin üzmezide serbset bıraktı ya kızın ruhsal sorunu yok diye etkilenmemiş diye adamda cıkıp ''regl olan herkesi.... ben'' dedi ne diyim!

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    İnşallah tecavüzden girer de görür dünyanın kaç bucak olduğunu şerefsizler böylelerini direk asmak lazım aslında kanunlar biraz daha katı olsa ve suçlunun cezasının yerine getirilmesi yani WOLF 81 inde dediği gibi 24 yıldan giripte 12 yıl yatıp çıkmasa suçlar azalır kanağatındayım sizce yanlış mı düşünüyorum..

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Az vermişler içerde erkekliği gider zaten onun...kimse cezasız kalmaz
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    yaa bu sapık benim askerlik yaptığım yerde yapıyormuş teskeresine 3 gün kala yakalanmış bende 2004-05 de askerliğimi aynı birlikte ankarada yaptım ve motorumu götürmeyi çok düşünmüştüm çünkü müsait bir yerdi zaten bu lavuk da motoru nizamiyteden içeri koyuyormuş ondan yakalıyamıyorlarmış onunla beraber askerlik yapan elemanlarla karşılaştım hepsi küfür ediyor arkasından aynı koğuşta yattık bide adamla diyorlar :D
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    İnsan degil bunlar bunun gibileri ömür boyu içerde tutmak lazım...

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    suç aletini ortadan kaldıracaksın. böyle ırz düşmanlarının

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Güncell......
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)