Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

kymco grand dink

Motovento
    REKLAM ALANI
    nikneym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda today / yamaha x-max 250
    arkadaşlar bu sitede kymco ile ilgili hiç bir bilgi bulamadım.halbuki incelemelerim sonunda grand dinkin alınabilecek en iyi maxi scooterlardan biri olduğunu düşünüyorum.su soğutmalı gayet şık gorunumlu,150 ccliği honda dylandan bile ucuz.(ki bunu gorene kadar dylan dusunuyodum)isteyene 250 cc liğide var.bu kadar avantaj içinde neden bu motor yokmuş gibi davranılıyor annamıyorum.artı olarakta kesinlikle çin motorlarından daha kaliteli bi işçiliği olduğunu sağlam kaynaklardan oğrendim.bu sitede en fazla ilgiyi asya veye mondial goruyo neden acaba modeller bolumunu incelediğinizde bunu açıkca gorebiliyosunuz.Neyse almayı düşündüğüm bu motorla ilgili daha fazla bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşsın lutfen.ilgilenen arkadaşlar için adres http://www.kymcotr.com/
    Körler ülkesinde tek gözlü adam kraldır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    aynen katılıyorum sanırım reklam zayıf olmuş yollara çıksa yıkılacak ortalık
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    kymco bence honda, yamaha ayarında kaliteli bir marka. bunu sadece ben değil, servisler de söylüyor. ben de alabilirim grand dink

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    venox modeli hoşuma gitti sayılır.ben250cc cruiser düşünüyorum.ama ikinci el alcam.sıfır alcak olsam düşünürdüm.tayvan malı çin malından iyidir tabiki.motorların kalitesini tam bilmiyorum ama iki senede elde kalır gibide görünmüyo.
    nikneym hocam bu markaya dikkat çektiğin içini saol.farkına varmış oldum,alternatif olabilir bana

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5.300 ytl civarında sitede yazana göre...Tabiki çin mallarından daha kaliteli bi motor ama fiyatı da çok ucuz değil hani...

One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    bu markayı çin malından daha iyidir diyerek sınıfını düşürmeyin. alakası bile yok çinlerle. kymco hondaya üretim yapan bir firma. motorlarının dayanıklılığı ve kalitesi yamahalarla kıyaslanıyor. yabancı sitelerde kymco diye aratarak biraz gezinin anlayacaksınız.

Jetix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 "06"
    Kymco 150 Grand Dınk güzel makine ama O fiyata SYM Joyrıde 200 alınır vede motoru daha kuvvetlı Joyride ın...Her ne kadar 200 yazıp 170cc lsa bile..

PIPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400

KYMCO birinci sınıf.

Özellikle Scooter'da Kymco Honda ve Yamaha ayarında birinci sınıf bir markadır. Maxi scooter arayanlar DINK modelini gözardı etmesinler.
    Arsel Özgürdal / RC PIPER PILOT / SAMSUN

venox veenooxxx
    ama para yook

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi de Kymco zaten çin malı değil ki.Taiwan malı..

kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Grand Dink'de aynaların yanda olması müthiş bir artı böylece arkası sorunsuz gözüküyor,ancak küt burun yapısı hic hoşuma gitmedi ama alet kalite diye bagırıyor,en önemlisi 3950dolarlık fiyatı sanki oldukça yüksek,ben bu markanın venox unu begenmiştim hatta hastasıydım ancak fiyatını görünce değmez bence...Motorları kaliteli ama çooook pahalı Kymco'nun.

tahamesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Grand Dink 150

KYMCO Grand Dink ile ilk bir hafta...

ilk bir hafta su gibi akıp gitti... 190 km oldu... nazar değmesin gerçekten çok kaliteli bir alet... rodaj da olduğu için biraz fazla yakıyor gibi... 13 begir 151 cc benimki... kaçışı, hızlanışı, yol tutuşu harika... frenler süper... motorun ağırlık dağılımını çok iyi yapmışlar yol tutuşu ve virajları alışı mükemmel olmuş takdir ettim... motorunun sesi güzel... rahatsız edici değil... bagaj yeteri kadar büyük... farları ve yolu aydınlatması harika... uzunlar yolu ciddi ciddi aydınlatıyor ve farkettiriyor kendisini... gösterge ışıkları güzel... arızalarına gelince sadece gösterge kablosu çıktı okadar... onuda 10dk da hallettiler... galiba doğru bir tercih yaptık... kısmet ne diyelim... bilgi ve fiyat konusunda bilgi almak istiyen arkadaşlara yardımcı olurum... resimlerde yolda geliyor... hepinize keyifli sürüşler...
    Bayrakları Bayrak yapan üzerindeki [COLOR="Red"]KANDIR[/COLOR], Toprak; uğrunda ölen varsa [COLOR="Red"]VATANDIR[/COLOR]...
    [b]Allah hepimizi 4 tekerlekli canavarlardan korusun...[/b] [COLOR="Red"][B]A Rh+[/B][/COLOR]

hkn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R-R Dadyw DD250
    bende bu aralar alıcam fakat henüz bütçeme uygun bir virago bulamadım bu nedenle yavaş yavaş diğer modellere kayıcam galiba fiyatı nasıl kymco nun ,değişik ödeme koşulları varmı

tahamesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Grand Dink 150
    ewet var ödeme seçenekleri var şu anki fiyatı 5.400 ytl
    www.kymco.com.tr
    tavsiye ederim sağlam motor
    Bayrakları Bayrak yapan üzerindeki [COLOR="Red"]KANDIR[/COLOR], Toprak; uğrunda ölen varsa [COLOR="Red"]VATANDIR[/COLOR]...
    [b]Allah hepimizi 4 tekerlekli canavarlardan korusun...[/b] [COLOR="Red"][B]A Rh+[/B][/COLOR]

jembajemba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125
    KYMCO Grand Ding modeline bende hastayım, ama sanırım 250cc alacağım beygir gücü bakımından çekişte daha iyi olacağını düşündüğüm için.
    Yalnız yakıtı çokmu yakıyor acaba
    bir yerde okumuştum yalnış hatırlamıyorsam galiba 9 Lt. Yakıt ile 153Km. yapıyormuş, şu çin işi motorlar (mondial) falan 100Km de 2.4 falan yakıyorlar galiba.
    Ama görüntüsü ve özellikleri ile gerçekten çok güzel bir scooter Güle güle kullan Tahamesut kardeş hayırlı uğurlu olsun marka olarak gerçekten güzel bir seçim yapmışsın bence kutlarım

PIPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400

Aylar süren araştırmalarımdan sonra ben seçimimi yaptım !!

Arkadaşlar ben Joyride 200 aldım, SYM kalitesi gerçekten muhteşem. Maxi sınıfta Joyride 200 ve GTS 250 modelleri var SYM'nin. motor inanılmaz güçlü, iri yarı 2 kişi en dik yokuşta kalkış bile yapsanız kesinlikle zorlanma falan yok, adamlar bu eşiği aşmışlar çoktan.

SYM Hakkında biraz bilgi : Uzak doğunun üst sınıf 3 markasından bir tanesi, 80'li yıllarda Honda için civic üretimiyle adını duyuruyor ve araştırma geliştirmeye büyük önem veren firma bir süre sonra seramik kaplı pistonu geliştiriyor. Tüm dünyada en iyi markalar artık SYM'nin buluşu olan bu pistonları kullanıyorlar. SYM Türkiye'ye biraz geç de olsa Suzuki distribütörü olan motana ( http://www.motana.com.tr ) aracılığıyla giriyor. Bu yüzden ülkemizde diğer markalar kadar tanınmış olmamasına karşın popülaritesi hızla artıyor. Firma halen Honda için civic parçaları üretmekte. İtalya pazarında %14 gibi muhteşem bir pazar payı var. (Bilenler bilir; italya motosiklet piyasasında en çok marka barındıran ülkedir.) Forumumuzda bu markaya ait içerisinde ayrıntılı açıklamalar bulunduran bir konu başlığı da bulunmakta.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=12716
    Arsel Özgürdal / RC PIPER PILOT / SAMSUN

kymco grand dink 150

arkadaşlar aranıza yeni katıldım.grand dink 150 motor almayı düşünüyorum.bu motorun kalitesi,yedek parça teminatı,servis olayı nasıldır.çin motoru olmadıgını biliyorum.orda hemfikiriz.asıl sorun 9 lt depoyla 153 km gittiği söyleniyor.e hasaplayınca 170 180 bin lira yakıyor.araba gibi.bu motoru kullanan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsun.motorda temiz 2005 model.5500 de daha.fiyatıda 3000 ytl.nasıl sizce.yakıt konusunda acil yardıma ihtiyacım var....diğer 150 lik motorlar bukadar yakmıyor.

345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    kymco sayfasını bi incele istersen orda istediğin her cevabı bulursun bulamadığınıda sorup öğrenebilirsin

yokmu arkadaşlar bilgisi olan.grand dink le suzıkı an 125 arasında kaldım.

grank guzel motordur bıldıgım kadarıyla bence bunu al

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler