Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ilk vitesli motor tecrübem (artçı olarak)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2005-Cbr 125
    Merhaba beyler.. Oturduğum yerden denizli'nin gözde mekanları arasında 3 şeritli bir yol var.. Ancak Askeriyenin içinden geçtiği için dolmuş hattı bulunmamakta sadece saat başı otobüsler var.. bu yüzden 3 yıldır otostop çekmekteyim.. Dün aşağıdan yukarı otostop çekerken bir pizzacı durdu, baktım ybr125, atladım hemen.. fazla gürültü olsada az buçuk sohbet ettik.. Kaskım yoktu malesef havada acaip yağmurluyu başımı sağa veya sola ibrelere bakmak için çıkartığımda yüzüme yağmur çarpıyordu feci derecede.. Ama çok eglenceliydi 2 kişi(ben 85kilo adamda en azından bi 70 80 vardı) baya bi yokuş olan yolda 80km hızı gördü ybr.. motor sevdam uzun süredir vardı ama scooter harici hiçbirşeye binmemişdim daha şuana kadar.. 125liklere scooter gözüyle bakıodum ben hep ama hiçte fena performans göstermedi düzlükte.. Ehliyetimi alır almaz büyük küçük demeden bi motor alıcam kendime hemen
    Tekbir R1 No1 Denizli. .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    125 liklere scooter gözüyle bakıyosun ama 125 lik bi scooter tek vitesli gibi çalışırken cbr 125 6 vites kullanıyor, aynı olmazlar tabi

motorun gerçek tadını şimdi aldın sanırım hayırlı olsun

Motosikleti
    mondi 150MC
    2. el
    Ybr 125 al derim ben

Biraz pratik yapar sonra aldıgın fiyata satarsın;)
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Çıkmaz daha bu zehir kanınızdan

Artıık tozu yutmuş bulunuyorsun.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    içten kelimelerine bakılırsa sende motorcusun artıcı fln degil arkadaşlarında dedigi gibi al bi 2 teker bak keyfine

Motosikleti
    2005-Cbr 125
    ybr'lere pek sıcak bakmazdım artık aklımda oda var işledi kanıma resmen
    gelcek aya kadar motoru alıp trafiğe kapalı alanlarda öğrenmeye başlıcağım inşallah..
    Tekbir R1 No1 Denizli. .

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    Alıntı ekuzdere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr'lere pek sıcak bakmazdım artık aklımda oda var işledi kanıma resmen
    gelcek aya kadar motoru alıp trafiğe kapalı alanlarda öğrenmeye başlıcağım inşallah..
    Hadi hayırlısı
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

Motosikleti
    bisan shalter 125
    arkadaşım artık motor tozunu yutmuşsun olay bitti hoşgeldin aramıza ybr tavsiye ederim bende bisan shalter 125 var ama en azından ybr kadar olmasada performansını alabiliyorum

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    yamaha ybr alıran seni asla yolda bırakmaz ...binmekten zevk alırsın...

Motosikleti
    2005-Cbr 125
    son hız olarak sınırları nelerdir tek kişiyken?
    Tekbir R1 No1 Denizli. .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    120ye cıkabılıolar cıkan cok gördüm cok kullandım ama tabıkı motoru nası actıgınada baglı

Peki titreme nasıl uzun yolda rahatsız eder mi?

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir kere sele ye otura zaten daha bırakamıyoo.ben hayatta binmem dedim.arkadasıın motoru aldım bir iki turladımidayanamadım 150 cc socerter aldım .sonra oda yetmedi gittim 250 gtr aldım bide hiç binmemmm derdimmm

Kumsal41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 2008
    benim ybr 2008 model 16,09,2008 tarihli trafiğe çıkışlı ve 135 km yi görüyor ister inanın ister inanmayın daha geçen gün denedim önümde bi sürü araç vardı ve sol şeridi kapattım deneme amaçlı 130 u gördü daha da gidiyordu fakat önüm boşalmadı bi türlü bende fazla zorlamadım...
    Ve o kadar sağlam o kadar dayanıklı bi motorki anlatamam iyiki almışım ybr yi:D
    Yatakta ve Batakta eşi iyi olmayan eline mahkumdur...

motonoyedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kumsal41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ybr 2008 model 16,09,2008 tarihli trafiğe çıkışlı ve 135 km yi görüyor ister inanın ister inanmayın daha geçen gün denedim önümde bi sürü araç vardı ve sol şeridi kapattım deneme amaçlı 130 u gördü daha da gidiyordu fakat önüm boşalmadı bi türlü bende fazla zorlamadım...
    Ve o kadar sağlam o kadar dayanıklı bi motorki anlatamam iyiki almışım ybr yi:D
    polemik yaratmak istemem ama ben çok merak ettim ybr'nin 2008 modelini. 130 km/h hız ve daha da gidecek. bende 2006 model var ve 3 yıldır kullanıyom şahsen ben 105i geçemedim daha.o da her zaman değil.rüzgarı arkana alacaksın yokuş aşağı vs. biraz farklı diyorlar 2008 için ama bu kadar olduğunu bilmiyodum.

Kumsal41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 2008
    Alıntı motonoyedi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polemik yaratmak istemem ama ben çok merak ettim ybr'nin 2008 modelini. 130 km/h hız ve daha da gidecek. bende 2006 model var ve 3 yıldır kullanıyom şahsen ben 105i geçemedim daha.o da her zaman değil.rüzgarı arkana alacaksın yokuş aşağı vs. biraz farklı diyorlar 2008 için ama bu kadar olduğunu bilmiyodum.
    şaka gibi fakat gerçek işte keşke o anda resim çekme ihtimalim olsaydıda çekseydim kanıtlı halde gösterseydim ama şunu anlamıyorum bi ybr nasıl olurda 100 ü geçmez çıldırıyorum bunu söyleyenlere ama tabiki rodajı çok iyi yapmak lazım...
    şahsen benimkini çok iyi yaptığıma inanıyorum ve şimdi o emeklerimin ekmeğini yiyorum... ve dewamlı her bakımda bir yağını değiştirmen lazım öyle dandik bi yağ deil mobil, po, castrol gibi markalar kullan :D
    Yatakta ve Batakta eşi iyi olmayan eline mahkumdur...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)