Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kötü bi yoLcuLuktu..... :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    Alıntı KuweytLi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önemli olan onlarında rızası!
    bak ne güzel söylüyorsun
    [B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ramzey 200cc
    ben 19umdayken ehliyet elimdeydi ve motosikletimi aldığımda 23 olmuştum ve rızasız iş yapmadan elde ettim. ve motosikletimi antalyadan bursaya getirdim, kimsenin gözü arkada bile kalmadı. herkes halinden memnun.

(alıntı değildir yaşanmıştır)

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen baya şansızmışsın arkadaşım..Ülkemizdede en büyük sorunlardan biri bu bilinçsiz sürücüler bilinçlileride lekeliyor..
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    onlara ölümün kader oldugunu,yazılmışsa önüne geçilmeyeceğini,gencecik çocukların tık diye kalpten gittiklerini,deprem,sel vs gibi afetlerde binlerce kişinini öldüğünü ve ölebileceğini anlat..hatta de yolda yürürken bi canlı bomba,bi serseri kurşun vs diye anlat ve motorla ölmek arasındaki kalıplaşmış mantığı akıllarından çıkarmaya çalış.biraz saçma gelebilir ama bazen işe yarıyor..onların korkusu bu yoksa emin ol senin güzel bir motorunun olmasını seni kadar istiyorlardır

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Enteresanmış ya.. 100 metrede bir kaza görmek belkide bir işarettir!
    Çok kaderci yaklaştım olaya!

Bence karşına alıp her daim kurallara uyacağını, korumalıklarını eksik etmeyeceğini anlatırsın ve bundan ötesi Allah'a kalmış dersin.. Zaten gerçektende öyledir. O noktadan sonrası sizin kontrolünüzde olmadığından dolayı biraz şans bazılarına görede biraz kaderdir.. Aynen bu şekliyle babana açıklarsan anlayışla karşılar diye düşünüyorum.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Talihsizlikler pesi sira bulmus seni. Eger biraz maddi imkanin var ise, egitim programlarina katil motor almadan. Egitimli ciddi bir surucu olarak cik karsilarina. Hatta onlarida gotur bir iki seferinde gorsunler egitim aldiklarini , baslangic icin zaten iyi bir motor alirsin. Aradaki farki onlarda idrak ederler.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Komedi gibi..Ama komedi dram... Şans işte..Hepsi aynı zamana denk gelmiş...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

serkanzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat
    bilader senin işin zor.ailenide düşünmek zorundasın,onlarda endişelenmekte haklılar,birde baban o kazaları gördükten sonra zor.

ama sana bir tüyo vereyim çok yakın olduğun dayın amcan vs birisi sana sınıf geçme hediyesi gibi alıp sürpsiz yapmış hesabı getirip kapıya koyacak.sende ayak yapacaksın yaa amca ne gerek vardı falan babana da normalde binmem ama şimdi amcama ayıp olmasın adam düşünüp almış diyerek safa yatacaksın belki ikna olabilir.
    ben öyle yapardım amca al şu parayı bana bunu hediye alıp bize getir diye yırtardım.
    sende bir dene belki tutar.
    AGLARSA ANAM AGLAR GERISI PLAYBACK YAPAR,,,

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    100 luk bişiy alcam de..60ı geçmiyo de..ara sokaklarda bincem de..al bin zamanla alışırlar..hiç binememekten iydir di mi resmen bi güç senin binmeni istememiş
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Bence öyle alıp götürme eve motoru önce biraz bekle konuş ikna etmeye çalış reddederse neden reddettiğini sor onu ikna etmeye çalış baktın olmuyor baba ben motor alıcam haberin olsun dersinç;)

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Anna ve Babalar çocukları için hep endişe ederler (benim oğlum da 21 yaşında ) bende zaman zaman endişeleniyorum fakat motosiklet almak isterse de itiraz etmem. Allah kaza bela verecek olduktan sonra her an ve zaman verecektir! verilmiş sadakamız var ise ancak ölümü erteleye iliriz ama asla kurtulamayız! bunu akıldan çıkarmayalım.
    Önemli olan kadere inanmak ve öncelikle kendi güvenliğni elden bırakmamak Baba na bir sözü hatırlat: Her koyun kendi bacağından asılır Allah kaza bela yüzü göstermesin diyelim.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Yaşananlara diyecek şey çokta demek istemiyorum. Allah yardım etsin diyorum.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Konu gerçekten zor bir konu. Aileden motorcu olmayan herkes bunu yaşıyor galiba.
    Ben uzun uğraşlar ve kafa ütülemeler sonucu rıza cümlesi sayılabilecek şu cümleye istinaden motosiklet almıştım:
    Ne halin varsa gör!
    Tabi motosiklet için para vermediklerini belirtmeme gerek yok.

Motosikleti
    yamaha r6
    Şu günLerde konuyu açacam noLursa oLsun güzel bi zamanda tatlı bi dilde herşeyi anlatacam kabul ederse eder etmezse kafama göre bi motor alırım
    ZevkLer ve RenkLer TartışıLmaz...

thecoolzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    konu acmak için zman bekleme hep motordan konus zaten.herşeyi motora bagla,motora binen öldü de su içen ölmedi mi de gırgır yap herşeyi baglıcaksın motora işte fazla abartmadan.ohh mis gibi kaskımıda alıcam korumalıklarımı da takıcam binicem güzel güzel sürücem de.farklı şeylerle karsılastırmada yap arada. alısırlar bi süre sonra başka şansları yok.hehehe

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    babanı kafana al bi gece pavyona filan içmeye götür deniz kenarı olursa daha iyi olur sonra oradan buradan aç konuyu sonra rantiyeyi ayarla bi arkadaşının evi filan müsayitse git al motoru inceden bin gece arkadaşının evine koy en sonunda de baba çocuğa ayop oluyo motora ondan çok ben biniyom oda paraya sıkışmış satmak istiyo huyunu suyunu bildiğim motor alalım gitsin de sonra onu bi gece daha içmeye götür iş tamamdır
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Motosikleti
    yamaha r6
    Alıntı anılyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babanı kafana al bi gece pavyona filan içmeye götür deniz kenarı olursa daha iyi olur sonra oradan buradan aç konuyu sonra rantiyeyi ayarla bi arkadaşının evi filan müsayitse git al motoru inceden bin gece arkadaşının evine koy en sonunda de baba çocuğa ayop oluyo motora ondan çok ben biniyom oda paraya sıkışmış satmak istiyo huyunu suyunu bildiğim motor alalım gitsin de sonra onu bi gece daha içmeye götür iş tamamdır
    HAAAA.!

Ben babamLa pavyon degil aynı ortamda konuşamıyorum saygıdan dolayı bide pavyona gidecem :D:d:d :D bu sefer hepten motor diye bişeyi unuturm :D

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Valla akrdeş sana şöyle diyim.

ilk söyledgmde kesnlke karsı cıktılar ben yılmadm gizliden ehlyetimi aldım,sonra yavas yavas haberre motorla ılglı seyler konşuodm resm falan cekodum konşuordum.en sonnda derslernı duzelt dedler cebmde param olmasna ragmen manevi olarak ıstemıorlardı derslermı duzeltrsem türkiyede bir motorum olcak,Avrupada allaha sukur kullanıyorum kimsenin daha kullanamadıgı motorları inşallah turkıyede olur,

sende muradına erersin
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    yamaha r6
    inşallah

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    seninde hiç sansın yokmuş yaw........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)