Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2009 ybr 125 fiyat ile ilgili...!

Motovento
    REKLAM ALANI
    espri kutusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsr600 gitti :'( er6n geldi :D
    arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar, aklıma takılan soru şu. sıfırı sahibinden.com da 3500 ytl yazıyo, anlamadığım bu fiyata plaka ve ruhsat işlemleri de dahil mi? yoksa sonradan birde ruhsat+plaka için ödeme yapılıyo mu? beni bir bilgilendirirseniz çok memnun olurum arkadaşlar...
    yeni ufuklara yeni motorla devam... ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Mesela ilanların bazılarında yazıyor plaka ruhsat ötv kdv vs... dahildir diye ama yazmayınca tam bilmiyorum bence ilandaki numarayı arayıp sorabilirsin belkide dahil değildir.

Motosikleti
    hocam ilanda plaka ruhsat felan yazmıyor, benimde merak ettiğim bu, ybr başlıklarını okudum çoğunda arkadaşlar 3500 ytl plaka ruhsat dahil diyor ama ilanda da yazmayınca bi tereddür yaşadım.

csem66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150
    ikinci el satışlarda alım-satım masrafı belirtilmez. Motorun çıplak fiyatı belirtilir

Abi Plaka Vergi Içinde Değil Iyi Akşamlar

Plaka Ruhsat Ayrı

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer "anahtar teslim XXX lira" denmişse, o fiyata plaka - ruhsat vs. dahildir.

Ama "0 Ybr125 XXX lira" deniyorsa sadece, o fiyata bu bahsettiklerimiz dahil değildir.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    o zaman desenize 3500ytl motor+500ytl ye yakında masraflar tutar. o zaman ybr almanın fazla bir karı yok gibi. sizce 4000ytl ye ybr alınır mı? birde şunu sormak istiyorum, aslında fazla km yapmamış temiz ikinci el bir ybr bulsam 2004-2005 model sizce nasıldır? tabii bu motoru sadece acemiliğimi atlatmak için almayı düşünüyorum.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    3500 plaka russat haric fiyatı.............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Alıntı espri kutusu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman desenize 3500ytl motor+500ytl ye yakında masraflar tutar. o zaman ybr almanın fazla bir karı yok gibi. sizce 4000ytl ye ybr alınır mı? birde şunu sormak istiyorum, aslında fazla km yapmamış temiz ikinci el bir ybr bulsam 2004-2005 model sizce nasıldır? tabii bu motoru sadece acemiliğimi atlatmak için almayı düşünüyorum.
    plaka işlemi 500tl mi tutuyo ybr ye özel fiyat herhalde ,
    model yılına göre değişir fiyatı mesela elinde 2008 model vardır elinden çıkarmak ister sende pazarlık edersin muamele işlemlerini de üstlenir malum hazır kriz de var . .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Motosikleti
    hocam aslında 500 ytl biraz abartılı oldu sanırım. ama yinede masraf olacaktır mutlaka, esnaf kazı buldumu bu krizde elinden geldiğince yolmaya çalışır. peki arkadaşlar acemilik için sıfır almak yerine ikinci el felan alsam nasıl olur, bu yeni ybr ile farkı var mı eskilerin? duyduğuma göre yeniler 10bg, eskiler 13-14bg miş sanırım, gerçekten böyle bir fark var mı aralarında?

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    hocam aslında 500 ytl biraz abartılı oldu sanırım. ama yinede masraf olacaktır mutlaka, esnaf kazı buldumu bu krizde elinden geldiğince yolmaya çalışır. peki arkadaşlar acemilik için sıfır almak yerine ikinci el felan alsam nasıl olur, bu yeni ybr ile farkı var mı eskilerin? duyduğuma göre yeniler 10bg, eskiler 13-14bg miş sanırım, gerçekten böyle bir fark var mı aralarında?
    ybr zaten kendini kanıtlamış bir motor birde acemiliğimi atmak için kullanıcam diyosun bence kesinlikle 2 . el bulursan temiz ybr almalısın bana daha mantıklı geliyor.hayırlısı olsun...

Evet az önce ybr konusunu karıştırırken gördüm varmış öyle bir şey sende biraz araştır istersen.

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    madem acemi olduğunu düşünüyosun az km yapmış ikinci el al daha karlı olursun en az 750 - 1000 tl fark bulabilirsin 2000-5000km arası sıfır sayılır YBR için. .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı E-M-R-E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madem acemi olduğunu düşünüyosun az km yapmış ikinci el al daha karlı olursun en az 750 - 1000 tl fark bulabilirsin 2000-5000km arası sıfır sayılır YBR için. .
    hocam dediğin özelliklerde bir motor buldum, 1900ytl+6000km+2005 model de, istanbul avcılarda, şans bu ya bende avcılarda otoruyorum, o arkadaşla bir görüşücem bakalım ne olucak. birde bu eski modeller 13-14bg miş bu doğru mu acaba?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)