Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

lastik tamir spreyi ( faydalı bişey)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atmaca_35, bu tür durumlarda lastikle jant arasına slikon çekildiğini biliyorum. Bir araştır. İşçiliğine güveniyorsan kendin de yapabilirsin. Ama jant sorunu büyükse olmaz, jantı düzelttirmen gerekir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:34 ----------

Zaten birkaç marka var, hangisini bulursan al.

Ancak, köpük dediğin bu ilk bahsettiğimiz konudur. Patlamadan önce konulan aşağıdaki gibi farklı bir üründür.

Bunu lastiğe dolduruyorsun, patlama anında malzeme deliği kapatarak onarıyor.

Köpük ise patladıktan sonra kullanılır.
    Aha da tam bunu düşünüyordum..

Bu üründen bulan, gören varsa benim için satın alabilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aha da tam bunu düşünüyordum..

Bu üründen bulan, gören varsa benim için satın alabilir mi?
    Arkadaş resim linkini yeşil bisiklet sitesinden vermiş, oradan alabilirsiniz. Bend e düşündüm bunu sanırım ben online alacağım, ancak siz uğrayıp alabilirsiniz.

Tabii bizim lastikler tubless veya şamrellimi anlayamadım henüz.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Sancarovski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş resim linkini yeşil bisiklet sitesinden vermiş, oradan alabilirsiniz. Bend e düşündüm bunu sanırım ben online alacağım, ancak siz uğrayıp alabilirsiniz.

Tabii bizim lastikler tubless veya şamrellimi anlayamadım henüz.
    ybr ler şambriyelli ama tubeless takılabiliyor diye biliyorum..Yani herikisi de olabilir senin motorda..Siboplardan anlaşılıyormuş..

Bilgi için teşekkürler..

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr ler şambriyelli ama tubeless takılabiliyor diye biliyorum..Yani herikisi de olabilir senin motorda..Siboplardan anlaşılıyormuş..

Bilgi için teşekkürler..
    Bende bilgi için teşekkür ederim. Azönce YBR125 başlığından öğrendiğime göre 2009 öncesi modeller şamriyelliymiş. Yani benimde bu üründen almam gerekiyor Genede 2. el aldığım için motoru, eski sahibi lastiği tublessa değiştirmiş olabilir, lastikçiye veya servise göstereceğim bir.

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Ben kullandım harika bir olay. Uzun yolda arka tekere çelik tel gibi birşey girmişti. Teli söküp çıkardım. Lastik havası tamamen inmişti. Uzun yollarda sürekli yanımda bulundurduğum spreyi tatbik ettim, (şişirdikten sonra lastik içine yayılması için hemen hareket etmek lazım)sonuç gayet olumlu. Yaklaşık 6-78 ay geçti hala bir problem yok. Yalnız bir arkadaşım en kısa zamanda lastiği bir lastikçide söktürüp içerisindeki oluşan tabakayı temizletmek lazım dedi şimdi kafam o na takıldı, havalar ısınınca lastiği söküp inceleyeceğim. sonuç: tavsiye ederim.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)