Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Xvs 950

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba,

yamaha'nın bu sene tanıttıgı ve piyasaya surecegı XVS 950 Midnightstar modelının fıyatı en nıhayetınde acıklandı : 24.750 TL.

fıyat ılk bakısta bana yuksek geldı. aynı sınıfta olduguna ınandıgım Honda Shadow serısı ve Harley Sportster 883 - 1200 serısı ıle bır karsılastırma yapanınız var mı ?

bu dıger motorlar ıle ılgılı uzun surelı deneyımlerı olan arkadasların gorus ve onerılerını rıca ederım.

saygılarımla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hemen hemen aynı fiyat seviyesindeki Harley Sportster 883 Custom daha iyi bir tercih gibi geldi bana. Teknik özellikleri benzerlik gösteriyor. Buna ek olarak Harley ruhunu unutmamak gerek. Shadow'u bu sınıfa dahil etmiyorum; keza aradaki fiyat farkı ciddi boyutta.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    İş sadece almakla bitmiyor. Servisi yedek parçası vs de önemli. Yamaha'nın parçaları da pahalı olabilir fakat, HD den ucuz olma ihtimali çok yüksek Servis ağı vs, yani sadece alırken fiyat avantajı ile değerlendirmemek lazım hangi markayı alırsan al. Bazen bulunduğun bölgedeki x markanın servisindeki "Hamdullah Usta" 'nın muhabbeti işinin ehliliği bile x markasını tercih ettiriyor. BEnim şahsi görüşüm bu yeni model motosikletlerde chopepr ruhunun silinmeye çalışılması. Yeni modeller daha kaba ve ağır üretilmeye başlandı. Yaşım küçük olmasına rağmen eski oldscholl Chopper/bobber modellerine hayranım. Yeni modellerde bu altyapıda birşeyler çıkmıyor. xvs950 özellik olarak Kawasaki vn900 ile yakın özelliklere sahip.

Benim görüşüm bu yönde.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Aceofspades - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail
    Çok yakışıklı bir makine ama 25000 ytl fiyat çok abartı bence, bazı mağazaların elinde halen bulunabilen dragstar 1100'lere hiç baktınız mı acaba? fiyatları gayet uygun.
    Bu arada bu motor ile teknik özellikler ve fiyat olarak aynı sınıfta olan kawasaki vn900 var onu da değerlendirme listenize alabilirsiniz.

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Yamaha klasiği.. Ölü sezonda uçuk fiyatlarını açıkladı. Yaza doğru fiyatları olması gereken seviyeye çekecekler ve insanlar "aboo! yamaha %25 indirim yapmıış!" diyerek balıklama atlayacaklar Yamaha'ya. her sene aynı şey.
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Benim hiç hoşuma gitmedi, retro havasından ne kadar uzaklaşırsa beğenimi kaybediyorlar...

Arkadaşlar merhaba,

xvs 950 a sanki vn 900 den daha iyi gibi geldi,vn 900 ün sadece custom modelinde alüminyum dökme jant var o customda herkeze pek hitap etmiyor.
    ammaa xvs de vn 900 e göre hep alüminyum jant var buda kullanıcısını lastik patladığı için saatlerce çırpınmaktan kurtarıyor.bas tamir köpüğünü geç.malesef vn900 vulcanda telli jant var buda demekki şambiryel lastikli dubleksin yerini tutmaz.
    çok sakat.

Motosikleti
    vfr800 a
    zincirde kullanılmamış eyer yanlış göremdiysem bmw lerde gördüğüm kayış ile aktarım sağlanmış

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler