Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yollardaki tehlikeler

Motovento
    REKLAM ALANI

merhabalar
    geçtiğimiz günlerle bizimkilerle konuştum motor konusunda fakat istanbulda anormal çok insanın bulundugunu sırf zevk olsun diye motora arkadan değdirmek veya değişik hareketlerde bulunabileceklerin oldugunu söyleyip olumsuz baktılar olaya ne yapabilirim bu konu hakkında ?motor kaçabilir felan dedim de pek etkili olmadı sanırsam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    canım benim, topic amadan araştırsanız keşke, bunun gibi onlarca topic var. ama dert başka, topic başka telden çalıyor. herksin ailesi başka sebepler sürüyor ortaya, benimkilerin en son bulduğu çözüm şu "yaşın 35 oldu, artık evlen de sat motoru" pes yani, evliler motora binemez mi yani. hangi kadın beni 2 teker gibvi tatmin edebilir ki :D
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    ...sırf zevk olsun diye motora arkadan değdirmek

Yok daha neler hocam burası istanbul araç fazla ama o kadarda sapık yok burası teksas değil neticede

Arabaların kalabalık olması bazen iyi bazen değil. Trafik varken daha bi seviyorum istanbul'u
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canım benim, topic amadan araştırsanız keşke, bunun gibi onlarca topic var. ama dert başka, topic başka telden çalıyor. herksin ailesi başka sebepler sürüyor ortaya, benimkilerin en son bulduğu çözüm şu "yaşın 35 oldu, artık evlen de sat motoru" pes yani, evliler motora binemez mi yani. hangi kadın beni 2 teker gibvi tatmin edebilir ki :D
    walla ben evlenene kadar aile yüzünden motora yaklaşamadım fakat şimdi motor konusunda beni sonuna kadar destekleyen motoru çok seven bir eşim var gerçi şimdi de ekonomik sebepler yüzünden yaklaşamıyorum ama olsun bir gün kavuşacağım eminim

gökhan32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı Junger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar
    geçtiğimiz günlerle bizimkilerle konuştum motor konusunda fakat istanbulda anormal çok insanın bulundugunu sırf zevk olsun diye motora arkadan değdirmek veya değişik hareketlerde bulunabileceklerin oldugunu söyleyip olumsuz baktılar olaya ne yapabilirim bu konu hakkında ?motor kaçabilir felan dedim de pek etkili olmadı sanırsam
    Bende Duymuştuk Arkdan Değdiriyorlarmış Ama Burda Öyle Bişi Yok Ailem Kaza Yaparsın Diye Sat Diye Kızıyor bende daha yeni aldım diyorum 1 sene daha biner hyo alcam inş evlendimde de eşimde sever ise hic satmam

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    öhöö öhhhhhhhööööööö öhhö
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

LADYSITTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K1200S
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla ben evlenene kadar aile yüzünden motora yaklaşamadım fakat şimdi motor konusunda beni sonuna kadar destekleyen motoru çok seven bir eşim var gerçi şimdi de ekonomik sebepler yüzünden yaklaşamıyorum ama olsun bir gün kavuşacağım eminim
    siz buna bakmayın bu motor a la mazzzz
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN USTUNDEKI KANDIR TOPRAK UGRUNDA OLEN VARSA VATANDIR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...sırf zevk olsun diye motora arkadan değdirmek

Yok daha neler hocam burası istanbul araç fazla ama o kadarda sapık yok burası teksas değil neticede

Arabaların kalabalık olması bazen iyi bazen değil. Trafik varken daha bi seviyorum istanbul'u
    bütün sapıklar el atacak değil ya,kimi de tampon atıyor

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    Alıntı Junger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar
    onunda çözümü var bitane içecek şişesi al gidonun biyerine sabitle ama her an çıkabilcek gibi arkadan vurdumu at şişeyi camın ortasına sonra bide cama bak
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Motosikleti
    CBF 250
    Biber gazı derim başka bir şey demem ama önce şişe ile camı aç(!) ve bas biber gazını sonra bas gaza .D
    :pr::pr::pr:

Motosikleti
    yamaha r6
    :D:D:D:D
    ZevkLer ve RenkLer TartışıLmaz...

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Bazen aşırı hassas ve gerçekten uzak oluyor aile fertleri.....
    Korku her şeyi söyletir bazen ama buna da saygılı olmak lazım.
    İşin güç olan yanı, aile bireylerine motosikletin diğer araçlardan daha tehlikeli olmadığına inandırabilmek Bence kader kişiyi her an ve zaman her yerde takip ediyor ne zaman neler göstereceğini hiç birimizin bilemeyeceği için, ailelerin bu derece paranoyak ve evhamlı olmaları yersiz sanırım
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)