Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

motosiklet.net ve şahsıma ödül (teşekkür belgesi) - Üsküdar Hasan Tan Çocuk Esirgeme

Motovento
    REKLAM ALANI
    delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    Sevgili Dostlar,

2 senedir belli aralıklarla Üsküdar Hasan Tan Çocuk Yuvasına ziyaretlerde bulunuyoruz.. Her ziyaretimizde çocukları mutlu etmek adına elimizden geleni yaparak onlarla keyifli anlar geçirmeye, hafızalarında güzel anılar bırakmaya çalışıyoruz… Bugüne kadar beraberce şarkılar söyledik, bahara merhaba partisi yaptık, patlamış mısır arabasının önünde sıra bekledik, Hacivat-Karagöz gölge oyununu izleyip güldük… İstanbul MT ve diğer illerdeki MT kardeşlerimizin desteği ile alınan kurabiyeleri, bisküvileri, çikolataları, sütleri, meyve sularını yedik içtik… Zaten bizim bu organizasyonumuzu takip edenler resimlerde bu coşkuyu bizimle beraber yaşadı..

Tabi bu ziyaretlere giderken elimiz boş gitmedik, kardeşlerimizin ihtiyaçları konusunda da çalışmalarımız oldu ; kırtasiyeden giysiye, çarşaftan TVye, oyuncaktan DVD ye, ilaçtan ayakkabıya… elimizden geldiğince yuvanın eksiklerini de tamamlamaya gayret ettik…

Ve 6 Haziran akşamı yuva çocuklarının ödüle layık gördüğü ziyaretçi gruplarından biri olduk….. Bu teşekkür belgesini de büyük bir heyecan ve coşkuyla sizlerle paylaşmak istiyorum

Ayrıca bu büyük onura imza atan sevgili dostlarım vınvın, akbulut, ozkansava, desperadost, Dostdark, silah1, kaiser, vedatarpaci, keane, edy, caprice3434, darkdiamond, snrtrt, Boşnak, eskici, fragrance-chaplin, starblazer, starsailor,denizcieylem, denizcimuzaffer, buraki77, ozrace, ümmet perkitan, hayali volkan, akalteke, arslanfb, sstek, okan*gizem, srht949, oğlumveben, aparat, svd, loft, genccag, deniztumer, poyraz06, marv, mert, özer, hanedan12, sitede banner açarak destek veren yönetime ve eğer nicini yazmayı unuttuğum destek veren diğer dostlarımız varsa çocuklar adına HEPİNİZE ÇOK ÇOK teşekkür ederim.

Son akşamda (6 Haziran) aramıza katılıp çocuklara destek veren yeni arkadaşımız denizin_kızı na da teşekkür ederiz, umarım bundan sonrasında da ziyaretlerde bizi yalnız bırakmaz…

MOTOSİKLET.NET E TEŞEKKÜRLERİMLE……
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    Değerli arkdaşları ve MT yönetimini kutlarım tebrikler
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Gerçekten çok güzel bir duygu olsa gerek, o çocukların sizin gibi abilere ve ablalara her zaman ihtiyaçları var, sevgiyle kalın

Motosikleti
    gecenin resimleri de yavaş yavaş geliyor

Çocukların ritm gösterisi.. yuvadaki manevi kızım Dilan da içlerinde

ve tiyatro... Dilan gene var.. mavi tişört lü olan

bu da kendi kızım junıor delipoyraz CANAN CEMRE
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    süper yaa
    harikasınız arkadaşlar
    sen kal aşk ben giderim buralardan

tebrik ederim arkadaşlar +25

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik ederim ne güzel.....
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    mükemmel bir organizasyon herkezin ellerine sağlık
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Kutluyorum katılım ve katkılarından dolayı MT üyesi arkadaşları
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Motosikleti
    olacak inşallah
    :

emeğinize, yüreğinize sağlık arkadaşlar
    tebrikler
    [B][I]Dediklerim bazen ters gelir, olabilir hayat herkeze ders verir[/I][/B] ::exclaim:

Motosikleti
    coşkumuzu, mutluluğumu ve heyecanımız paylaşan herkeze tek tek teşekkür..

Sonuçta bu ödül MOTOSİKLET.NET in.. bende hepinizi tebrik ederim.

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    bu heyecanınız hayat boyu bitmesin hep sevgiyle kalın
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti

başka bir topikten kendi yazımdan ALINTIDIR..

dün akşamın duygularını dile getirmeye, kelimelere dökmeye imkan yok... desperadost asiye yi, denizin_kızı mine yi , ben dilan ı ağlattık..
    Onlarda biliyorlar koca bir yaz görüşemiyoruz gene de onlarla olmak çok çok güzel... Sevgili Rana (denizin_kızı) grubumuza yeni katıldı umarım hepte bizimle olur.. Ziyaretlerde bir çok çocuğumuzun gönlünü kazanacağına eminim, desperadost gene herkesi büyüledi, onu 2 yıl öncesinde gören ve dün akşama kadar yolunu gözleyen asiye yi hepimizden çok Asiye yanıma geldi '' abla o şarkı söleyen abi hala hastanedemi gelmedi mi? yoksa durumu kötü mü' derken yaşla dolu gözleri hala hatıralarımda capcanlı.. Ama ne güzelki sorduğu abisi desperadost ordaydı ve onların birbirlerine sarılış anını görmek herşeye bedel...

Sonra sevgili buraki77 ve eşi (burak-yasemin) gene bizi yanlız bırakmadılar onlar bir gözleriyle gösteriyi bir gözleriyle çocukların yaptığı o müthiş el sanatlarını izlediler.. Hatta bazılarımız o şaheserlerden satın aldık...

Sevgili Haneden12 ve Sstek dün akşam çocukları yalnız bırakmadılar şimdilik biraz yabancılık çekiyorlar ama bir sonraki ziyarette sanırım iyice kaynaşacaklar çocuklarla..

Ve assolist loft assolist diyorum çünkü en son o geldi, gerçi haklı kolay değil taaaa kocaelinden motorla kalkıp gelmek o kocaman yüreğin için sana da çok teşekkürler.. Dönüşte ıslanmışsın üzüldüm ama neyse ki şekerden değildin erimedin

Gecenin sürprizi aldığımız TEŞEKKÜR BELGESİ gecenin resimleri ve teşekkür belgesi için birazdan topik açacağım.. burayada linkini atarım..

HEPİNİZİ ÇOKKK SEVİYORUM

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Organizasyon çok güzeldi sevgili funda ellerine sağlık fotolarda harika dişci dönüşüm malesef yüzüm biraz şiş arkadaşlar ama bizim fiyakamızdan çok orada olmak yaşamak anlamlıydı.
    emeği geçen herkeze tek tek öncelikle delipoyaz'a teşekkürlerimi borç bilirim MT yönetimi herzaman yanımızda oldu erhan kardeşim damla kardeşim sağolsunlar.
    yeniden çocuklarımızla görüşme günlerini iple çekiyor MT ailesine sevgilerimi gönderiyorum..

eski topiğe (dün) yazdığım duygularım:
    Harika bir etkinlikti gözlerim doldu zaman zaman gösterilerde tüylerim diken diken oldu .
    öncelikle delipoyraza ve katılan sevgili arkadaşlarıma teşekkür ederim çocuklarımız ve sizlerle o anları yeniden yaşamak çok anlamlıydı .
    harika gösteriler vardı duygulandık beni sorup yanıma gelen ağlayan sevgili kızım benide ağlattı kaza yapmışsın seni bekledik dedi çok mutlu oldum .
    onları yalnız bıakmayalım onlar bizim çocuklarımız hayatımın en anlamla günlerinden biriydi anlatılamaz tarif edilemez yeniden buluşmak umuduyla....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Motosikleti
    Konuyu Toplam 10 üye okuyor. (8 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)
    delipoyraz, headquarters, Korhanx9, ozkansava, SAKAL, yolcu07, tolgabindal, denizin_kizi

kalabalığız topikte ne güzel...

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Yanınızda olamadığım için üzgünüm ama yine her zamanki gibi harika geçtiğine eminim.Gönlünüze sağlık.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    tebrikler arkadaşlar tebrikler mt onur verici bi ödül bu. çocuklarımızdan gelen tüm ödüller gibi.
    içinizdeki çocuk hiç birzaman büyümesin arkadaşlar

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Bu ödülde emeği geçen herkese teşekkür ederim.

solenecek soz yok

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)