Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

motosiklet.net ve şahsıma ödül (teşekkür belgesi) - Üsküdar Hasan Tan Çocuk Esirgeme

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda twister'dı
    Poyraz ben her cumartesi ve pazar çalışıyorum. akşam yapalım aktiviteyi ne olur:(
    bu arada tiyatrocu arkadaşlar var. kısa metrajlı(!) bir gösteri ayarlayabiliriz belki çocuklara.
    yolda olmak yokda olmaktır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    Alıntı denizin_kizi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Poyraz ben her cumartesi ve pazar çalışıyorum. akşam yapalım aktiviteyi ne olur:(
    bu arada tiyatrocu arkadaşlar var. kısa metrajlı(!) bir gösteri ayarlayabiliriz belki çocuklara.
    üzgünüm ama böyle bir şansımız yok... Ziyaretçi grupları sadece gündüz saat 15:00 ile 18:00 arası kabul ediliyor.. ve haftasonları... diğer gün ve saatlerde çocukların etüdleri var, okulları var v.s.

Ne işle uğraştığını bilmiyorum ama yapabileceğin tek şey, pazar günü öğleden sonra izin almak yada başka bir arkadaşınla nöbet değiştirmek..

Gösteri fikrine gelince; çocukların ilgisi çabuk dağılıyor skeç şeklinde bişeyler olabilir ama bu durumun en güzel yanı eğer arkadaşlarında palyaço, pinokyo, prenses v.s. kostümleri varsa ve o gün bu kostümlerle katılabilirlerse çocuklar onlarla olmaktan fazlasıyla keyif alırlar gibi geliyor. Ya da en kötü kostümleri bir günlüğüne bize verebilirler..
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

Motosikleti
    honda twister'dı
    hımmm konuşurum ben bakarıs. iş için de elimden geleni yapacağım hiç ayarlayamazsam ruhum orda olur
    yolda olmak yokda olmaktır

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı delipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdiden eylül heyecanı sardı beni... çocukları mutlu edecek farklı bir aktivite 'ne olabilir' diye düşünüyorum... Aklına yuva içinde yapılabilecek uygulanabilir bir fikir gelen varsa lütfen benimle ÖZELDEN paylaşsın... HEPİNİZE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDEREK BU TOPİĞİ ARTIK bitiriyorum..

Sürçü lisan ettikse affola...
    bu topik biter başka topik açarsın sen dayanamassın bizde bekleriz şöyle biara kahvaltı falan yapsak hep beraber kimse kaybolmadan desem

poyraz abi ben yine benim motorun anahtarını üzerinde bıraktıhım güne dönmek istiyorum anladın sen onu
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

baba müslüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Katılan ve emek veren herkese teşekkür ederim inanın haberim olsaydı kesinlikle katılırdım,siteye uzun zamandır girmiyordum bu tarz etkinlikleri her zaman destekledim ve katıldım, inşallah bidahaki etkinliklere katılacağım.Hepinizi kutlarım.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]Dostlarım bana müslüm baba der.[/B][/SIZE][/COLOR]

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Tebrik ederim Motosiklet.net Ailesine
    Başarılarınızın Devamını Diliyorum Hepiniz Allaha Emanetsiniz.
    Ben SADECE Motorlara AŞIĞIMMM
    ::tutkuy::

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    okurken hem gurur duydum, hem sevindim, hem duygulandım,
    mükemmel bir haber, tebrik ederim
    May The Force Be With You

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu topik biter başka topik açarsın sen dayanamassın bizde bekleriz şöyle biara kahvaltı falan yapsak hep beraber kimse kaybolmadan desem

poyraz abi ben yine benim motorun anahtarını üzerinde bıraktıhım güne dönmek istiyorum anladın sen onu
    ben ogün alcaktım anahtarları motorun üstünden ama okadar moralim bozuktuki ogün şaka degil kimin motoru oldugunu bile tanıyamadaim ama olur oyle şeyler bende cok yaparım onu hep anahtarı ustunde bıraktıgım için garajda
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    Alıntı silah1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ogün alcaktım anahtarları motorun üstünden ama okadar moralim bozuktuki ogün şaka degil kimin motoru oldugunu bile tanıyamadaim ama olur oyle şeyler bende cok yaparım onu hep anahtarı ustunde bıraktıgım için garajda
    yani oğlumveben (gürkan) in bana bir motor borcu var... Ben motoru tanıyordum ( o fıstık yeşilini tanımamak mümkün mü?) Baktım üstünde anahtar, aldım elimde sallaya sallaya girdim çınaraltına Gürkanın yüzünü görecektin hemde 2 saat falan olmuş en son motorun yanına gideli... o gün çocuklara sevap işledi yaaa, allah koruttu meleklere motorunu..
    Sonrada beni () yolladı o sokağa... (hemende kendime pay çıkarırım)
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eli öpülecek insanlarsınız...

tebrik ederim.....

Motosikleti
    Alıntı baba müslüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılan ve emek veren herkese teşekkür ederim inanın haberim olsaydı kesinlikle katılırdım,siteye uzun zamandır girmiyordum bu tarz etkinlikleri her zaman destekledim ve katıldım, inşallah bidahaki etkinliklere katılacağım.Hepinizi kutlarım.
    uzun bir zamandan sonra seni yeniden görmek çok güzel..

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı silah1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorma usta ya poyraz anahtarlarla gelince çaktırmadım ama bi kaynar su döküldü üstüme sanki allah razı olsun iyiki iyi insanlar arasındaymışız

Alıntı delipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani oğlumveben (gürkan) in bana bir motor borcu var... Ben motoru tanıyordum ( o fıstık yeşilini tanımamak mümkün mü?) Baktım üstünde anahtar, aldım elimde sallaya sallaya girdim çınaraltına Gürkanın yüzünü görecektin hemde 2 saat falan olmuş en son motorun yanına gideli... o gün çocuklara sevap işledi yaaa, allah koruttu meleklere motorunu..
    Sonrada beni () yolladı o sokağa... (hemende kendime pay çıkarırım)
    hemende kendine pay cıkarrırsın sen bulmasan o kadar motorcu var elbet biri bulacak hıh şaka şaka sizi seviyorum saolun
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Alıntı Mert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkdaşları ve MT yönetimini kutlarım tebrikler
    merhaba ben buraya tesadüfen rasladım çocukları çok seviyoruz ve en kolay şekilde onlara nasıl ulaşabilirim adresleri tam nasıl istanbulu çok bilmiyorum bilgilendirimisiniz teşekkürler

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    tebrik ederim ve biz motorcular adına da teşekkür ederim devamını dilerim
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yüreğinize sağlık dostlar

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)