Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

honda cbr 125

Motovento
    REKLAM ALANI

slm! honda cbr 125 almak istiyorum vibrasyon durumu nasıl?? kullanımı kolay mı direksiyon hakimiyeti ağırlığı falan??? yardımcı olursanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-cbr-125r.html

Aradığın bilgileri burda fazlasıyla bulabilirsin.
    We are many...

aradığım bilgiler burda yok kendi sorularıma cevap bulmak istiyorum

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boşu boşuna başlık açıp forumu kirletmek yerine biraz araştırma yaparsan, Jubaa' nın verdiği başlıkta CBR 125 ile ilgili aradığın her türlü bilgiye ulaşabilirsin arkadaşım. Buna kendi sorularının cevapları da dahil. Eğer orada bulamazsan hiçbir yerde bulamazsın zaten.
    Forumumuzdaki "Motosiklet Modelleri" bölümünü incelemeni öneririm. Bu şekilde aynı başlıklar tekrar tekrar açılmaz.

Kolay gelsin.

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    BAKINIZ

arama ile ulaşmak istediğiniz bilgelere ulaşamazsanız konu açın lütfen.

il_ragazzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS - BMW K 1300 R
    13000 cevabı tek tek kontrol etmek tabiki zor olacak çünkü motorla alakalı alakasız herşey konuşulmuş o sayfada... bence çok tutulan bir modelin alt başlıkları olmalı... arkadaşa hak veriyorum

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı il_ragazzo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13000 cevabı tek tek kontrol etmek tabiki zor olacak çünkü motorla alakalı alakasız herşey konuşulmuş o sayfada... bence çok tutulan bir modelin alt başlıkları olmalı... arkadaşa hak veriyorum
    Sorusunu o modelin başlığı altında sorarsa eğer, başlık ana sayfaya çıkar ve zaten bu başlığı takip eden, genelde aktif olan cbr125 kullanıcılarından mutlaka gerekli yardımı alır diye düşünüyorum.
    İşleyiş budur yani genelde. Yoksa başlıktan geçilmez ortalıkta. Herkes bu kadar tutulan bir motorla ilgili merak etiklerini araştırmadan, ayrı bir başlık açıp sorsa, günde 50 tane cıbır başlığı açılır heralde. Aynı şekilde her motosikletle ilgili bilgiler "Motosiklet Modelleri" başlığında mevcut. Bilgi almak isteyen, buraya yazıp konuyu güncelleştirerek yardım alabilir.
    Demek istediğim, olay sadece birazcık araştırma.
    Arkadaşımız daha ilk mesajında başlık açarak işin kolayına kaçmış sanırım.

ya eleman sana ne benim başlık açıp açmamamdan sanamı soracam bu sitede bana böyle bi hak verilmiş kullanıorum anlamadığım cevap vermeyecekler nie yazı yazma gereği duyuyo o önerdiğiniz sayfayı hiç açmamışsın sanırım sen aradığın şeyi bulmak o kadar zorki sana anlatmak hesap vermek zorunda da değilim editör mü kesildin başımıza

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ gökhan_gd :

Merhaba arkadaşım.. Motor güzel ; kaliteli ; vibrasyonu cok cok az oLan yakıt tarafından cimri bir motordur. Yani alıp gezeceksin bu motorla Kasası ince olduğundan kullanımı felan da kolay !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

hımm anladım teşekkürederim cakalaz

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben tesekkür ederim arkadaşım ; siz sorun biz söyeyelim

Ama yukarıda diğer mesajlarınızda biraz takışmışsınız arkadaşlarla Onlar kötü bişey demek istemedi arkadşaım ; emin oL sitede cok sayıda bu tip konular açılıyor ; doğal olarak biz de artık cevap vermekten usanıyoruz ; biraz arastırmalarını istiyoruz
    Senin için söylemiyorum amma ; hiç arastırmadan konu açanlar var ; onlara hitap etmiştir arkadaşlar Zaten Sitede takıldıkça sen de göreceksin

Görüşmek üzere
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gokhan_gd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya eleman sana ne benim başlık açıp açmamamdan sanamı soracam bu sitede bana böyle bi hak verilmiş kullanıorum anlamadığım cevap vermeyecekler nie yazı yazma gereği duyuyo o önerdiğiniz sayfayı hiç açmamışsın sanırım sen aradığın şeyi bulmak o kadar zorki sana anlatmak hesap vermek zorunda da değilim editör mü kesildin başımıza
    O değil ama ben kesildim.
    Öncelikle lütfen cümlelerinize dikkat edin... Eğer eleştirecekseniz seviyeli bir şekilde eleştirin.

Cbr125 sayfası o motor hakkında sorunlan sorulara cevap verilmesi için açılmıştır. Öncelikle konuya girersiniz. Sağ üstten "bu konuda ara" butonuna tıklarsınız. "vibrasyon" yazarsınız. Sonuçları çıkar. Eğer bulduklarınızdan tatmin olmazsanız başka konu açmak yerine cbr125 konusunun içine sorunuzu yazarsınız.

Böylece forumda aynı türden yüzlerce konu olmaz. Hepsi bir konunun içinde toplanır.

Lütfen mevcut konudan devam ediniz.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-cbr-125r.html
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)