Selam arkadaşlar.

başlık tam uymamış olabilir ama sizinle paylaşmak istediğim bir konu.

ben mondial 250mct almak istiyorum arkadaşımda bunun bayisi olduğu için baya bilşi ögrendim.

geçenlerde yine arkadaşın yanına ugradım.

bu sırada su yabancı damat filminde oynayan yabancı damat geldi ismi özgürmüydü neydi. neyde oda babasına mct alıcakmış.

bende aralarındayım konuşuyoruz falan. pazarlık yapıyor bizim bayii ile.

fiyatını biliyorsunuz 3.290 ytl. artı masraflar.

damat dedi peşin alıcam nekadara bırakırsın. hem su damacasınıda ıstıyorum dedı.

bayi o kampanya bitti dedi ama bizim damat hazırlıklı. gazete cıkardı cebınden bak burda hala yazıyor dedi.

neyse efendim anlaştılar bunlar. sizce nekadar?

butun işlemler dahil plaka+ruhsat ıvır zıvır dahıl. ve damacanada birlikte 3250. ye aldı.

az düşmüş demeyin herşey dahil normalde biliyorsunuz 200ytl civarında bi masraf yapıyorsunuz ıvıra zıvıra.

ve son olarak damacanayıda almazsan 3150 ytl ye herşey dahil alabiliyorsun.

bütün pesin paraya alanlara ve mondialcilere duyurulur.

umarım işinize yarar.

kazasız sürüşler dilerim.

bu arada ben motorumu satıyordum hatta sattım ama noterden geri çevirdiler nedeni ise benim soy adım oğur ruhsatt ise oğor yazmışlar.

bunu nası kime yaptırırız.

yardımcı olabilecek varmı.

kazasız sürüşler dilerim.

+ Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
+ Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
+ Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
+ Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
+ Şikâyetler için... info@motosiklet.net
®******************************************®