Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

uzun bir yolculuk

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda İnnova 125cc 2006 transalp
    Tura motorum 2006 transalp ile tek motor ve eşim ile beraber güzergahım tabiiki planlar her an değişebilir (güzergah planı)Çıkış Manisa Salihli Ayvalık,Çanakkale,İstanbul,Batı Karadeniz,Orta Karadeniz,Dogu Karadeniz BURADAN Mardin,Urfa GAZİ ANTEP AMA HANGİ GÜZERGAHTAN GELİRİM BİLEMİYORUM Gaziantep, Hatay,İskenderun Mersin Konya Ankara Eskişehir Afyon Uşak ve memleket Salihli inanınki yazı iple çekiyorum Yorumlarınızı güzergah yardımlarınızı en önemlisi BU GÜZERGAH BAYA UZUN 15 GÜN OLARAK DÜŞÜNÜYORUM BU YOLLARDA ACİL İHTİYAÇLARIM NELER OLABİLİR OLMASI GEREKENLER NELER OLABİLİR YARDIMLARINIZI YORUMLARINIZI BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu başlık burada olmamış neden dersen burası yapılmış ve bitmiş hatta resimlenmiş gezilerin yeri .. oysa bu gezi şu anda plan aşamasında yani napıyoz alıyoz motosohbete atıyoz
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Honda vfr800
    çok erkenden alınmış bi karar yaza daha cook war umarım yaza kdar dayanabılırsınız şimdiden bol şanslar..... tekerın duz bassın

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    15 gün sanırım biraz yeterli olacaktır(güzergah çok uzun) ,
    yazın için şimdiden plan yapman daha iyi, herşeyini hazırlarsın maddi, manevi
    Yazın sana iyi yolculuklar nice KM ler....
    20

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    15günü bence biraz dha uzatın derim eğer uzatabilme imkanınız varsa 20 gün olabilir gidilecek yol kısa değil gezilecek yerlerde olucaktır mutlaka

gidilecek güzergahları iyi planlayım derim konaklamaları nerelerde yapmayı planlıyorsunuz buda çok önemli bir konu bu sene bi iş icabı 34 şehir gezdim yardımcı olmaya çalışırım bazı noktalarda ki ben harici dolaşan arkadaşlrada yardım edeceklerdir
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    bu geziye ne 15 gün yeter ne 20 gün 1 aylik bi süreyi gözden çikarin derim ben...Doya doya gezersiniz gercekten uzun yolculuk ben bi pazar 400 km yapiyorumda ya diyorum uzun yola gittimKendimi kandiriyormuşum
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Aynı şekilde bu yazın ben de uzun yolun dibine vurmayı planlıyorum bakalım
    Tabi bunun için önce motorumu almam lazım di mi
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    çok güzel olabilecek ama çok zor, yorucu bir gezi olur. öncelikle kalacağınız yerleri araştırın. her yerde yemek yemeyin bazı yörelerde ki yemeklere alışık olmadığınız için mideniz bozulabilir. yazın bende uzun bir gezi yapmıştım (karadenize http://www.motosiklet.net/forum/gezi...karadeniz.html ) şu an ben adanadayım adanada çok güzel bir grubumuz var geldiğinizde sizleri karşılamak isteriz. Bu arada 15 günde o saydığınız yerleri dolaşamzsınız. biz 12 günde samsundan sarp sınırına anca gidebildik. doğru düzgün gezmekse amacınız ya rotayı kısaltın sadece karadenzi yapın. yada günü uzatın ki dediğiniz rota tam anlamıyla gezilecekse 30 günden aşağı sürmez. ama üstün körü gezecekseniz. 10 günde yeter.
    2008 Regal Raptor 250 2009 Hyosung GV 650 2010 Bianchi 150
    2011 Honda Transalp XL700 2013 Kymco Xciting 250 2015

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler