Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ybr ile takas

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar ben yaklaşık 2 ay önce kanuni hussar 125 aldım. motor çukurlara girip çıkınca adamın için sallıyor yaw. o yüzden satıp ybr almaya karar verdim. uzun süredir araştırıyordum ıspartada. Sıfırların fiyatı burda 3.600 ytl. ikince el bakıyordum ben de. nihayet 1 tane buldum takas yapıcaz. benim motorun üstüne 1.800 ytl vericem. birkaç gün içinde karar verip değişeceğiz motorları. iki motorun da özelliklerini yazıyorum aşağıya ve yorumlarınızı bekliyorum. Fikirlerinizi paylaşıp yardımcı olursanız sevinirim . saygılar...

kanuni hussar --> 2004 model, 22.000 km, mavi renk

Yamaha Ybr ----> 2007 model, 9000 km'de, garantisi devam ediyor, gri renk.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bmw F650
    ben derimki hic durma al yamaha sonucta adi yeter + modeli ve km dusuk

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    fiyatı belki biraz daha düşürebilirsin yada masrafları o karşılasın ?
    ybr 2. el leri gayet uygun bi motor zaten. .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    2. el ybr fiyatları uygundur.
    yani 2000 ytl den 2500 ytl ye kadar bulabilirsiniz.
    sizin motoru kaça sayacaklar onu da değerlendirin fiyatta bir şeyler yaptırmaya çalışın.
    4

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Sıfır Ybr ye takas yapamıyor musun? Isparta da yok mu öyle 2. el alıp sıfır motor veren bayiler. Çünkü 2.el ybr alacaksın motorunu vereceksin üstüne bir de 1.800 ytl. Bana çok geldi gibi. Sonuçta arkadaşlarımın da belirttiği gibi ybr lerin 2. el piyasası var yani. Eğer dediğin şekilde yaparsan senin motor 300-500 ytl ye falan gelmiş olmaz mı arkadaşım? Yine de karar senin.. Şimdiden hayırlı olsun
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

ıspartada bi bayi var. benim motoru 1000'e saıyor üzerine de 2.600 istiyor sıfır için. yani cebimden 2600 çıkıcak. taksitle verip vermiyeceğini konuşmadım ama 2. el alırsam toplam 2000 ytl çıkıcak cebimden. yarın bi konuşayım bakalım sıfırı tekrardan. fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkürler.

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    kesinlikle bayiiye saydır sıfıra hem sıfır motor almış olursun motorun geçmişini sen bilirsin hemde motorunu 1000e saydırabiliyosun..ki bu bi scooter için çok çok çok zor bişi..yapabiliyosan 1500 wer adama para olarak..
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    bence üçüne beşine bakma hemen al,hussar elinde kaldığı sürece zarardasın
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    sana bısey soyleyeyım kanunımı aman aman aynı bendede vardı hussar 600ytl masraf yaptım(1,5 sene once)adam olmadı.KURTUL KARDES.HONDA ALDIM TEK DERDIM BENZIN BAKIM.Yamahada aynıdır.japondan sasma.Hayırlısı olsun sımdıden

Arkadaşlar sıfırcıya gittim benim motoru ölü bir fiyata sayıp üzerine 2.850 ytl para istedi. Oysaki motor çok temiz bakılmış bir motor ve Ispartada başka 2. el alıp sıfır veren yer yok. Neyse bugün bi tane Apachi buldum ve bugün aldım. Kırmızı renk 2008 model 3500 km'de sıfır ayarında bir motor aldım. Kanuni hussar'ın üzerine 2000 ytl verdim. son kararım bu oldu ve Apachi'de karar kıldım. herkese yardımları için teşekkür ederim. saygılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)