Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

kışın motor kullananlar buraya

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    zaten kış geldi die bakımını yaptırıp kapatanları anlayamıyorum ben hiç..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    kar olmadığı sürece yağmur çamur fark etmez binerim
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    365 gün 7/24 gece ve gündüz farketmez diyenlerdenim. ama yağmurlu ve fırtınalı gecelerde bir başka güzel tadı oluyor.... hele hele o yağmurun sertçe montuma ve kaskıma vurması yok mu.... işte diyorum, ben şimdi yaşıyorum...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Bende kışın kullananlardanım,hatta 2 yıl önce kar yağdıgında yerler tuttugunda bile motorumla sahile indim çok eğlenceliydi =) tuzlanan yerlerde sorun yoktu fakat ara sokağa ayda yol kenarına geldiğimde gazı verdiğimde kıçı geziyodu motorun =) sonra bir kaza atlattım =( we karda binmeyi bıraktım.. yaklaşık 60 km ile giderken (tuzlanmış yolda) beyinsiz bir esnafın yola döktüğü suyun donması nedeni ilr kısmi buzdan kayıp trafik levhasına çarptım =( bu arada burdan esnaflara sesleniyorum,kerdeşim şu dükkan önünü sulama adetinizden vazgeçin!bedva alıyorsunuz!yeter artık bide sabunlu su oluyor inip dükkanı yakasım geliyor..

Motosikleti
    keeway150 sl
    daha bugün 90 100 km yol yaptım hava buzzzz gibiydi
    [COLOR="red"]bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.[/COLOR]

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    karda ha.. valla bizim buralarda kış bastırınca araba kullanmak bile üstün başarı gerektiriyor, kimi zaman garajdan bile çıkartamaz hale geliyoruz.. motosiklet kullanmak mı? kalsın bee.. ben mevsim motorcusu olarak kalmayı yeğliyorum

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pierzig, artık tamamen İzmir'e yerleştin galiba...
    Hiç ayrılmamıştım ki hocam Görev sebebiyle de ayrılmak gerekmez inş.

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    valla beklediğimden iyi çıktı katılım... baya varmış kışında motora biinen. Umarım binmeyenler de bu kış fikrini değiştirir

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç ayrılmamıştım ki hocam Görev sebebiyle de ayrılmak gerekmez inş.
    Yok, bir ara bulunduğu yer hanesinde değişik birşey yazıyordu da.. Ondan dedimdi..
    Üç boyoz bir kola

vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    valla bn motoru aldıktan sonra ilk defa kışa girecem herkez sakla dio kış uykusuna yatır dior ama bn öyle yapmiyacam kışında kullanacam ve çamurda karda çok çok kayıyormuş gecende yagmur yagıodu gözlük takmasaydım önümü göremezdm :D yagmur taş gibi insanın yüzüne degio

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Kışın motora binmekmi Kazara su birikintisinden gecsem hemen aşşağıdaki işlemi uygularım

Motosikleti
    BMW F700GS-2014
    Kışın motora hiç binmemeyi anlayamıyorum.Tamam yaz gibi olmaz.İstediğin an binemeyebilirsin ama kışında güneşli ve güzel havalar oluyor.İnsan böyle havalarda motora binip şöyle bir dolaşmayı nasıl istemez?Bütün bir kış boyunca yatan bir motor,bana garip geliyor.

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    İzmir gibi bir yerde yaşanırda motora 365 gün binilmezmi yaw,çok şanslıyız çookkkkk
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    otobüse binmeyi, beklemeyi fln sevmedigim için yazı kışı yok motorun benim için her mevsim binerim hem yagmurda binmezsen ıslak zemin tecrüben olmaz herşeyi tecrübe etmek lazım ben gecen sene karda motorumu trafige cıkardım sonra yan yatıp biraz kaydık ama olsun: iş amaclıda kullandıgım için ben binerim arkadaş gerekirse günde 3 kere eve gider üstümü degişirim

Motosikleti
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otobüse binmeyi, beklemeyi fln sevmedigim için yazı kışı yok motorun benim için her mevsim binerim hem yagmurda binmezsen ıslak zemin tecrüben olmaz herşeyi tecrübe etmek lazım ben gecen sene karda motorumu trafige cıkardım sonra yan yatıp biraz kaydık ama olsun: iş amaclıda kullandıgım için ben binerim arkadaş gerekirse günde 3 kere eve gider üstümü degişirim
    işte budur. toplu taşımalardan, dur kalklardan nefret ediyorum bende. hele motosikletim olacak ve ben dolmuş bekleyecem....
    varlık içinde yokluk gibi... böğğğğğ

bindim, binerim, binecem

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Bende kış mevsiminde motor kullananlardanım. Sağnak yağmurda km lerce yol gitmişimdir. İstanbul İzmit Bursa arası çok anım var. Bir kaç kere de kara yakalandım. onlar tam bir adrenalin kaynağı oldular bende
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte budur. toplu taşımalardan, dur kalklardan nefret ediyorum bende. hele motosikletim olacak ve ben dolmuş bekleyecem....
    varlık içinde yokluk gibi... böğğğğğ

bindim, binerim, binecem
    :D aynen ewt ya diyolarya motorla kaza bela gelir başıma trafik var otobüse binim öle yapıncada o kalabalık sıkışıklık vs. kesin bela seni buluyo ya portcuya denk gelirsin yada rahatsız söföre:D cekemem ölelerini binerim motoruma paşalar gibi giderim

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kış mevsiminde motor kullananlardanım. Sağnak yağmurda km lerce yol gitmişimdir. İstanbul İzmit Bursa arası çok anım var. Bir kaç kere de kara yakalandım. onlar tam bir adrenalin kaynağı oldular bende
    ya şu yagmurda kasktan bişi göremiyorum onu nası cözücez ya camı kapatınca afallıyorum

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Bende 4 mevsim motosiklet kullaniyorum. Zor hava kosullarinda kullanmak ayrica zevkli oluyor. Tabi uygun giyeceklere sahip olunca. Benim yirtik olmayan kislik bir eldiven bir de pantolon eksigim kaldi. Ondan sonra gunluk kullanim disinda ciddi bir yol alma girisiminde bulunabilirim. Su an ofisteym. Masamin altinda botlarim, evrak dolabinin ustunde kaskim, askilikta montum, masamin ustunde motosiklet maketim calisiyorum. Gayette halimden memnunum

Motosikleti
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D aynen ewt ya diyolarya motorla kaza bela gelir başıma trafik var otobüse binim öle yapıncada o kalabalık sıkışıklık vs. kesin bela seni buluyo ya portcuya denk gelirsin yada rahatsız söföre:D cekemem ölelerini binerim motoruma paşalar gibi giderim

ya şu yagmurda kasktan bişi göremiyorum onu nası cözücez ya camı kapatınca afallıyorum
    di mi kardeşim, zaten bu tatlı su motorcularına hayret ediyorum. ama saygı duymak lazım, ıslanıp erirlerse maazallah

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yer kuru olduğu zaman kışın binerim
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)