Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

SUZUKİ nin GARANTİ anlayışı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    sonucta korlas bır temsılcı ve temsılcının hatasında yapılan bır sey bana gore garantı kapsamına gırer...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    ya o kadar yazıldı çizildi,hala bu adamlardan alışveriş yapıyorsak suç biraz da bizim sanki...
    Kolpa Adamları

Motosikleti
    bmw f650gs
    git ona şikayet git buna şikayet ıvır zıvır insanı bıktırıp nalet olsun dedirtip yenisini almaya zorlayan servisler yorumlar vs. vs. vs. ben şunu anladım kimse kimsenin derdine derman olmak gibi bir durumu yok...

ilk zamanlar bu site çok güzeldi büyükler küçüklere bilenler bilmeyenlere yardımcı olurdu... artık konumu tıkandı milletmi bıktı anlamdım
    İki şeyin değirini elden gitmeden takdir etmek zordur; sağlık ve gençlik.

Motosikleti
    SUZUKİ VL 250
    Yaşadıklarımı araştırdım.
    Birnci durumda ki korlasla yaşananlar şuan aşama aşama hukuki süreçler devam ediyor. . Yeni okuyanlar bilmiyebilir o nedenle ağıdaki linki verim isterlerle bakabilirler.

.http://www.motosiklet.net/forum/moto...-dusmeyin.html

İkinci durumda ise garanti ile ilgili konu ise ruhsat sahibi olarak şirketimin adı geçtiği için hakem bilir kişiye gidilemiyor. Şahıs olsa çok kolay.

Ama konu şuki daha öncede bahsettim bir mal alırken çok çok dikkat etmek gerekiyor. Alacağınız markanın Şikayetimvar.com daki şikayetlere bakıp ve bunlara o markaların cevap vermelerine göre hareket etmek gerekiyor ben bu kanati taşımaktayım. Cevap verme gereği duymayan firmalara da var.

Uzun yıllardır bilgisayar kullandım. Farklı marklarda kullandım ama IBM markasından vazgeçmem çünki müşteriye bakış açışı çok farklı.

Aydın saatte öyle 2 defa aynı saat servise gitti 3. gidişinde hemen değiştirdiler ve bana saati ulaştırabilmek için baya bir caba sarf ettiler. bizzat yaşadığın yakın vadeli 2 olay

Bu tür kaliteli firmaları secmek gerek.

Nasılsa saatım sonrası önemli değil diye düşenen firmalarlada birgün yok olmaya mahkumdur.. diye düşünüyorum...

Bu konuları sizlerle paylaşmak bundan sonraki maduriyetleri belki biraz olsun önlemek adınadır.
    Özgürlük = Motor kullanmak

quadro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda innova ANF125i
    Merhabalar.. öncelikle geçmiş olsun. İnşallah tez zamanda netice alırsın.
    Geçmişte birileri böyle bir garanti meselesi için aracını yakmıştı. Böyle bir durumda kişi kendi aracını ateşle yakar ve bunu videoya alıp internette yayınlarsa yasal olarak suç işlemiş olur mu? Bilen var mı?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler