Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

zorla motosiklet şeridi!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    arkadaşlar, hepimiz birlik olup fransadaki gibi 3. ve 2. şerit arasını boşaltabilir miyiz? evet hemen 1 ayda olabilecek bişey değil ama 1 sene sonra belki bişeyler elde edebiliriz. burdan herkese önerim, elimizden geldiğince tıkalı trafikte en sol şerit ile yanındaki şerit arasından gidelim ama açık trafikte değil, böylece zamanla insanlar burada boşluk bırakmaya alışacaklar ve bunu yapmayan magandalara (biliyorum onlar çoğunluktalar) kötü gözle bakılmaya başlanacak. bu uygulamayı hepimiz yaparsak eminim bişeyleri değiştirebiliriz, kaç kişiyiz biz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    uyan arkadaşım uyan !!!

arabaların şerit bulamadığı yollarda biz mi şerit bulacaaz!

Motosikleti
    MZ 1968 es175/2
    valla kasar bu işler hocam.bu memlekette yemez.bu ülkede emniyet şeridi bile doluyo acil bi durum olsa bitti.kaldıki motosiklet şeridi
    ::xrock::"No Matter What You Ride, it's All The Same Wind."::xrock::

yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    bence biz emniyet seridini yasallaştıralım yeter
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    arkadaşlar hemen olumsuz yaklaşmayın olaya, yapmanız gereken şey çok basit, baktınız trafik yavaşlıyo yada durmuş, sol şeridin yanına sokuluverin, bunu herkes yaparsa yolun o kısmı zamanla bizim rahat geçeceğimiz kadar açılır, örneği fransada var işte, o resmi bulabilecek varsa link atıversin ben hatırlayamıyorum hangi konudaydı..

bladebj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1 '08 ve 954RR '03
    sadece ütopya diyorum
    Its not the same, takes two to know Two to know, two to know Why cant you see? Arnold layne...
    Syd Barrett

hollanda /tilburg okulum bitince (2 Sene Sonra) izmir
    Motosikleti
    smdilik yok 2009 yazinda gt250r ins
    ya arkadsim fikir guzel hos ama sunu isin icine kat fransadaki motosiklet eyilimi cok daha fazla burda 1 milyon insandan en fazla kaci motosiklet kullaniyorudr? 100.000 i diyelim soz gelimi orda 400-500.000 i kullaniyo. onun icin boyle bisey franda oldugu kadar kolay olcagini sanmiyorum heleki boyle bilincsiz suruculerle dolu bir ulkede oldugumuzu dusunursek(arkadaslar burda kast ettigim bilincsiz suruculer hic birimiz degiliz tafigi katleden cnavarlar ::

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    tabiki burda fransa kadar motosijklet kullanımı olmayabilir, insanların eğitim seviyeside belli, ama bizim motosiklet kullanıcıları olarak yapmamız gerek çok basit bişey, yeterki birlik olup bunu uygulayalım..

Motosikleti
    haklisin hai butun motosikleciler olarak bunu prensip edinsek belki ama abi bizdeki taksici dolmuscu warken nerdeyse imkansiz adam 10 saniye once gitmek icin herseyi yapiyo

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    evet biliyorum, trafik maganda dolu ama bu basit yolu denersek bişey kaybetmeyiz, bazen akşam trafiğinde 3-4 motorcu arka arkaya denk gelipte öndekinin açtığı yoldan hiçmi gitmediniz, sizi görüpte önündeki ve arkasındaki araçla aynı çizgide olmadığını farkeden bir araç sürücüsü size hiçmi yol vermedi? çok zor değil arkadaşlar...

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Daha önce bu tartışma Coqun açtığı konuda dile getirilmişti ve ordan devam ediyordu yeni konuya gerek yok ordaki yorumları okuyun zaten üstüne aklınızda soru işareti kalırsa oraya yazarsınız aynı şeyleri dönüp dolaşıp tartışmanın gereği yok diye düşünüyorum.
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    olay tartışmak değil, sadece uygulama meselesi diye düşünüyorum, buraya yorum yazmayada gerek yok sadece uygulayın yeter, meyvasını biz yicez sonuçta..

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    olmadı metro büs yolunu gasp edelim hep beraberbelki orayı bize verirler
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    adanada metro sayesinde 2 şeritlik yol tek şerit çift yol oluyo nerdeyse burda kuraldan bile bahsedemezken

motosiklet mi ???
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    biriside çıkıp evet ya yapalım şunu demiyoda metrobüs diyo emniyet şeridi diyo, bazen neden bahsettiğmi bile bilmediğini düşünüyorum bu olumsuzların, kusura bakmayın..

Motosikleti
    ya bak kendi adima konusayim soyledigin seyi cok iyi anladim millet bi sure sor alisir nasilsa biz sadece orayi kullanalim nasilsa ogrenirler diyosun da kardesim bu memlekette elinde ehliyeti olupta trafik levhasindaki isaretin ne anlamda oldugunu bilmeyen adam var hal boyleyken zor bizim en azindan benim sana anlatmaya calistigim sey bu he yapalimmi yapalim ben yaparim ama yeniden motorumu almam gerek

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Alıntı barisozcetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olay tartışmak değil, sadece uygulama meselesi diye düşünüyorum, buraya yorum yazmayada gerek yok sadece uygulayın yeter, meyvasını biz yicez sonuçta..
    Orda bundan da bahsediliyor tavsiyem siz önce araştırın önce bi okuyun sonra burda konuşuruz
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

Motosikleti
    çelik crown 150

fıkır guzel ıcraat zor

cok guzel bı fıkır ama turkıyede ıkı serıtlı yol heryerde yok ve bu tartısmayı takıp eden kac motorcu var sıteye gıren ımkansız gıbı heee ne olur bır beldede semt de yaparsın kucuk yerde ınsana ulasmak yaymak kolay en buyuk sorun da saygısız kıro suruculer adamlar daha cıf yolda ortalıyolar bı de senı gorunce kasıtlı sıkıstırma baslıyo hele kamyoncular yok mu ınadına solluyom duruyom tekrar yetısıp tekrar solluyom srfszlerı talı yoldan ana yola 90 derece saga sola bakmadan cıkılır mı adamlar kazma yaaa..

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    ben deniyorum, rahat oluyor hakikaten. benim gibi 100 motorcu daha denese Fransa'daki durumu zamanla yaygınlaştırabiliriz burada da.

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Adamlar emniyet seridine giriyor ordan bile motosıkletle gecmekte zorlanırken
    bu tasarı ancak güzel ve iyi niyetli bir fıkır olarak kalır.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)