Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

tecrübe edinmek için kanuni almalımıym

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Aklında CBR 125 var ise Kanuniye vereceğin para yı ikinci el 10.000 km yi gecmemiş bir CBR ye bağısla.. Sorunsuzca kuLLan gitsin..
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda NT 700 Deauville
    Önce scooter alayım sonra vitesliye geçerim diye düşünme temiz ikinci el ybr al keyfine bak.

Forumdan Uzaklaştırıldı

scooterler hakkında

arkadaşlar scooterler başlangıç yani acemilik atma motoru değildir küçük tekerinden ve aerodinamiğinden dolayı ustalar için bile bağzen riskli olabilirler scooterle sürat yapmayınız manevrası çok zayıftır ayrıca

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    arkadaşım satmak için önemsiz bi, çin alim mantığı yanlış motora bu çin malı anasını aplatim mantığıyla bakmak yanlış
    bknz: ben 3 yıldır kanuni tigrina kullanıyorum bazen düşünüyorum altımda cbr 125 veya ybr 125 olsa ne olurdu yine aynı işi görecektim tabiiki onlarla dahada zevkli yani demek istediğim motora binmek ve kullanmak için al acemiliğim gitsin mantığı birazda yanlış bana göre. akıllı adam için motor farketmez hepsinin hakkını verir... maddi durum söz konusuysa kanuni (diğer çinlerden biraz üstün olduğundan) biraz daha iyisi dersen ybr 125 son derece sağlam ama geçlik ybr 125 demez cbr 125 der :D gönlün hangisindeyse direk onu al
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Hangi yönden üstün Kanuni diğer çinlerden Servis mi ? Kalite mi ? Dayanıklılık mı ? Pehhhh Güldürmeyin insanları
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

sen kanuniyi alda iyi tecrübe edinirsin dandikliğin ustaları bunlar orasını yaptır burdan sorun hiççç bulaşma çinlereeee

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)