Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni plaka bastırmak??

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar merhaba plakaları yeni bastırmak istiyorum.net bir şekilde ne yapılması gerektiğini bilen varmı aramızda.tam olarak anlatılırsa memnun olurum bu sırada plakayı aracıma bastıracağım motoruma değil

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rafel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işin cok zor dıyım bır gun ugraşsıcan belgı cıkarmak ıcın sonra kayıp dılekcesı zor cok zor dıyım hele turkıyede bu sıstem olduktan sonra
    Ayrılık vakti geldıgınde sessizce cekilir giderım yüzümü önüme düşürüpte

pata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XVS 650 Dragstar
    Alıntı escocem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba plakaları yeni bastırmak istiyorum.net bir şekilde ne yapılması gerektiğini bilen varmı aramızda.tam olarak anlatılırsa memnun olurum bu sırada plakayı aracıma bastıracağım motoruma değil
    Plakaların duruyorsa onları alıp muameleci bir arkadaşa veriyorsun. Eğer plakalar yok ise Dilekçe vermen gerekli Motoruma çıkartmıştım 2 saat içinde aldım ve 15 ytl ödedim Araba içinde farklı olucağını sanmam eski plakalar olduktan sonra...

söförler odasına dilekçe verip emniyete gidiyorsun ordan aldığın belge ile gitip plakacıda yenisini bastırıyorsun 15 lira emniyete gelip müğürletiyorsun işlem tamam 1 saat tutar öyle muameleciye veripte para kaybetme boş yere kendi işimizi kendimiz yapmayı öğrenelim

Motosikleti
    Kanuni Rokko 150 cc
    bence bunlara hiç gerek yok eğer plakan silindiyse git bi reklamcıya hemde istediğin tarzda eski plakanın üstüne yazıolar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)