Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yağmurun Tadına Doyamadım

Motovento
    REKLAM ALANI

bugün istanbulda benim oturduğum bölgede saat 10 dan beri göz gözü görmeyecek şekilde yağan yağmur beni feci cezbetti ve motora atladığım gibi şiddetli yağmurda turlamaya başladım

tüm kıyafetlerim ve yağmur içliklerimi de giyince aldığım zevk anlatılamaz oldu. kaskımın ucunu bir parmak açınca da buğu yapmadı, formula1 civarında çok güzel yollar var çok tatlı virajlar, birhayli dolaştım 150km kadar yol yapmışım, büyük bir keyif yaşadım hatta arabanın biri durup benim fotoğrafımı çekti herhalde deliye bak demiştir içinden.

güneşli havalarda nasıl sürdüysem aynen sürdüm, 70-80 ile virajlara girdim, valla ne yalan söyleyeyim biraz yağmur korkum da vardı böylece onu da aşmış oldum, cox trip kaskımdan içeriye su bile girmedi. yollar bomboş herkez kaçışmış, tam tadını çıkardım tam üçi saat. hepinize bu keyfi yaşamanızı tavsiye ederim. yağmurda sürüş ile güneşli yolda sürüş arasında biraz dikkatli fren ve daha pür dikkat olunca pek fark olmuyor.
    sevgilerimle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    ne diyim şimdi ben sana:D ben yagmur bitsede çıksak gezsek diyom sen bulut peşinde koşuyon:D iyice ıslandınmı bari

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gözgözü görmeyen yağmurda nasıl önünü gördün acaba 70-80 iyi hız. enduro ruhu sezdim bu gezide.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosikletin ne marka sorması ayıp olmaz sa ?
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Aprilia RS 125 2010
    aferim
    :thumright

şu sıralar fuara kadar idareten maxi scooter kullanıyorum, yeminlen yazdıklarım doğru ön cam yüksek olduğu için touring havası da var biraz rahatlattı tabiki, maksi scooterla yağmurda sürüş çok güzel oldu

yaw tamda yapmak istediğim şey. koruma kıyafet olarak ne giydin söylermisin?

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    maxi ama hangi maxi bi model söylesende ona göre nasıl yaptıgını yapabıldıgını yapabılecegını tahmin etsek ?
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı CALM RIDER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu sıralar fuara kadar idareten maxi scooter kullanıyorum, yeminlen yazdıklarım doğru ön cam yüksek olduğu için touring havası da var biraz rahatlattı tabiki, maksi scooterla yağmurda sürüş çok güzel oldu
    Yağmurda motor kullanıp ve bundan mutlu olman fuarda alman gereken motor belli etmiş.
    Ne alacagını bilmiyorum ama alman gerekeni biliyorum. Enduro al

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    İlk defa scooterla yağmurda saatlerce gezip mutlu olanı görüyorum
    Sen gerçek motorcu olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsun.Umarım fuardan da enduro-cross tarzı bir motor alırsın paso havalar bozunca çıkar gezersin
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    MCT 250
    aynen katılıorum.

dün bende şiddetli yağmura tutuldum. debraj telimin kopmasına rağmen çok zevkli olduğunu anladım tabiki benim gibi kot pantolonla gezmemişsindir
    Fatihbey yazdığına bakmayın. Bana kısacası Fatih Araz diyebilirsiniz :P

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    bazen uzun yol yaparken banada denk geliyor.yollarda su birikintisi olmasa seve seve gidicemde.su birikintisi korkusuyla her an tetikde olmak yoruyor insanı..bide yağmurda 70-80ile viraja girdim demişsin zorlama şartlarını..diken üstündee gitmişsin bugün
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Çok güzel bir duygudur yağmurda sürüş...

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Katılıyorum güzel bir duygu, iliklerine kadar ıslanıp sonra da evde yorgan altına girmek

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Yağmurda sürülen motorun keyfini hiç bir şeyde bulamazsınız arkadaşlar.Ben scooterım
    ile yağmurun asfaltı kapatmasına ve kaskımın vizöründen çizgi halinde akarken ki keyifi anlatamam
    hele birde yanından geçen araçların suyu fooşş üstüne sıçratması strese bire bir
    ama kıyafetim sağlam tabii damla su içime girmiyor denemenizi tafsiye ederim ama dikkatli olun.
    Motorum olsaydı kesinlikle bu yağmurda bende atmıştım yollara vallaa imrenmedim desem yalan olur.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Ben yoldakı su birikintisi yüzünden sokak değiştiriyorum sizin yaptığınıza bak

arkadaşlar tüm yorumlar için teşekkürler, ilk motorum cbf 150 idi
    şu sıralar jinceng 150 maksi scooter kullanıyorum şahsuvar grubunda çalışan bir komşum var sağolsun sıfır motoru yarı fiyatına bana vermişti. kendisine ayırdığı motoru. aynısı uğur mondial zat 150 olarak geliyor şimdi. bayağı hacimli, top case ile touring gibi duruyor, iyi de açtım motoru 100 yapabiliyor, daha fazla zaten ben yapmak istemiyorum, ortalama 80-90 sabiha gökçenden sahil yoluna inen yoldan kullanıyorum
    kıyafet olarak feyizoğlu.com dan aldığım yağmur içlikli mont ve pantolon kullandım,
    prohell mont robokop gibi, http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44841
    pantolon
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44404
    kask
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44102
    ayakkabı
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44790
    hakkaten su geçirmediler, içlikleri yarmura uygun.

fuardan aslında aklımdaki motor honda deaville 700 touring çünkü fazla hızı sevmiyorum, sakin sakin turlamak istiyorum ama bu enduro tekliflerini ciddi şekilde düşünsem iyi olacak galiba,
    hepinize sevgilerimle

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni transalpide düşün derim enduro-tournig iki amacada uygun motordur.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

artiiist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    yagmurda sürüş keyfi gerçekten bir başka ancak birikintilerden geçerkendizden aşağım tamamen ıslanıyor..ayakkabılar çoraplar..bu da vites değiştirirken ya da fren yaprken insanı zorluyor..scooter ile bu sorunlar yok zaten..
    çok keyifli çok

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben hep yağmurda kullanıyorum ; senin dediğin kadar zevkli olmuyor.. ya da Her zaman yağmur oLunca zevkli olmuyor...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)