Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

İDO Arabalı Vapurda İDO Personelin Saldırısına uğradım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Hocam geçmiş olsun.

Soğukkanlılığınıızı koruyabilmeniz ne güzel. Yaş ile,görmüş geçirmişle alakalı şüphesiz. (bizim gibi kanı delilerin örnek alması gereken türden)

Bu artisliğe meraklı arkadaş öyle her önüne gelene ramboculuk oynayamaz muhtemelen.

İnsan okurken bile sinirleniyor yahu.

Aptalı padişah yapmışlarda önce babasını asmış

Bazı vatandaşlar kendinde yetkiyi bulunca etrafa her istediğini yaptıracağını sanıyor galiba. (oysaki bulunduğu ortamda ne yetkili insanlar vardır belki de)

Haksızlığa tahammül edemeyen adam bu dünyanın hesabını her zaman ahirete bırakmayabilir.

Öyle her tartıştığına yumruk atarsan o yumruk sana dönüp gelir birgün. Yetki metki tanımaz öyle her adam.

Ama hakkı usülü ile adli yollardan aramak en iyisi. (nefse katlanması zor gelsede)

İDO ve bu vatandaş aleyhine kesinlikle dava açınız.

O kadar süre iş ararsın,bir işe girersin ama haksız olmasan bile en ufak bir tartışmada bir insana yumruk atarsan bedelini ağır ödersin işte.

"Allah insana zulmetmez,insan kendine zulmeder!"
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    konu almış gitmiş. arkadaşım seni tebrik ediyorum. vakit ayırıp hakkını aradığın için. göstermiş olduğun çaba tüm motosiklet kullanıcılarının yararına olacaktır. burada ara sıra böyle şeyler okuyorum ama çoğunlukla işim vardı uğraşamayacaktım bahaneleriyle ALLAH a havale ediliyor bu mangadalar. aslında kanunlarımız var yeterki biz hakkımızı arayalım. tekrar tebrikler sonucu merakla bekliyorum.

arkadaşlar her akşam harem iskelesini kullanıyorum anadolu yakasına geçmek için, burada bir özeleştiri yapmak istiyorum. lütfen arababalı vapur yanaştığında yayaların arasına dalmayalım bir dakika bekleyelim onlar binsin sonra biz binelim. bu gibi davranışlar motosiklet kullanıcılarını haksız duruma düşürüyor. unutmayalım ki, yapacağımız her iyi ve kötü davranış tüm motosiklet kullanıcılarına malediliyor. hepinize kazasız ve sağlıklı sürüşler dilerim.

agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    denizciler gönlü geniş insanlardır. ama artık gerçek denizci de kalmadı.geçmiş olsun.

--volkan-- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    çok geçmiş olsun. gerçekten üzücü bir durum... :(

1atasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Wiki 125İ
    öncelikle geçmiş olsun İDO da bir çok üst düzey tanıdığım var ayrıca amcam eskihisar 1 gemisinin kaptanı eğer sonuç alamazsan yardımcı olmaya çalışırım
    DELİKANLI OLUNMAZ DOĞULUR .......KARADENİZ FIRTINASI OFLU ALİ

Alıntı superzzt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Personel İDO personeli personeli işe alan İDO o zaman tabii kide maddi ve manevi tazminat davası açabilirsin.Hastaneden rapor aldıysan hatta...gün iş göremez raporuda aldıysan hastane ve iş kaybı gibi konulardan dava açabilirsin,mutlaka hukkukçu abilerimiz vardır onlar yardım ederler,geçmiş olsun...
    Medeniyetten yoksun,asosyal,sadece bileğine güvenen orman kanunları tanıyıp,insanların yaşamasını hor gören mahluklar İDO mu İT-O mu ne haltsa kamu hizmeti veriyor...Bravo durmak yok yola devam böyle insanlıktan çıkmış kadrolarla A.B garanti

birisinin başına öyle veya böyle bir olay gelmiş.o da anlatmış.tek taraflı bir yazı.bu kadar cevap yazan kişi nasıl böyle keskin yorumlar yapabiliyorlar.İDO ya İT-O demek senin ne haddine.sen kendini ne sanıyorsun ? 2 gram beyninle aklını ermediği konulara yorum yapma..

Ayrıca,, o çok kötülediğiniz İDO :

Sefer sayısı, yolcu sayısı, ciro, gemi sayısı, iskele sayısı ve müşteri memnuniyeti oranlarında şu anda DÜNYANINDA EN BÜYÜK DENİZCİLİK ŞİRKETİ..TÜM BU ALANLARAD ULUSLARARASI KURULUŞLAR TARAFINDAN 1. SEÇİLMİŞ BİR ŞİRKETTİR.

hhaa ayrıca,,, hiç bir yerde bir motorsiklet, tek bir arcın kaplayacagı yere alınmaz, motorsikletler her zaman boşluklara alınır.kimsenin hakkını gasp etmeye hakkınız yok.. burnuna yumruk atılmışmış,, ispatın var mı kardeşim..insanları yönlendiriyorsun burada..millette sazan gibi yorum yazıyor..hey allahm

vlamix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bluesea1864 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birisinin başına öyle veya böyle bir olay gelmiş.o da anlatmış.tek taraflı bir yazı.bu kadar cevap yazan kişi nasıl böyle keskin yorumlar yapabiliyorlar.İDO ya İT-O demek senin ne haddine.sen kendini ne sanıyorsun ? 2 gram beyninle aklını ermediği konulara yorum yapma..

Sefer sayısı, yolcu sayısı, ciro, gemi sayısı, iskele sayısı ve müşteri memnuniyeti oranlarında şu anda DÜNYANINDA EN BÜYÜK DENİZCİLİK ŞİRKETİ..TÜM BU ALANLARAD ULUSLARARASI KURULUŞLAR TARAFINDAN 1. SEÇİLMİŞ BİR ŞİRKETTİR.

hhaa ayrıca,,, hiç bir yerde bir motorsiklet, tek bir arcın kaplayacagı yere alınmaz, motorsikletler her zaman boşluklara alınır.kimsenin hakkını gasp etmeye hakkınız yok.. burnuna yumruk atılmışmış,, ispatın var mı kardeşim..insanları yönlendiriyorsun burada..millette sazan gibi yorum yazıyor..hey allahm
    Senin ne olduğun belli.İlk mesajı ve yazdığın konuya bak.Terbiyesizlik yapma istersen.Tarif ettiğin araç bir kere motorsiklet değil motosiklet tamam mı ? .Ve bir araç olduğundan en kral arabanın alacağı yeri alabilir.

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    konu aylar oncesının konusu konuya tekrar mesaj yazan arkadas gec kaldın konu zaman asımına gırmıs

melcor09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha Tenere 660
    tekrar mesaj yazan arkadasın amacı belli zaten bos muabbet kesin yumruk atandır:D
    hayalbuysa HAYABUSA derlerdi inanmazdımmmmm!!!

Motosikleti
    HYOSUNG gv 650
    Alla alla sen kımın tarafındasın.aradan ne kadarzaman geçmiş.para falan mı aldın.en nefret ettigim şey bu ya.yazık.tek kelimeyle yazık.
    - - - - - - ŞERİTLERİ BİRLEŞTİR AMA KASKSIZ ASLA:cat:

sıradışıbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150ı
    umarım konuyu açan arkadaş işin peşini bırakmamıştır.Yurtdışında olsa ki buradada geçerli raporunu almış, açsana kardeşim idoya tazminat davası o terbiyesizide attır işten.bazılarının yazdığı gibi utanmadan diyorki ne malum yumruk yediğin işte ülkeyide bunlar yönetiyor idoyuda.Anlayan anladı zihniyet belli allah er geç verecek layıklarını.

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD

Birincilik almışmışmışmış. Külahıma anlat. Dünya birincisi olsa da umrumda değil. Müşterilerini nasıl memnun ettiği de ortada (yumrukla).

Ayrıca kimin hakkını gasp ediyormuş. Parasını ödediyse her taşıtın gördüğü muameliyi görür ve aldığı yeri alır. Gaspmış pehh!
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

Motosikleti
    Gilera Runner
    geçmiş olsun.

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750

1-Türkçe öğreniyorsunuz.
    2-Amerikan filmlerinden öğrendiğiniz iki gram beyin esprileriyle kulp takmaya çalışmıyorsunuz.Size kulbun büyüğünü naklederiz.
    3-Terbiye,yazışma adabı öğreniyorsunuz.
    4-Akıl fikir öğreniyorsunuz.
    5-Büyük ihtimalle çalıştığınız idoyu biraz daha araştırıyorsunuz.
    Sonra yazıyorsunuz.
    Kolpa Adamları

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    kesin o yumruk atanın arakdaşı-eşi sevgilisi flndır o msjı yazan.cinsiyeti erkekte olsa sevglisidir kesin..ido ido ne ido? ben ido da yaptım stajımı be neler gördüm neler..dostum sende işin peşini bırakma sakın ola.sonuna kadar hakkını ara.bu cahil ve akıl yaşı 2 yi geçmeyen insan bozmaları heryerde var malesef.sen yine vapurda,ben koskoca alış veriş merkezinin otoparkına 12 milyar değerindeki motorumu çektim güvenlik gelip karşı kaldırıma bankamatiklerin oralara koy dedi :S ne alaka dedim arabalara yer kalmıyo dedi :S döndüm bi baktım şahin-doğan heryer dedim sen ne diyosun bu motor vergi vermiyo mu araç değil mi? aha bu arabalardan 3 tane alır! dedim sonra tartış et vs adamlar düz mantık ya.yanlış anlaşılmasın bende doğan kullanıyorum ezmiyorum kimseyi ama motorlulara bu bakış nedir sini oluyorum.hele ki bizim şu AKTİF vatandaşlar var bide kafasına göre park ettiğim motoru ileri geri çekiyorlar onlara hepten deli oluyorum.bi gün birinin kafasını gözünü patlatıcam ama hangisinin bakalım..bu arada geçen bnm motora durdugu yerde çarpan adamdan parayı aldım zor da olsa..

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    O zaman niye biz aracımız için para veriyoruz? Madem boşlukları dolduratacaklar para da vermeyelim!
    Kimse kimsenin hakkını gasp edemez, adamlar motosiklet yerini yeteri kadar geniş ve ayrı düşünseler , ona göre çizgi ve bölme koysalar başımın üstüne. Ama yok ! Gel şuraya sıkıştır motorunu.. Yok arkadaşım benim malım kıymetli ayrıca para verdiğim yere adam gibi en güvenli şekilde koyarım motorumu, ister bir arabalık yer kaplasın ister bir kamyonluk.

İlk mesajınız bu kadar tepkili ve böyle bir yerde olduğuna göre, siz heralde ido görevlisisiniz, ya da bir tanıdığı .

Bütün ido personelini kötülememek lazım, gayet saygılı ve iyi davrananlarada rastladım, Emir verip sahibinmiş gibi davrananlara da...
    Karakteri zayıf insanlar kendilerine başkalarını kontrol etme yetkisi verildiği zaman kendilerini tanrı ilan ederler.

Yumruk yiyen arkadaşın yaşadığı olaylar çoğu kişinin az çok başına geldi. Burada bir belge arıyorsanız, o belge hepimiziz!

Bu örnekler de heralde başka gezegenlerden;

Ayrıca Türkiye'de de İstanbul-İzmir-Bodrum feribotlarında motorlar için ayrılmış yerler var.
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Geç te olsa geçmiş olsun ayrıca iyi etmişsin şikayetçi olmakla....sonuç ne oldu ya da devam ediyormu dava hala?

Sen İDO cu musun nesin? hep İDO deyip duruyorsun? Vatandaşın bize yalan borcu yok ayrıca uslubun tabri caiz ise pislik gibi.... uslup öğren biraz. Sen kimsin peki İDO yu savunup duruyorsun....İDO nun muhasebesini de sen tutuyorsun ki Dünya birincisi yaptın....İnsana insan muamelesi yapan işletmeler görmemişsin aynı gemide ömür çürütmekten. Sen ve senin gibi zihniyetler sadece PARA yı düşünür o parayı veren velii nimet insanı değil...bana açtırıyorsun ağzımı şimdi....ukala şey. Yok arabanın yerini işgal edemezmiş miş miş..hakkı yokmuş.
    Bak arkadaşlar MEDENİYET sahibi işletmelerin Motosikletlere ve insana verdiği önemi gösteren bazı fotoğraflar eklemişler. Bak ta tekrar düşün anlayana sivri sinek saz misali.....
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    hocam elinde kaskın yokmuydu bitane geçirseydin kaskla ama olmuş bitmiş olay geçmiş olsun bu arada bu elinden ne geliryorsa sonuna kadar yap dava falan filan öğrensinler biraz insanlığı bu arada ido yada dava aç kiş onlarda nası eleman alıcaklarını öğrensinler

eleman sadice bu konu için üye olmuş herhalde

bluesea1864

Çevrimdışı (offline)
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

kryeck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125
    Yumruk yedinde ne oldu? Toplarına vurcaktın sonra kafaya kaskla bir geçircektin olay tamam.

Motosikleti
    bmw f650gs
    büyük geçmiş olsun aradaşım... bu olay çok can sıkıcı ama ben biraz esprili davranmak istiyorum...

askerlik yapanlar bilir askerde açaç vardır(ben hiiiççç gitmedim) aç aç açaç aç açaç aç açaç aç açaç aç açaç aç açaç aç açaç aç açaç aç açaç aç açaç aç açaç aç açaç aç açaç aç açaç aç açaç aç açaç aç açaç aç açaç aç açaç aç açaç aç aç

İDO ya dava aç benden sana bir teklif mahkeme masraflarını elimizden geldiği kadar maddi yardımla epimiz ödeyelim... gönlümüzden ne koparsa...
    İki şeyin değirini elden gitmeden takdir etmek zordur; sağlık ve gençlik.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)