Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kaza Yaptımm

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yuan 150-23
    siteye bu sabah üye oldum ve öğlen kaza yaptım sol tarafımda hasar biraz fazla motorum hurdaya çıktı bu tahlihsiz olay motor hayatımın bitmesine sebep oldu :(( herkez dikkatli olsun bostanlıda bu kazayı yaptım arkadaşlar ve eve yeni geldim öğlenden beri yaralama kaza olduğu için yaralı olarak koşturuyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    geçmiş olsun
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

Motosikleti
    yuan 150-23
    bnm üzüldüğüm motorun hurdaya çıkması değil ailem zaten istemiyodu bnm ambulansda olduğumu duyunca :(( düşünün artık babam motorumu çekiciyle iş yerine götürdü hurda olmuş zaten bnm en üzüldüğüm olay motor hayatımın bitmesi :((

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gecmis olsun...
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    yine başlarsın merak etme. sana birşey olmasın yeter ki.

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Çok geçmiş olsun. Daha ciddi bir yaralanma olmadığı için sevinmelisin. Bu da teselli olsun.

Belki ileride yine motosiklet sahibi olursun, bu konuyu bence biraz zamana bırakmalısın.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Motosikleti
    yuan 150-23
    bu olay bana iyi bi ders oldu hasar çokda bnm bünyem biraz dayanıklı olduğu için pek takmıom sen nekadar iyi bi motorcu olursan ol karşıdaki araba süren kişi acemiliğiyle kaza yaptırır adama

sofuoglu-54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun arkadaşım canın sağolsun motoru boşver sende bişi yoksa en güzeli bu motor alınır tekrar geçmiş olsun...

Motosikleti
    yuan 150-23
    valla ben o sinirle yerden kalkıp motor dağılmışdı iyce tekmeledim parçaladım ve adama biraz küfür ettim o sinirle uyuştu heryerim napcağımı bilemedim evt motor alınır tabi gene ailemiz k.ederse :(

sofuoglu-54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı my_karizma91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben o sinirle yerden kalkıp motor dağılmışdı iyce tekmeledim parçaladım ve adama biraz küfür ettim o sinirle uyuştu heryerim napcağımı bilemedim evt motor alınır tabi gene ailemiz k.ederse :(
    Aynı durumu bende yaşadım geçen yaz hatta motorumda sj 150-23 benim motorda hurdaya çıktı grenajları bulamadım motor pert oldu anlayacağın çok şükür sağlığım yerinde sende sıkma canını biraz zaman geçsin bakalım ilerde tekrar alırsın inş herşeyde bi hayır vardır belki bu kaza olmasaydı ilerde daha kötü bi kaza yapacaktın ailen daha çok üzülecekti böylesi hayırlıymış seni için belkide..

Motosikleti
    yuan 150-23
    ailemin tek çocuğu olduğum için daha alcaklarını sanmıyorum bu yaptığım 2 ci kazaydı ama bu çok kötü bi kaza oldu gerçekten sol tarafım hala acıyor ağrıyor korkuyorum bacağıma bişe oldu die film çektiler bişe yok ama damarlarım kaslarım ezilmiş sanırım

Motosikleti
    ÇELİK 150 T TİGER
    Geçmişolsun kardeşim ALLAH beterinden korusun ne demişler cana geleceğine mala gelsin Herşey yerine gelir de birtek giden gelmez ALLAHA EMANET OLUN

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Geçmiş olsun en fazla 6 ay kendini alı koyuyorsun yine gıcımık tutuyor yine 2 teker
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Motosikleti
    yuan 150-23
    valla ben şimdi bilgisayarı açtım motor ilanlarına bakıyorum direk bu sevda bitmezzz ailem karşı çıksın ama askerden sonra alıcağım kesinn

Motosikleti
    kanuni racer 200 HEMDE ACİL SATILIK
    geçmiş olsun kardeşim allah beterinden korusun
    imza mimza yok bundan sonra parmak basıcam:cat::cat::cat:

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Öncelikle geçmiş olsun........

SAnırım 91 doğumlusun.... Ve 17 yaşındasın.... Daha gençsin..İlerde gene başlarsın.....

Umarım ehliyetin vardır....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    yuan 150-23
    ehliyetim var evt 91 doğumlu olduğum için ifade verirken çocuk bürosuna gitdim adliyeye gittim alkol kont. ne uraştım yaralı yaralı :(

yaralamalı kazaya girdiği için çok uraştım :( polis çağırmasaydım daha iyiydi zaten karşı tarafta hasar hiç yoktu oda şikayetçi olmadı bende olmadım karşı taraf dedi tutanak tutalım diye bende evt dedim o sinirle sigortaya yaptırmak için bilseydim bukadar uraşcağımı hiç çağırmazdım polis

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gecmiş olsun...

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    çok geçmiş olsun kardeşim, tabii kazada olunca ailen iyice motora karşı tepki almıştır, şimdilik birşey yapma tabii ki zamanla yine alırsın iki teer virüsü girmiş bikere vücuduna ,tedavisi yok bunun, çok geçmiş olsun
    [B][COLOR="Red"]Hayatında birkez motora binip de zevk alan insan bir daha hiçbirşeyden zevk alamaz...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    az kaldı, az...(:
    geçmiş olsun kardeşim, allah beterinden saklasın

bu arada boşver motoru yaa giden motor olsun sana bişey olmasın aynısı benimde başıma geldi, hala motorsuzum ama şimdi buluşmalarada gitmeye çalışıyorum, bi şekilde motor bulup dışarıda çıkıyorum, böyle böyle kabullenip.. elbet alıcaklardır zaten, ondan fazla sıkmamaya çalış canını
    [I]" aşamadığım tek engel; [COLOR="Red"][B]ZAMAN[/B][/COLOR]... "[/I] :P

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)