Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet üzerindeki 4 kişilik aile ölümden döndü

Motovento
    REKLAM ALANI
    eeraktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns 200
    http://haber.mynet.com/video/yasam/M...kaza65%252Ewmv

Bayramlaşmaya giden İzmirli işadamı, köyüne varamadan motosikletli bir aile ile çarpıştı. Feci kazada motosiklette bulunan 2'si çocuk 4 kişilik aile yaralandı. Nazilli Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan henüz yaşını doldurmamış olan Ayşenur isimli kız bebekle, anne ve babanın durumlarının ağır olduğu öğrenildi. Bebek ve anne Aydın'a, baba ise İzmir'e sevk edildi.
    farkimi farketmedin ya artik farketsende farketmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ya bu miLLet akıllanmayacak mı ben anlamıyorum ki
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    malesef yok ama inş.olcakkk
    büyük geçmiş olsun yollar bu şekilde bir sürü sürücü ile dolu ulaşım aracı ama bu kadar insan fazla o iki tekere iyiki ölen yok allah korumuş yanlış bir davranış ya

Motosikleti
    F5SS&CBR125
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya çako tammda adamın araba alacak parası varda almıyormu.bayram ziyaretine gidiyormuş işte.tamm 3-4 kişi binipte arkadaş olup oraya buraya gidenler için tepkinde haklısın ama.bu adam sadece imkansızlıklardan dolayı yapmış.belli yani

Yazık ama motosikletdekilere bişey demiyorum imkanı olsa zaten o kadar kişi binmez
    [COLOR="Red"]Kontrolsüz Güç Güç Değildir[/COLOR]
    ::sapka::::gleam::

Motosikleti
    BİSAN LİFAN 250
    allah yardımcıları olsun...gerçekten anne ve babada hiç akıl yok ya.

abi bence yanlış düşünüyonuz imkan meselesi değil...gittikleri yere hiç mi otobüs yok ta o ufacık çocukları motara alıp ta gidiyo..?
    MADEM Kİ TÜRKSÜN....GÖSTER Kİ ÜRKSÜN..!

Motosikleti
    Kanuni Merlin 150
    Çok yazık inşallah çok üzülecekleri bi son olmaz Allah acil şifalar versin.Tamam imkan meseleside bence biraz daha fazla düşünülmeli.Her zaman özellikle 2 kişi ve üzeri böyle bir sürüş durumu olacağı zaman.Bu çocukları doğup büyütene kadar ne emekler sarfediliyor.Kaldiki motor üzerinde bu şekilde tehlikeler yaşatmak çok üzücü.

3.cü bir artçı özellikle çocuk hatta kim olursa olsun motora binmesi,özellikle düşünülmesi bile çok yanlış.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    imkansızlık bi yana esas bunun sorumlusu cihalettir imkanın yoksa motorada binme hiçkimsenin ailesini tehlikeye atmaya hakkı yoktur! çok üzücü bir durum Allah şifa versin...

Motosikleti
    tvs apache
    ..haberin veriliş şekli oldukça yanlı ve de çirkin bilmem sizler farkedebildiniz mi ?
    (bayramlaşmaya giden işadamı )
    .. ne zamandan beri kaza yapan araç sahiplerinden işadamı vs. diye bahsediliyor ya da nereye gittiği nerden geldiğiyle ilgileniliyor bu gazeteci milleti hakikaten tuhaf yaa

eğer araç sahibi metresinin evinden geliyor olsa idi (misal)aynen böle mi yansıyacaktı haberlere ? ne kadar saçma ortada yok olan bir aile var aile faciası olmuş şunların bize empoze ettikleri zihniyete bakın

o bir cümlelik başlığın altında neler yatıyor aslında ama farkedebilene ,anlayabilene
    ayrıca kim suçlu kim suçsuz henüz bilmiyoruz . motosiklete 4 kişi binmişler(ikisi kişi bile sayılmaz çünkü daha bebeler) diyerek kimse motosikletçi gariban vatandaşımızı suçlamaya kalkmasın ..
    ben kazaya Allahın takdirine itiraz etmiyorum sözlerim yanlış anlaşılmasın

anlatmak istediğim haberin başlığından kıllandım öfkem bunadır..

ayrıyeten kazada yaralananlara Allahtan acil şifalar dilerim. yazık çok yazık olmuş..üzüldüm. imkanımız olsada bu aileye yardım edebilsek keşke..
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Otobüs var taksi var binin gidin kafalarında ne kask var ne bişey var sinirim bozuldu akşam akşam.Allah şifa versin ne diyelim.
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı asphaltkowboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ..haberin veriliş şekli oldukça yanlı ve de çirkin bilmem sizler farkedebildiniz mi ?
    (bayramlaşmaya giden işadamı )
    .. ne zamandan beri kaza yapan araç sahiplerinden işadamı vs. diye bahsediliyor ya da nereye gittiği nerden geldiğiyle ilgileniliyor bu gazeteci milleti hakikaten tuhaf yaa

eğer araç sahibi metresinin evinden geliyor olsa idi (misal)aynen böle mi yansıyacaktı haberlere ? ne kadar saçma ortada yok olan bir aile var aile faciası olmuş şunların bize empoze ettikleri zihniyete bakın

o bir cümlelik başlığın altında neler yatıyor aslında ama farkedebilene ,anlayabilene
    ayrıca kim suçlu kim suçsuz henüz bilmiyoruz . motosiklete 4 kişi binmişler(ikisi kişi bile sayılmaz çünkü daha bebeler) diyerek kimse motosikletçi gariban vatandaşımızı suçlamaya kalkmasın ..
    ben kazaya Allahın takdirine itiraz etmiyorum sözlerim yanlış anlaşılmasın

anlatmak istediğim haberin başlığından kıllandım öfkem bunadır..

ayrıyeten kazada yaralananlara Allahtan acil şifalar dilerim. yazık çok yazık olmuş..üzüldüm. imkanımız olsada bu aileye yardım edebilsek keşke..
    Gazetecilik mezunu bir birey olarak belirtmem gerekir ki; sölediklerinde son derece haklısın arkadaşım. (Ama bu haberi yazan arkadaşların da gazetecilik mesleğinin etiğinden bihaber oldukları, mahalli bir gazetenin eğitimsiz çalışanlarının ağzıyla bu haberi kaleme aldıkları aşikar. Ha bu meslek günümüzde ne kadar etik yapılıyor yapılmıyor orası da uzun bir polemik. Bu noktada çok fazla yorum yapmaya gerek de yok, warsa da haddime değil zaten.) Lakin; cidden de kullanılan başlık neredeyse kazaya taraf olan aileyi suçlar şekilde, "bayramlaşmaya gidemeden" !?! Diğer aile gidebildiler mi gidecekleri yere? Ya da bir olay durum haberinde neden böylesi bir yoruma ihtiyaç duyulur? Zawallı işadamı!(mız) mümtaz insan, yaşanılan böylesi bir cehaletten dolayı bayram ziyaretinden alıkondu. !! Bu haberde empoze edilmek istenen tam olarak da bu. Dikkatinden dolayı seni ayrıca tebrik ederim.
    Olay üzücü.., yaralılara acil şifalar diliyorum.. Böylesi üzücü ve yürek burkan bir olayda bu derece uzun ve belki gerekli belki de gereksiz bir yorum yaptığım için ayrıca da tüm arkadaşlardan özür dilerim. Esen kalın..
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

Motosikleti
    new apache rtr black
    öncelikle bebek ve anneye acil şifalar diliyorum ben nazillide yaşıyorum benim gördüklerimi siz görseniz her gün sinir olursunuz nazilli ufak yer nazilli çevre kasabaları ufak yerler ve heryere minüslerle ulaşmanız cok kolay ve 1 lıra gıbı bı ucret 10 km lık mesafe bır babanın bunu dusunerek o ıkı mınıgı motosikletle tasıma hatası yapmaması lazım ben aman duser bısı olur dıye onume yada arkama ufak bır cocuk bıle almıyorum

sanayıde scoty pepın onune kapı koyup tasıyan mı ararsınız pejo motorun arkasına esını yan oturtup kucagına bebegı verıp 10 yasındakı oglunu on oturcak yer olmayan yere oturtanmı ararsınız 4 metrelık metal profıllerı canı kalmamıs asya motorlarla tasıyanmı ararsınız 10 12 yasındakı cocukların altında elektrıklı 40 km hıza ulasan bısletlermı ararsınız

daha dun ara sokaktan hört dıye cıkan altına 125 lık scooter olan cocuga carpmamak ıcın akla karayı sectım ne anlatayım sıze daha kontrol yok(ayda bır kota doldurmak ıcın yapılanlar harıc gercı sen huseyının oglusun gec yok sen su buyuk ısletmenın torunusun dedene selam soyle gec) denetleme yok velıler de dusunce yok bu sonuclar elbette cıkıcak ortaya kızmamak mumkun degıl
    sağlığa en zararlı şeyse yaşamak
    ApAcHe istemdışı teker yapan tek motor:queen:
    bws aşkı bitmerz 16000 km mazii unutulmaz nazilli 09

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 City-Siyah
    Motosiklettin acaba oyuncak olduğunu falanmı sanıyorlar...

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gazetecilik mezunu bir birey olarak belirtmem gerekir ki; sölediklerinde son derece haklısın arkadaşım. (Ama bu haberi yazan arkadaşların da gazetecilik mesleğinin etiğinden bihaber oldukları, mahalli bir gazetenin eğitimsiz çalışanlarının ağzıyla bu haberi kaleme aldıkları aşikar. Ha bu meslek günümüzde ne kadar etik yapılıyor yapılmıyor orası da uzun bir polemik. Bu noktada çok fazla yorum yapmaya gerek de yok, warsa da haddime değil zaten.) Lakin; cidden de kullanılan başlık neredeyse kazaya taraf olan aileyi suçlar şekilde, "bayramlaşmaya gidemeden" !?! Diğer aile gidebildiler mi gidecekleri yere? Ya da bir olay durum haberinde neden böylesi bir yoruma ihtiyaç duyulur? Zawallı işadamı!(mız) mümtaz insan, yaşanılan böylesi bir cehaletten dolayı bayram ziyaretinden alıkondu. !! Bu haberde empoze edilmek istenen tam olarak da bu. Dikkatinden dolayı seni ayrıca tebrik ederim.
    Olay üzücü.., yaralılara acil şifalar diliyorum.. Böylesi üzücü ve yürek burkan bir olayda bu derece uzun ve belki gerekli belki de gereksiz bir yorum yaptığım için ayrıca da tüm arkadaşlardan özür dilerim. Esen kalın..
    Çok doğru sölemişin arkadaşım

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800 CLASSİC
    Yaralılara Allah'tan acil şifalar dilerim. Büyük geçmiş olsun...
    ::melek02:[B][COLOR="DarkRed"]KARGALAR SÜRÜ HALİNDE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR...[/COLOR][/B]::melek02:

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    cok gecmış olsun,
    allah yardımcıları olsun.

ehlıyetıde yoktur motorun muayenesıde belkıde,

anlaşılan bu sekılde davrandıgı için sucluda bulunustur sanırım,

Allah Yardımcısı olsun...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Oncelikle gecmis olsun.

Bence tam tersi de dusunulebilir.

Haberin verilisi, direk zengin vs fakir penceresi icinde verilmis gibi de olabilir. Mesela, bayramlasmaya giden zengin is adami, 60,000 Euroluk ayda 1,000 YTL vergi odedigi, her ay bir o kadar da benzin harcamasi yaptigi Jeep ile, imkansizliklardan dolayi 1,500 YTL lik motora ailece 4 kisi binen aileyi ezdi... diyebilirler... ki burada o araba kullanicisi belki sonuna kadar hakli, motorcu hatali ki zaten bu sekilde trafige cikmak ile bastan birden cok kusur islemis. Turk halkida zaten duygusal, haberi duyar duymaz vay serefsiz is adamina bak, demeye megilli oluruz bu konularda.

Ne yapsinlar, imkansizliktan boyle oluyor demekde bence hata. Bayramda otobusleri hic dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama hinca hinc dolulardi. Ailece otobuslerde bayram ziyaretine giden bir cok insan var. Bu 4 kisilik aile niye boyle yapamiyor. Belki boylesi daha rahat biraz daha ekonomik geliyor olabilir, ama once guvenlik... Hicbirsey insan hayatindan daha onemli degildir.

Motosikleti
    BİSAN LİFAN 250
    çok haklısın flying hellfish bende aynı şeyi söyledem ve gerçekten hiçbirşey o masum iki yavrudan önemli değil...ayrıca yine söylüyorum en büyük suçlu o motordaki anne ve babadır bence...allah acil şifalar versin ne diyelim.
    MADEM Kİ TÜRKSÜN....GÖSTER Kİ ÜRKSÜN..!

Motosikleti
    Hysoung 250 gt R alacam Sağlam tmiz vrsa alarim :)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağzina diline sağlik bana dicek bişey birakmadin... Daha kaç kişinin cani yanmali milletin akillanmasi için bilmiyorum ki...
    Ölüm, ölü için bir çözüm değildir.!

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    yahu kardeşim ufacık bebegi neye bindirmişsin motora ya madem kalabalıksınız dolmuşla falan gitseydiniz ya üzüldüm allah önce acil şifa versin sonrada akıl fikir ihsan eylesin
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler