Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

böle bi ceza kesilirmi ayıp ama yaa

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kymco super 8
    yani herkesden alıntı yapamıycam ama cok cok dogru seyler sölenmiş birincisi evet ehliyetim vardı ikincisi kaskım ne kolumda nede arkadaydı depoda duruyo ayakarımda yerde sacı bası siliyodum ve hiiiiiiiiç üşenmeden taaa obur ısıklardan yururyup gelmeside işin cabası valla işe gec kalıyodum yaz cezayı hadı gidiyim diorum oda dur ya konusuyoruz işte diyor pes yaa soguttular yemin ederim polıs dige guvendiklerimiz sozum meclisten dısarı illaki iyi serefiyle yapan vardır ama bu kadar olmazki yani laf olsun dige gozumun içine baka baka yazdıktan sonra hadi hayırlı olsun demesi sadece gulunc

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Sende nasıl denk gelmişsin be kardeşim ...Doğru söylüosun çok babalarıda var ama..Çok şanssızsın yaw...

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ceza kesmeye hakkı var polis memurunun ışıkta da olsan cıkaramazsın kaskı ama diğer olumsuzluklara bakarak bence abes bir ceza olmuş

Motosikleti
    şimdi yok
    aklında olsun bırdaha kı sefere baktın cezayı yıyeceksın aractan ınme ceza makbuzunu kessın getırsın kanka harbıden buyuk terbıyesızlık yapmıs neyse gecmıs olsun
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    yaw ne bitmek bilmez bir sorun zinciridir bu olaylar, otobüs şöförleri diyoruz bunu bunu yapıyorlar,taksiciler şunu yapıyorlar,minibüsler üstümüze kırıyorlar,arabalar bizi görmüyorlar, şimdi bide bunun üstüne polis abiler mi ekleniyor, suçu yine ülkeye ve ülkemiz insanına atacağız malesef, gerçekler bunlar.. kimse motosiklete dert kazanmak için binmez ki, artık gülü seven dikenine katlanır olayı heralde
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    innova (şimdilik)
    gecmıs olsun dostum bende evımın calısır durumdakı motorun ustundeydım onunde daha hareket etmemıstım annem ıcerden kaskı getırıyodu polıs geldı yazdı sesımı cıkartmadım bıde adamın elını sıktım ama hala odemedım cebımde gezdırıyorum ÖDEMİCEMDE...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bu soğukta terliyorsan yazın yanmışsın sen

Durum bana pek mantıklı gelmedi, ayrıca ışıklarda kask çıkartılmaz, çünkü her an yeşil yanabilir, harekete hazır beklemek zorundasın.

Trafikte kaza ihtimali her zaman var, biri sana ışıklarda da çarpabilir, ölerek o kişinin içinde bulunucağı durumu daha zor hale sokmaya da hakkın yok.

Terlediysen kenara çekmek lazım.
    En olmadı terleme sorunu çok kronikse motordan vazgeçip otomobil kullanmaya başlamak lazım.
    Ben de polis olsam o cezayı kesmiştim veya ordan geçiyor olsam sana ceza kesilene kadar polisin başında beklerdim.

Kusura bakma hatalı olduğunu düşünmekteyim.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hareketsiz halde kask takma zorunluluğu yok.... Kendi kendine ahkam kesmiş....

Direk git trafik mahkemesine itiraz et..... Hemen daha 15 dakika sonra iptal oluyor..Sadece form dolduracaksın o kadar.....

Bence üşenme git....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Adamın motosikletten anlamadığı belli. Şimdi demiştir; ''bu yarış motosikleti giderse, biz emniyetteki en iyi arabayla dahi bunu yakalayamayız'' fırsat bu fırsat keyeseyim cezayı...

Hareket halinde değilken ceza yemişsin bunuda unutma !
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    bisan
    Ayıp bu kadarda olmaz mıllet ısıksız yolda gıder ceza yazılmaz sen bı kac sn kaskını cıkar gecırsın cezayı gecmıs olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu soğukta terliyorsan yazın yanmışsın sen

Durum bana pek mantıklı gelmedi, ayrıca ışıklarda kask çıkartılmaz, çünkü her an yeşil yanabilir, harekete hazır beklemek zorundasın.

Trafikte kaza ihtimali her zaman var, biri sana ışıklarda da çarpabilir, ölerek o kişinin içinde bulunucağı durumu daha zor hale sokmaya da hakkın yok.

Terlediysen kenara çekmek lazım.
    En olmadı terleme sorunu çok kronikse motordan vazgeçip otomobil kullanmaya başlamak lazım.
    Ben de polis olsam o cezayı kesmiştim veya ordan geçiyor olsam sana ceza kesilene kadar polisin başında beklerdim.

Kusura bakma hatalı olduğunu düşünmekteyim.

ciddi ciddi mi yazdın bunu

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    Ya Böyle Ceza Kesilirmi Sene 2006 Altımda Var Honda Today Tabi O Zamanlar Ehliyetim Yokdu Ve Ceza Yemişdim Peki Buna Ne Diyeceksiniz=?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    50 cc altına ehliyet sorulmaz '' zihniyeti nerden çıktı çok merak ediyorum bunu..
    madem sorulmaz adam niye gelip ceza kesiyo ??

sofuoglu-54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    klasik türk polisi geçmiş olsun okan..

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Arada yanlış anlaşılmalar da olabilir burda kim haklı kim haksız bilemiyorum , polisi de dinlemek lazım tabiki.Ama hem polisler önce üstlerine düşen görevleri yapsın , yoksa düzelmez bu trafik falan diyorsunuz hem de işini adam gibi yapan polise çemkiriyorsunuz.
    Çok mu ikiyüzlüyüz milletçe neyiz...
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı maGma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, senin yerinde olsaydım cezayı yazan polis memurunun yaka numarasını alırdım ve savcılığa görevi kötüye kullanmaktan dava açılması için dilekçe verirdim.

Hangi ülkede yaşıyoruz anlamış değilim, duran bir araca ne emniyet kemeri takmadığı için nede senin durumunda olduğu gibi kask takılı olmadığı için ceza kesilemiyor olması gerekir diye düşünüyorum bu konuda murat gergerli abi en doğru açıklamayı yapacaktır.

Birde sevindirici bir yanı var bu olayın, ceza kesmek için bile olsa fark ediliyoruz artık.

Ben nerde görsem kaskı, montu, eldiveni olmayan ( APAÇİ ) birisini, yakınlarda bir polis memuru görsem de motorunu bağlatsam diye çaba sarf ediyorum, daha geçtiğimiz haftasonu ne kaskı ne montu nede eldiveni olmayan motosiklet kullanma ve trafik kuralları hakkında en ufak bilgisi olmayan üstelik artçısı olan ybr125 kullanıcısı bir zat beşiktaş' tan eminönüne giderken benim az önümde giden bir cbr600f kullanan arkadaşımıza makastan çıkarken yandan çarptı ve kaçtı ramak kaldı 600f kullanıcısının yere düşmesine, burdan bu vesile ile bütün sitedeki arkadaşlardan ricam bu şekilde ( APAÇİ ) motosiklet kullananları, yaşamak ve yaşatmak için lütfen ihbar edelim.
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arada yanlış anlaşılmalar da olabilir burda kim haklı kim haksız bilemiyorum , polisi de dinlemek lazım tabiki.Ama hem polisler önce üstlerine düşen görevleri yapsın , yoksa düzelmez bu trafik falan diyorsunuz hem de işini adam gibi yapan polise çemkiriyorsunuz.
    Çok mu ikiyüzlüyüz milletçe neyiz...
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

Motosikleti
    kymco super 8
    Alıntı HeadbaNgeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

2008 1000rr = 55 ytl sence anladın sen onu

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı HeadbaNgeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Espiri gibi bir halimi var yazdıklarımın

Alıntı okan_style adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 1000rr = 55 ytl sence anladın sen onu
    Pek anlamadım bu yazdığını da, eğer karşı fikirler yada görüşler geldiğinde böyle tepki vereceksen yorum gelecek başlık açmayacaksın.

Bugün 55ytl ceza yedim, moralim çok bozuk, lütfen beni şakşak'layın diye başlık açarsın bende fikrimi gelip yazmam.

Açıkcası ben trafik polisi olsam ve seni trafiğin ortasında ışıklarda beklerken kaskını çıkarttığını görsem kesinlikle motorunu bağlardım,55 ytl gerçekten şaka gibi, çok yetersiz.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    polis cezayı yazmakta sonuna kdr haklı kimse aptal diil terledim cıkardım masalına dimi okan 2 dakka daha sabret git evinde cıkar hatta motorun inmeden cıkarma kaskını..

yolda kasksız gezenle senn ne farkın var sadece ısıkta duruyo olmakmı seni haklı cıkartır

simdiye kadar bi defa ters yon cezası yedim ondada gtmm gereken yolda kazı vardı sagdaki paraleli kullanmak yerine soldaki caddeyi kullandım ve polis 3 araca ceza yazdı hatta bnden benim arkamdan gelen araca yol vermemi istedi smd o haksızmı cezayı yazarken hayır peki bitek 3 kişiye yazması oda onun vicdanına kalmıs..

eger sen kurallara uysaydın kimse dokunmazdı sana..
    true love..

Drift Religion

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)