Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yetkili servisden şaşmayin...!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni racer200
    Selam arkadaşlar 6 ay önce 2.nci el 2006 model kanuni racer aldım gecen ay motorsiklet hantallaşmaya başladı çevremdeki motorsikletcileri gezdım nedeni nedir diye araştırdım 10 motorsıkletcıden 8 i debriyaj balatası degişmesi lazım dediler bir tavsiye üzerine gazi motor denen bir tamirhane ile anlaştım 100 ytl işçilik malzemeyi ben alacagım diye konuştuk ismail usta ile motoru teslim ettim obür gunu gittim malzeme listesini cıkartmış ister sen al dedi ister ben alayım dedi 120 ytl cektı ben almayı tercıh ettım ( yan sanayi yada piyasa mali takmasin diye ) malzemeleri aldım ( 78 ytl tuttu ) teslım ettım yarın gel al dedı cuma gunu gıttım motoru toplamış debriyaj taş gibi vitesler zor geciyor usta bu nedir böyle diye soruyorum
    * derbiyaj balatası yeni oldugu için sert olur dedi
    - pekı sıfır km motorsikletde eski balatami var yumuşacık oluyor
    * bu seferde deryaj gobegi dagılmış ver 80 ytl yapayım
    - tamamda ben sana teslım ettıgımde boyle bır sorunum yokdu nasıl oldu bu
    * eskıyi karıştırma sımdıkı halını konusuyoruz
    - hadi bakalım dedim işim vardı aldım motorsıkletı usta borcum ne kadar 140 ytl hayırdır usta 100 ytl odeme yapacaktım bobın degiştirmiş 25 ytl, yag degiştirmiş 15 ytl bobin bir kere benım motorsıklete ait degil sabır cektım haram zıkkım ettım odedım parayı
    - aradan 4 saat sonra arka zincir gevşek olmudu için yenıden gıttım
    - zıncır gergınleştırecek habıre anlamsız konusuyor bu motorsıklet tek kısılıkmış hayda peki arka koltuk dekor amaçlımı dedım
    zar zor sıkıştırdı zıncırı
    2 nci gun bir daha gıttım usta bu boyle olmuyor eger başıma bir iş gelirse sizi sorumlu tutarım bu nedir yaa vites gecmez deryaj işlemez
    anlamsız paraya yonelık konuşuyorlar 2 kısı abi kardeş bu şahıslar sicili bozmamak için çektim gittim artık kavga etme noktasına geldım şikayet edebilecegim bir müşteri hizmetleri yok cunku yetkili servis degil.
    moto ref yılların ustası biraz pahalı yapıyor ama yapıyor bu işin ehli adamlar yetkili servise gittim dun 30 ytl ile düzeltibilecegını soylediler.

BU PARA TUZAKLI MOTORSİKLETÇİ GAZİ MOTORSİKLET BAGCILARDA İŞİNİZ OLMASIN bir üyemizde bu ş.....lerin eline düşmüş sorununu dile getirmiş buyrun link http://www.motosiklet.net/forum/moto...dusunun-6.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı ferrari_tayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    piyasada bunlardan o kadar çok varki saymakla bitmez.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    sanatkar olmakla tükkan açmanın farkı işte. 3 kuruş denkleştiren çıraklar tamirci açıyo. bunları tanımam etmemde piyasada çok war tokatçı böyle. Allahtan doktor olmamışlar.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    kanuni racer 200 HEMDE ACİL SATILIK
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanatkar olmakla tükkan açmanın farkı işte. 3 kuruş denkleştiren çıraklar tamirci açıyo. bunları tanımam etmemde piyasada çok war tokatçı böyle. Allahtan doktor olmamışlar.
    niye mmlekette böyle sorumsuz doktorlarda çok kardeş

daha doğrusu sorumsuz insan çok
    imza mimza yok bundan sonra parmak basıcam:cat::cat::cat:

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı 41calamity41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye mmlekette böyle sorumsuz doktorlarda çok kardeş

daha doğrusu sorumsuz insan çok
    onun için dedim bende, zaten bissürü war, bide bunlar olmamış iyiki doktor.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ahmetozdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar 6 ay önce 2.nci el 2006 model kanuni racer aldım gecen ay motorsiklet hantallaşmaya başladı çevremdeki motorsikletcileri gezdım nedeni nedir diye araştırdım 10 motorsıkletcıden 8 i debriyaj balatası degişmesi lazım dediler bir tavsiye üzerine gazi motor denen bir tamirhane ile anlaştım 100 ytl işçilik malzemeyi ben alacagım diye konuştuk ismail usta ile motoru teslim ettim obür gunu gittim malzeme listesini cıkartmış ister sen al dedi ister ben alayım dedi 120 ytl cektı ben almayı tercıh ettım ( yan sanayi yada piyasa mali takmasin diye ) malzemeleri aldım ( 78 ytl tuttu ) teslım ettım yarın gel al dedı cuma gunu gıttım motoru toplamış debriyaj taş gibi vitesler zor geciyor usta bu nedir böyle diye soruyorum
    * derbiyaj balatası yeni oldugu için sert olur dedi
    - pekı sıfır km motorsikletde eski balatami var yumuşacık oluyor
    * bu seferde deryaj gobegi dagılmış ver 80 ytl yapayım
    - tamamda ben sana teslım ettıgımde boyle bır sorunum yokdu nasıl oldu bu
    * eskıyi karıştırma sımdıkı halını konusuyoruz
    - hadi bakalım dedim işim vardı aldım motorsıkletı usta borcum ne kadar 140 ytl hayırdır usta 100 ytl odeme yapacaktım bobın degiştirmiş 25 ytl, yag degiştirmiş 15 ytl bobin bir kere benım motorsıklete ait degil sabır cektım haram zıkkım ettım odedım parayı
    - aradan 4 saat sonra arka zincir gevşek olmudu için yenıden gıttım
    - zıncır gergınleştırecek habıre anlamsız konusuyor bu motorsıklet tek kısılıkmış hayda peki arka koltuk dekor amaçlımı dedım
    zar zor sıkıştırdı zıncırı
    2 nci gun bir daha gıttım usta bu boyle olmuyor eger başıma bir iş gelirse sizi sorumlu tutarım bu nedir yaa vites gecmez deryaj işlemez
    anlamsız paraya yonelık konuşuyorlar 2 kısı abi kardeş bu şahıslar sicili bozmamak için çektim gittim artık kavga etme noktasına geldım şikayet edebilecegim bir müşteri hizmetleri yok cunku yetkili servis degil.
    moto ref yılların ustası biraz pahalı yapıyor ama yapıyor bu işin ehli adamlar yetkili servise gittim dun 30 ytl ile düzeltibilecegını soylediler.

BU PARA TUZAKLI MOTORSİKLETÇİ GAZİ MOTORSİKLET BAGCILARDA İŞİNİZ OLMASIN bir üyemizde bu ş.....lerin eline düşmüş sorununu dile getirmiş buyrun link http://www.motosiklet.net/forum/moto...dusunun-6.html

para tuzaklı ve kendini bilmez ş..lerin önemsiz bilgileri:
    GAZİ MOTORSİKLET
    ZEKİ & İBRAHİM USTA
    sancaktepe mah. 3/2 g sok no : 7/b tabya / bağcılar istanbul
    tel : 0212 433 38 76
    gsm: 0532 648 98 90

120 ytl 25 karakter
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    gazi motor diyince aynı isimde anadolu yakasında da var ethem efendideydi galiba onlar sandım. Şaşırdım ama değillermiş. Geçmiş olsun yetkili yada yetkisiz tamirciyi iyi seçmek lazım.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bunun adı dolandırıcılık.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    honda cbr 600rr cbr 1000rr
    bn bu bazı servisleri anlayamıyorum bende yamaha yetkili servisiyim bu işle tam 30 senedir uğraşıyorum bi kere debriyaj balatasını iyisinden tak 40ytl 15 ytl de yağ de 55 ytl ye biter işçilik dahil bunun içinde ankara mtye girin o ilk gezilerin olduğu yere prometheus un safranbolu faruk usta gezisine bakın o adam benim proya aprilla debriyaj merkezi için aylardır atlattığını söylemişti yurtdışından parça gelecek falan filan diye adam safranboluda motosikletini sola düşürmüş merkez arıza yapmış bn bu adamların aylardır atlattığı adamın işini bir saat içinde halletim ve yolladım ama bu şekilde ustayım diye geçinen insanlar sayesinde bizimde ismimiz kötüleniyor arkadaşlar böyyle servislere aman dikkat

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    servislerde de iyi ustalar var..ama onlarda zamanla kendi servislerini veya dükkanlarını açıyorlar..servislerin kontrolünün ve eğitimin düzgün olması çok önemli... servis veya usta olması değil önemli olan..müşteriye düzgün dürüst davranması.. bir çok servis var milleti canından bezdiren..aynı şekilde bir çok usta da var.. bu nedenle kişiyle alakalı olduğunu düşünüyorum...
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    piyasadaki pek çok motorcu böle benim başımada haddinden fazla olay geldi leventte bi mondial servis var sırf freni ayarla ön bilyaları degiş ufak tefek seyşer i yap dedim motoru almaya gittim adam bana tam 220ytl fiyat cekti şoke oldum lanet olsun dedim bir daha gitmedim.
    bide çaglayan yokuşta var ismini vermek istemiyorum motorumla büyük kaza yaptım oraya gönderdim motoru dedi önce pert sigorta 1,500 ytl para vercek 1 ay gecti arıom arıom haber yok sonra gittim dedi motor pert etmiyelim az para veriyolar nakit alalım tamir ederiz tmm usta sen bilirsin dedim dedi sen şimdi ödemeyi yap 2 günde motoru hazırlarım parayıda sen sigortadan alırsın tamam dedim kartımı verdim adam 750 ytl tek çekim yapmış günlerçe adamın dükkanına gittim geldim aradım vs. yok o parca gelmedi yok kargoya sıkışmış bilmem ne tam 1 ay daha motor orda hurda şekilde yattı sadece kaportaları kırık başka bir sorunuda yok yani en son sinirlendim dedim ver motoru 2.5 ay oldu, dedi gel al hazır.sonra motoru inanılmaz zor eve getirdim yolda kaldı kalıcak sinirlendim dagıttım söktüm bi baktım karbiratör hortumları fln hep sökük içinde bez unutmuş vs. vidalar takılı degil heryer oynuyo sinirimden aglıcaktım sonra herneyse yaptım sattım motoru şuan kac ay oldu bilmiyorum ben sigortadan falan para almış degilim kredi kartım 2.5mlyr borc a ulaştı işin özü benim 2 mahkemem var 3.sunu hak etmiyecek insanlar için dolduramam!kimseye işi yapmadan peşin para vermeyin!Bu tarz insanlar yaradanımdan bulsunlar belalarını...

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onun için dedim bende, zaten bissürü war, bide bunlar olmamış iyiki doktor.
    zeki çocuk seni
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    ahmetçim geçmiş olsun onun için ortalarda gözükmüyorsun demek son durumu ne hallettinmi bari
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

çok geçmiş olsun arkadaşım. kesinlikle yetkili servislerden şaşmayacaksın. ama şöyle de bir olay geldi benim başıma. antalyada bmw marka bir araba aldım. araba üzerime geçer geçmez kosifler oto'ya yag, filtre değişimine götürdüm. 2000 senesi için 47 milyon fiyat çıkardılar bana sadece yağ ve filtre değişimi için. özel bir bmw servisine gittim ve halen daha orayı kullanırım. serviste tüm hidrolikleri değiştirdiler, filtrelerin tamamını değiştirdiler, yağı değiştirdiler, sorunlu yanan farı tamir ettiler, sisleri tamir ettiler benden aldıkları para 45 milyondu. her yetkili servis uygun olacak diye bir koşul yok. ben arabam için özel bmw servisi keşfettim ve sağolsunlar tüm kaprislerimi çekiyorlar. saygılar

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    cok gecmıs olsun kardeşim,
    MOTO REF'den şaşma sen yınede,
    bende gazı osman paşadan çıkıp ona gidiyordum,
    burada servıs yokmu??? elbette var ama addamlar çalışıyor yahuu...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    kanuni racer200
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmetçim geçmiş olsun onun için ortalarda gözükmüyorsun demek son durumu ne hallettinmi bari
    Abi şuanlık mınımum seviyede biniyorum motorsiklete vites ve debriyaj aksamında hasar oluşturmadan yaptıracagım 3 yada 5 gün içinde tamirhanede dedıgım atölyede dıkkatımı ceken parçalanmış motorsikletlerdi tabela yok afiş yok bir sokagın köşesınde acaba bunlar hırsızlık malı alıp parçalıyorlarmı bılmıyorum suçlamıyorumda bızım bırader komser yozgatta bayramda gelecek ist.a kendısı ile beraber gidecegim ş...lerin yanına
    Dört teker bedenimi iki teker ruhumu taşır...!:farao:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)